Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

В Криму доречі теж є подібне чудо: крим точка називається...
  •  
    Подякували за цей пост: corazon


Coole

Я не знаю що цікавого. Цікаво те що зараз Промінь існує як майданчик для молодих українських виконавців, та молодіжних проєктів, і я вважаю що Промінь в тому стані який він має зараз - це ідеальний проєкт суспільного.
А переробити його в станцію електронної музики... Ну шось якось взагалі не таке.
Таке враження наче Хоркін дурня увімкнув, бо до цього було враження наче він знає що до чого, чи це на нього так новий директор суспільного діє?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

krasaffcheg

Да, вот именно как общеформатная станция украинской музыки, с большим количеством новой музыки - Проминь хорош. А станция электронной музыки... Ну я думаю, с KISS FM и DJ FM тягаться будет крайне тяжело. Как канал украинской электронной музыки. Тут ниша крайне узкая.

Не вижу смысла рушить устаканившийся формат Променя и Культуры. Да, новая станция пусть будет. Есть на рынке такая ниша, как украинское Ретро. Но чем она мешает другим станциям НСТУ?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Coole

Я взагалі не розумію а скільки на думку Хоркіна того українського ретро на Промені, що якщо його убрати зі станції - залишиться лише електроніка? Про інші жанри він не чув?
  •  

TV-Ukr

Та й щось пізно вони захотіли створити 4-ий канал НСТУ, а так могли б податися на той конкурс, що під НСТУ.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

Як для мене як любителя електронної музики ця новина мала би обрадувати, але реально, вони що серйозно? Промінь - радіостанція EDM музики?  :censored:

DVB

Мабуть хтось в НСТУ вирішив, що буде дуже добре на частотах Ретро ФМ, запустити те ж Ретро ФМ,  лише з українськими виконавцями. Не здивуюсь, якщо у них навіть були консультації з Нацрадою, стосовно частот мережі Ретро ФМ. Власне, це логічно. Люди на ти частотах звикли слухати Ретро ФМ, і майже його і отримають. При тому що, старе Ретро ФМ, вже змінило формат і людям це не сподобалось. Тому нова радіостанція, буде сприйнята слухачами добре. Якщо Нацрада не буде проти, то скоріше за все, Точка отримає ті 50 частот, про які промовився Черниш.
А стосовно назви, то якось дивно. В ефірах НСТУ, намагаються не вживати російських слів, замінюючи їх якимись чудернацькими словами, а тут "Точа".  Де логіка.
  •  

vital-fm

Колгоспник взяти не можуть - брехунець якось не солідно...
Ось і взяли, що залишилось від проводів.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DVB

#4209
До речі в росії є теж Радіо Точка. Мовить в трьох містах Ставропольського краю та онлайн. Саме про неї і запитували у Хоркіна.
Цитата— Чому вирішили назвати саме радіо «Точка»? Радіо з такої назвою вже є в онлайні.

— Радіостанції з такою назвою немає.
Мабуть в нього й Гугла немає, щоб пошукати.
  •  

sen

Так радіо "Точка" і в нас було. На початку 2000-х в Києві та Харкові була така станція, чи то самостійна, чи щось ретранслювала.
  •  

vital-fm

В Донецьку була точка найдовше.
Я так думаю під вихід в ефір позивний можуть змінити.
  •  

kotenko.

Цитата: DVB від Листопад 12, 2021, 18:03:06
Якщо Нацрада не буде проти, то скоріше за все, Точка отримає ті 50 частот, про які промовився Черниш.

Не зовсім там 50, бо в Лубнах немає Культури, а в Прилуках - Променя
#наташанемішай
  •  

Radiostyle

Цитата: DVB від Листопад 12, 2021, 18:03:06
Мабуть хтось в НСТУ вирішив, що буде дуже добре на частотах Ретро ФМ, запустити те ж Ретро ФМ,  лише з українськими виконавцями. Не здивуюсь, якщо у них навіть були консультації з Нацрадою, стосовно частот мережі Ретро ФМ. Власне, це логічно. Люди на ти частотах звикли слухати Ретро ФМ, і майже його і отримають. При тому що, старе Ретро ФМ, вже змінило формат і людям це не сподобалось. Тому нова радіостанція, буде сприйнята слухачами добре. Якщо Нацрада не буде проти, то скоріше за все, Точка отримає ті 50 частот, про які промовився Черниш.
А стосовно назви, то якось дивно. В ефірах НСТУ, намагаються не вживати російських слів, замінюючи їх якимись чудернацькими словами, а тут "Точа".  Де логіка.
Ні там Культура отримає більшість в тч. БЦ
18 визначення переможців
  •  

TV-Ukr

#4214
ЦитатаЛюди на ти частотах звикли слухати Ретро ФМ, і майже його і отримають.
Так половина частот Ретро вже пішла іншим каналам НСТУ по минулому конкурсу, а на цей конкурс крім НСТУ ще претендують комерційні.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •