Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Цитата: TV-Ukr від Листопад 12, 2021, 20:56:11
Так половина частот Ретро вже пішла іншим каналам НСТУ по минулому конкурсу, а на цей конкурс крім НСТУ ще претендують комерційні.
Претендують, але більшість знову отримає НСТУ
  •  

admin

https://dozorro.org/tender/UA-2021-10-28-010787-a?_ref=search#tender
видно що деякі передавачі збільшили потужність згідно нових дозволів УДЦР/ліцензій НР
а Попасна здається вернулась на вежу КРРТ
  •  

BanderaTV

  •  

Formally 20

У BBC Radio 1 помимо 1Extra есть ещё два канала: 1Dance и 1Relax
  •  

DVB

Ну, НСТУ давно вже стільки частот не отримувала, як на останніх двох конкурсах. Навіть є сумніви, що вони встигнуть запуститись у всіх містах. Обласні центри, звичайно запустять швидко. А от маленькі населенні пункти, можуть за рік не встигнути. Можливо від деяких маленьких міст ще й відмовляться.
  •  

admin

ти не уявляєш як прихильники НСТУ зубами скрикотять що сьогоднішній/вчорашній конкурс їм дещо не перепало.
  •  

optimist

Суспільне радіо це добре. Але я вважаю, що суспільному треба поза конкурсом частоти видавати. Я спеціально поліз на сайт Нацради. У далекий 2008 рік. Тоді також заявку подавало Хіт FM на частоту, але виграло місцеве. 13 років я чекав конкурсу на FM частоти. І от нарешті, омріяний Хіт виграв частоту в Конотопі. Та ще й на додачу DJ FM у Шостці. 
Як то кажуть мрії збуваються. Я чекав, не знаю як інші.
Бо ефір який є сьогодні він не цікавий для мене.
Дуже радий за Хіт у Конотопі, DJ у Шостці. Круто. Хочу ще більше конкурсів, особливо в Конотопі. Бо в цьому місті здається 5 частот прорахованих є.
  •  

DVB

А ще ж буде конкурс на місцеве мовлення. І там теж, більшість буде транслювати НСТУ.
Після цих останніх конкурсів, якщо всі частоти запустять, то покриття буде, як у мобільних операторів. )

vital-fm

Культурі ще Одесу та Хмельницьк залишилось покрити.
Ще по прикордонню будуть щось виставляти на наступні конкурси.
  •  

IANDROCOM

Cьогодні почув в етері Українського радіо промо з закликом на вакцинацію.
  •  

TV-Ukr

Цитата: vital-fm від Листопад 20, 2021, 00:09:09
Ще по прикордонню будуть щось виставляти на наступні конкурси.
Може підуть в Глухів та Лебедин. Цікаво, чому це НСТУ не подалося у ці міста на цьому конкурсі. Тим паче там тільки Дом подавався.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

Цитата: TV-Ukr від Листопад 20, 2021, 10:02:07
Цікаво, чому це НСТУ не подалося у ці міста на цьому конкурсі.
з того що мені розповіли (і що я не можу сказати форум) мені за НСТУ стидно
  •  

Radio_2019

Цитата: vital-fm від Листопад 20, 2021, 00:09:09
Культурі ще Одесу та Хмельницьк залишилось покрити.
І Суми.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

DVB

Цитата: TV-Ukr від Листопад 20, 2021, 10:02:07
Цікаво, чому це НСТУ не подалося у ці міста на цьому конкурсі. Тим паче там тільки Дом подавався.
Саме тому і не подавались. Взагалі, склалось таке враження, що не давати Дому частот, вирішили в останні дні перед конкурсом. Тому, НСТУ на частоти Дома і не сподівались. Особливо на обласні центри.
  •  

admin

Цитата: DVB від Листопад 20, 2021, 11:15:51
Тому, НСТУ на частоти Дома і не сподівались. Особливо на обласні центри.
ні, справа не в цьому.
  •