Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

І чистити сніг на супутникових тарілках, коли в цьому виникає необхідність.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

Оффтоп але хай буде. Тримати технічний персонал на таких "вежах" у 2023 це нонсенс. Сторож ок, він хай і сніг чистить та дрібні справи робить з вказівками по телефону. Усе інше виїзна бригада.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, GAS

DVB

Сьогодні обласні включення о 12:35 були лише на Львівській, Одеській, Рівненській, Черкаській філіях.
  •  

admin

Сьогодні о 12:35 місцеві включення були лише у Львові, Одесі, Рівному, Черкасах, Чернігові.
Чернігів закінчив святкувати :)
  •  

Qolo

"Житомирська хвиля" лише в інтернеті веде власне цілодобове мовлення?
Бо на сторінці нічого не вказано стосовно цього.

Виходить, це друга місцева радіостанція Суспільного, після Тиси FM, яка зберегла своє окреме мовлення.

Ігор

Цитата: TV-Ukr від Грудень 29, 2023, 22:58:28І чистити сніг на супутникових тарілках, коли в цьому виникає необхідність.
зараз все працює віддалено через інтернет, сидіти на вежі під передачем немає сенсу, якщо щось сталося поїхав зробив і все. Є обладнання біля якого я не був більше року, але все бачу на віддалено. Хіба що раз на місяць передавати показники лічильника.
  •  

admin

Цитата: Ігор від Січень 14, 2024, 22:20:29зараз все працює віддалено через інтернет, сидіти на вежі під передачем немає сенсу, якщо щось сталося поїхав зробив і все. Є обладнання біля якого я не був більше року, але все бачу на віддалено. Хіба що раз на місяць передавати показники лічильника.
Трошки оффтопу але ось гарний приклад чому при срср усі мали роботу. Зараз на станцію РТПС обласного значення мабуть і 0.25 інженера на місяць не потрібно. А раніше? Чергування у три зміни....
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

Ігор

Цитата: admin від Січень 14, 2024, 22:23:43Трошки оффтопу але ось гарний приклад чому при срср усі мали роботу. Зараз на станцію РТПС обласного значення мабуть і 0.25 інженера на місяць не потрібно. А раніше? Чергування у три зміни....
з мого досвіду, я не скажу, що відпочиваю, але як інженер біля передавачів проводжу найменше часу. В основному робота у студії, і ще за сумісництвом маю інші зобов'язання.
Хотя в цілому робота на радіо схожа на те, як глядиш малу дитину, наче все в нормі, а відволікся і щось сталося. Пару місяців було все в нормі, а тут захворів на два тижні і вже є щось сталося. 😊
  •  

GAS

Цитата: Ігор від Січень 14, 2024, 22:20:29Є обладнання біля якого я не був більше року, але все бачу на віддалено
Я перепрошую, а до передавача в Рені ви маєте відношення? Бачите, що мовить тільки правий канал?
  •  

Ігор

Цитата: GAS від Січень 16, 2024, 08:00:13Я перепрошую, а до передавача в Рені ви маєте відношення? Бачите, що мовить тільки правий канал?
Не маю ніякого відношення
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, GAS

0-0-0-0

ЦитатаВідбулася також зміна призначення частот АТ «НСТУ» у Кривому Розі Дніпропетровської області та Чернігові. Тепер «Українське радіо» мовитиме на частоті 90,0 МГц у м. Кривому Розі і 88,7 МГц у Чернігові. А «Радіо Культура» у цих самих містах відповідно на частотах 90,4 МГц і 98,2 МГц.
https://webportal.nrada.gov.ua/finansova-zvitnist-dlya-audiovizualnyh-media-rozshyrennya-merezh-radiomovnykiv-pro-rezultaty-zasidannya-natsionalnoyi-rady-18-sichnya/
  •  

admin

?

2022
20 вересня - радіостанції "Українське Радіо" та "Радіо "Культура"" обмінялися частотами, від тепер "Українське Радіо" та обласні врізки на 88,7 МГц а "Радіо "Культура"" відповідно на 98,2 збільшено потужність зі 1000 Вт до 2000 Вт на частоті 88,7 МГц
  •  

0-0-0-0

У Чернігові походу просто узаконили.
  •  

admin

Писати нормально потрібно (я про НР).
  •  

vital-fm

Так там ще й перевірками прилетіло до відома за відсутність мовлення на нижньому УКХ.
П.С. Цікаво чи піде НСТУ анульовувати DAB, бо вже мовить в ФМ, а дублювання, наскільки я зрозумів, заборонено?
  •