Доцільність ще одної спроби створити розмовне радіо в Україні

Автор Bogdan 55, Листопад 19, 2021, 12:27:51

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 22, 2021, 19:06:48
таких фм станцій більше ніде в світі немає
То були десятки станцій з сотнями тисяч слухачів, то тепер одна в світі, це як про 100 вовків...
Та й на ній думаю не обходиться без якихось повторів.
П.С. Якщо брати за основу правильних форматів Лондон, то там слухача похилого віку, який занадто голосно слухав classic fm, оштрафували, бо заваджав сусыдам, а ви кажете класична музика не актуальна.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

игорь88

Цитата: sanyo від Листопад 22, 2021, 16:26:20
Bogdan 55 щодо  розмовних станцій то тут мабуть у нас найближчим часом навряд що їм світить...До речі якщо вас цікавить саме розмовний формат взагалі.То підкажу вам що наприклад можна фоном в аімп(але тільки на компі) слухати аудіо з наших інформаційних телеканалів які транслюють свої канали на ютуб..Але там є деякі нюанси...Було б добре якщо б інфо канали транслювали окремо свій потік в форматі mp3. І можна було б слухати цей потік в любому аудіоплеєрі.

Зачем так извращатся, такой же анахронизм, как и фильмы на флешку. Есть в ютубе опция и вкладка "смотреть позже", а также плейлисты, все замечательно синхронизируется под одним акком на разных устройствах..
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

Lupus68

Цитата: Віталій від Листопад 22, 2021, 17:44:43
Якщо б Радіо Точка запустилося б, то завтра або після завтра суспільне б виступало із заявою щоб дати частоти цій станції по всій країні, і тоді знову б частоти йшли тільки суспільному. Я нічого не маю проти ретро формату.  Але мені здається 3 радіостанції суспільного вистачить із головою.
Я колись у Донецьку та Запорізькій області роками вночі слухав італійське державне радіо RAI (Radiotelevisione Italiana), коли воно ще мовило на коротких хвилях (інколи було чутно і на середніх). І вони ретроформат транслювали з опівночі до 6 ранку у програмі "Notturno italiano". Всередині країни це все також можна було слухати і по проводовому радіо (filodiffusione), в них проводове мовлення мало не 3 кнопки, а 6 чи 8, якщо не більше! Так там були ведучі, що коментували для сучасної авдиторії кожну санремівську пісню, починаючи з початку 50 років. Передачі ті я тепер згадую, коли чую програми ретро на нашій "Культурі" від Олесі Білаш, та "Звучало по радіо" (Промінь, УР-1). Стиль той самий.
Отже, виникає питання - що заважає НСТУ вночі, замість повторів денних передач, "крутити" українське ретро?
P.S. Ще згадалося... До початку війни в Донецьку працювало "Мега-радіо", одним з засновників якого був відомий Сергій Сивохо. (Це зараз він показав себе ватною, одіозною персоною, що пхає свого поросячого носа у політику, нічого в ній не петраючи. А тоді він був на своєму місці, викликав повагу та захоплення, ніхто навіть і не посмів би згадати його "слабкості" на кшталт, sorry, нажертися та обісцятися...).
Так от. На тому Мега-радіо, доки його не віджали у 14-му, традиційно було багато "чорної" американської ретромузики 50-60 років, добротної, стильної: джаз, блюзи, фокстроти, реггі, а також кантрі. Як правило, це відбувалося під вечір, вночі та по вихідних днях. Навіть певний напрямок був: "для водіїв, далекобійників" (усе, як у американткому чорно-білому кіно). За таку прикольну тематичну нішевість це радіо звучало фоном у кафешках та "забігалівках", бо створювало певну, хай стереотипну, атмосферу, що розкручувалася у американських вестернах, подіях від Великої депресії й пізніше, саме коли якась дія розгорталася у закусочних та бістро...
В наш час, можливо частково, таку роль "атмосферного" радіо, як мені здається, починає перебирати на себе Радіо Jazz, де теж багато "чорної" музики, необов'язково джазової.

BanderaTV



Цитата: Lupus68 від Листопад 24, 2021, 07:32:53
Отже, виникає питання - що заважає НСТУ вночі, замість повторів денних передач, "крутити" українське ретро?
Взагалі-то після 2 ночі і до 5 ранку Українське Радіо транслює записи програм з Культури, про що можна дізнатися з розкладу на їхньому сайті.
І що вони тільки не транслюють від аудіовистав до класичної музики.
  •  

vital-fm

Так, але скоро це буде не актуально, Культура ж розширить мережу, не думаю, що ради охоплення 3-ох міст залишать, тож треба буде щось змінювати.
  •  

Lupus68

Цитата: BanderaTV від Листопад 24, 2021, 11:52:20
Після 2 ночі і до 5 ранку Українське Радіо транслює записи програм з Культури
Я в курсі, що після опівночі УР-1 транслює частково повтори з УР-З та навпаки. А по вихідних, протягом дня, УР-1 деякі музичні передачі "висмикує" з УР-2 та культурно-драматичні з УР-3. Але я про ретромузику після опівночі. Все ж це різні речі.
  •  

sanyo

Можете мені пояснити нафіга ця музика після опівночі? для кого вона
  •  

vital-fm

Так ті ж водії, охоронці ну і звичайні люди, що не сплять, пишуть ж в нічну варту.
  •  

Bogdan 55

Цитата: vital-fm від Листопад 24, 2021, 18:14:55
Так ті ж водії, охоронці ну і звичайні люди, що не сплять, пишуть ж в нічну варту.
ви ж не любите розмовні радіостанції ,звідки ви тоді знаєте коли яка програма йде,і навіщо ви слухаєте розмовне радіо ,якщо воно вам так не подобається
  •  

vital-fm

  •