Радiо яке ми слухаемо з-за кордону

Автор sanyo, Листопад 15, 2011, 11:23:55

Попередня тема - Наступна тема

Александр

Давно не слухав, то зараз вирішив знову - Голос Америки з музичною програмою Border Crossing (1700-1800 на 15580 17895). Ух і відбійна музика!!! :super:  :bravo:
  •  

2692775

Цитата: Alexs85 від Листопад 26, 2014, 12:40:09
Аляска KNLS вещает на заявленных частотах 9655,9615 кГЦ или нет?
Что-то услышать ее не могу.
http://www.knls.net/rus/schedule.htm
Мабуть віщає, адже ця радіостанція занесена в базу сайтів, де є погодинний розклад КХ мовлення, але якщо врахувати те, що передавач знаходиться в Алясці і направлений в сторону Сибіру, а його потужність набагато менша, ніж в китайців, то шанси піймати цю радіостанцію зводяться до нуля.
  •  

FMDX

Цитата: 2692775 від Листопад 28, 2014, 11:03:02але якщо врахувати те, що передавач знаходиться в Алясці і направлений в сторону Сибіру, а його потужність набагато менша, ніж в китайців, то шанси піймати цю радіостанцію зводяться до нуля.
Так, я декілька років тому намагався їх прийняти на 31 метрі. Bдалось тільки раз, дуже слабко, та й то справа була улітку, а частота не піддавалась перешкодам від інших,. Тож, як кажуть, не тратьте, куме, сили... 8-) Хіба що літа дочекайтесь, тоді спробуєте (може частоти будуть вільні від "сусідів").
  •  

vital-fm

Цитата: sanyo від Травень 08, 2013, 19:35:48
На сайте iheart.com собрано множество американских эфирных радиостанций с разных уголков этой страны.Но чтобы  их слушать нужно использовать прокси.
p.s Мне вот интересно почему у них такие названия как  WBBS/WCLX/WDBY и т.д
А мені інтересно де можна почитати частоти і назви цих станцій. Завдання, є конкретна програма певною мовою і частота на якій вона виходить, але основна назва частоти, на якій виходить ця програма не вказана.
  •  


vital-fm

Олександре, спасибі звичайно, але Ви мене трішки не так зрозуміли, мені треба щось по типу американської бази shortwave.
Моніторимо 9420 Греція появлялась знову російською о 10.13-10-20.
Джерело: панорама WRN, допис від болгарського слухача.
В записаному уривку було вказано, що тільки мовлення на середніх.
  •  

Александр

ЦитатаОлександре, спасибі звичайно, але Ви мене трішки не так зрозуміли, мені треба щось по типу американської бази shortwave.
Тоді потрібно це:
http://www.fmscan.org/index.php?la=en
ЦитатаМоніторимо 9420 Греція появлялась знову російською о 10.13-10-20.
Джерело: панорама WRN, допис від болгарського слухача.
В записаному уривку було вказано, що тільки мовлення на середніх.
А у Вас що, немає КХ приймача? Якщо є, послухайте - майже через день вони в ефірі. Основні частоти 9420 11645 15630 15650.
  •  

vital-fm

Допоможіть розібратись з програмою передач:
Цікавить перша російська програма
Там 12 am 7 китайських, і восьмою йде російська, і як це зрозуміти.
  •  

Александр

Мабуть обрахувався - 6 китайських, а в неділю російська. Зверху написані дні тижня.
  •  

vital-fm

Та ні, таки 7 я вже і перераховував.
В неділю навіть стежив - не було.
  •  

vital-fm

Цитата: Александр від Грудень 01, 2014, 13:05:02
Тоді потрібно це:
http://www.fmscan.org/index.php?la=en
По частотах не знаходить, наприклад 1110.
Цитата: А у

Вас що, немає КХ приймача?
Звичайно є, але я вже давненько КХ не слухаю, перейшов у он-лайн, думав, що ще комусь крім мене це цікаво.
  •  

Александр

#221
Цитата: vital-fm від Грудень 09, 2014, 21:08:23
Та ні, таки 7 я вже і перераховував.
В неділю навіть стежив - не було.
Щось я не розумію, невже ми по-різному бачим один і той же сайт?

П.С. Не вмію вставити картинку. Простим копіюванням не получається. Хай молодь повчить старого дурака. :oops:
Ось наприклад вставити копію с екрана компа. Іконка "Вставити зображення" не проходить.
  •  

vital-fm

На картинці і справді 6, але по факту 7.
  •  

Александр

Цитата: vital-fm від Грудень 10, 2014, 10:18:43
На картинці і справді 6, але по факту 7.
Зрозумів. Тобто у неділю теж китайська. Значить сайт не коректується своєчасно.
  •  

vital-fm

  •