IPTV-вещание в Украине

Автор alt, Липень 03, 2009, 20:35:09

Попередня тема - Наступна тема

FMDX

Bід якого (чи принаймні місто)? Я не стільки для того щоб дивитись (іншого закордонного з головою вистачає), як чисто спортивний :-) інтерес.  Теж саме з Футболом 2 -- він тільки окремі матчі транслює, але й вони, ці анонсовані трансляції, більше за 4-5 Мб не беруть, тому й цікаво -- ДЕ САМЕ у ХаДе... //Маріупольський плейлист, між іншим, хоч і проблемить, але цікавий та цінний наявністю 3 місцевих ТК плюс Юніон плюс цей, ціную такі плейлисти з екзотичним регіональнім мовленням...
  •  

den4ik

Цитата: FMDX від Травень 15, 2014, 13:56:59
Bід якого (чи принаймні місто)? Я не стільки для того щоб дивитись (іншого закордонного з головою вистачає), як чисто спортивний :-) інтерес.  Теж саме з Футболом 2 -- він тільки окремі матчі транслює, але й вони, ці анонсовані трансляції, більше за 4-5 Мб не беруть, тому й цікаво -- ДЕ САМЕ у ХаДе... //Маріупольський плейлист, між іншим, хоч і проблемить, але цікавий та цінний наявністю 3 місцевих ТК плюс Юніон плюс цей, ціную такі плейлисти з екзотичним регіональнім мовленням...
112 hd мотрю от шахтерского провайдера exstream.net.ua.
Мариупольский плейлист от тринити и формата тоже есть.
А так региональные каналы тоже мне интересны, смотрю Одессу,Харьков,Днепропетровск,Донецк,Запорожье,Крым,Луганск и др.
  •  

oan

Цитата: FMDX від Травень 15, 2014, 09:03:43
Доброго ранку! Хто користується IPTV від власного провайдера чи навіть чужим -- ще десь у плейлистах, окрім Маріуполя, присутній 112 Україна у ХаДешному режимі? Цікавить навіть не адреса потоку, а його наявність, бо ніде у інших місцях (на тому ж Тріолані) не траплявся раніше й не трапляється... Також чи присутній десь Футбол 2 у реальньому ХаДе-форматі з бітрейтом за 7-8 Мб? Теж ні разу подібного не зустрічав, хоч матчі постійно анонсують... Дякую за допомогу :-)                                                                             

У Донецких EastNet и Matrix усть 112 HD
http://www.east.net.ua/iptv/channels/
http://iptv.matrixhome.net/site/
  •  

den4ik

  •  

FMDX

Сенкс. Я на днях зайшов у власне IPTV від львівського Airbites`а -- виявляється, у нас також додали цей канал з бітрейтом 8 Мб плюс:super:, але картинка чомусь "сплюснута", хоч роздільна здатність прописується як 1920х1080...
  •  

oan

Цитата: den4ik від Травень 17, 2014, 21:20:03
Вы смотрите 112 HD от этих провайдеров?

Имею возможность смотреть на EastNet
  •  

Radiostyle

Друзі,може хто підскаже,якийсь недорогий тв медіаплеер,тільки не Divan tv)
  •  

Serhiy1970

Цитата: Radiostyle від Червень 27, 2014, 21:08:20
Друзі,може хто підскаже,якийсь недорогий тв медіаплеер,тільки не Divan tv)
Выбирай IPTV приставку
  •  

Radiostyle

Де можна скачати плейлист,який містить канали 112 Україна та Еспрессо тв?
А краще торрент тв плейлист)
  •  

FMDX

#114
Цитата: Radiostyle від Червень 28, 2014, 17:07:59
Де можна скачати плейлист,який містить канали 112 Україна та Еспрессо тв?
А краще торрент тв плейлист)
На Тріоланівському 159ому Кавобачення точно присутнє, не виключено, що й 112 Україна також, у Неті через Гуглю чомусь не показує, може закритий плейлист, не знаю. Працює досить стабільно... Якщо для приставки, можна на Еспресо спробувати СТАБІЛЬНО й ПОСТІЙНО ДІЮЧЕ Ланетівське посилання (якщо з'їсть) -- інший плейлист зі 112им плюс Еспресо і зберегти: http://kirito.la.net.ua:8080/tv/9060.m3u8 ...
  •  

pavlo_r

#115
Зібрав плейлист телеканалів від мого провайдера. Кажуть, що трансляція тестова, але поки наче працює стабільно і телеканали непогані (є з 10 HD). Загалом знайшов 75 робочих каналів. З інших мереж повинно працювати, у мене відкривало. Плейлист по лінку:
  •  

FMDX

Цитата: pavlo_r від Липень 09, 2014, 08:24:35
Зібрав плейлист телеканалів від мого провайдера. Кажуть, що трансляція тестова, але поки наче працює стабільно і телеканали непогані (є з 10 HD). Загалом знайшов 75 робочих каналів. З інших мереж повинно працювати, у мене відкривало. Плейлист по лінку: http://notatnyk.org/tv.m3u
Ого! У 2ох каналах NatGeo саби навіть на давньоєврейській (тобто на ідиші???) :roll: присутні! Ніколи таких ще не зустрічав у СНДешних IPTV-пакетах...
п.м. Може хтось тут є з абонентів Миколаївського кабельного телебачення чи львівські "волівці" (наскільки розумію, контент пакетів відрізняється по містах) -- якщо маєте Футбол 2 ХаДе через проксі, а не udp (писали, що можна дивитись через SimpleTV Player через власний IPшник, якось так, але так і не зміг відкрити),  скиньте, будь ласка, посилання у Приват. Наперед дякую.
  •  

Radiostyle

Цитата: pavlo_r від Липень 09, 2014, 08:24:35
Зібрав плейлист телеканалів від мого провайдера. Кажуть, що трансляція тестова, але поки наче працює стабільно і телеканали непогані (є з 10 HD). Загалом знайшов 75 робочих каналів. З інших мереж повинно працювати, у мене відкривало. Плейлист по лінку: http://notatnyk.org/tv.m3u
З початку вересня не показує Перший національний,1+1 та ще декілька?!
  •  

pavlo_r

Я його не дивлюсь. Іноді перемикаю. Кілька каналів дійсно не працювали, в основному канали HD, а УТ-1 1+1, Інтер 31 серпня ще точно були. Вчора я не перевіряв. Зараз справді не працюють. Що поробиш, трансляція тестова.
  •  

Radiostyle

Напевно поміняли назви потоків)
  •