Кабельное ТВ

Автор GMB, Листопад 26, 2011, 21:08:54

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Я хз як та технологія називається. Але там просто на різних частотах передаються сигнали PON/GPON (1310/149 нм) і телевізійний сигнал (десь на 1550 нм ніби). Потім через поділювач кожен іде на свій пристрій. А чи аналог чи цифрове ТБ ганяти в телевізійному спектрі — то вже пофіг
  •  
    Подякували за цей пост: digitalif

vital-fm

Discowery з січня без волі.
  •  

Ігор

  •  

vital-fm

Не знаю, про волю з нових тарифів дізнався.
  •  

vital-fm

Датагруп купив волю.
  •  

taras_l

Цитата: vital-fm від Грудень 22, 2020, 13:57:06
Датагруп купив волю.
https://detector.media/rinok/article/183537/2020-12-22-datagrup-kupuie-provaydera-volia/

Усі подробиці тут. І до речі, як пише видання НВ бренд Воля залишиться на ринку послуг.
https://nv.ua/ukr/biz/tech/datagrup-ne-zminyuvatime-brend-volia-novini-ukrajini-50131788.html
  •  

vital-fm

Але видно з вибувшими з січня каналами домовлятися не буде.
  •  


sanyo

У нас в єдиній місцевій кабельній мережі  в цю ніч о 12 годині  припинили мовлення 1+1 ,новий ,стб ictv. і ще деякі канали.І до сих пір непрацюють.Я так розумію ці канали змінили транспондер.Але я думаю що це вина місцевого мовника який повинен був змінити налаштування у себе на обладнанні.Тому що  завчасно їх повинні попереджувати.І зараз чимало жителів міста цим незадоволені.А керівництво місцеве говорить що це не їхня вина...І кивають на центральний офіс який знаходиться в Камянському...Ок а яка різниця глядачам які платять за перегляд абонплату хто з них винен...
  •  

BanderaTV

Цитата: sanyo від Січень 01, 2021, 20:57:42
У нас в єдиній місцевій кабельній мережі  в цю ніч о 12 годині  припинили мовлення 1+1 ,новий ,стб ictv. і ще деякі канали.І до сих пір непрацюють.Я так розумію ці канали змінили транспондер.Але я думаю що це вина місцевого мовника який повинен був змінити налаштування у себе на обладнанні.Тому що  завчасно їх повинні попереджувати.І зараз чимало жителів міста цим незадоволені.А керівництво місцеве говорить що це не їхня вина...І кивають на центральний офіс який знаходиться в Камянському...Ок а яка різниця глядачам які платять за перегляд абонплату хто з них винен...
Налаштування лишилися тими, що і були. Але от чи домовився місцевий оператор КТБ, це вже питання до них.
  •  

sanyo

Дивно але їхнє керівництво говорить таке-В ночь с 31декабря на 1 января после полуночи произошло отключение спутниковых каналов операторами владельцев каналов. В результате в кабельных сетях г. Верхнеднепровска, пос. Днепровский и г. Каменское  прекращена ретрансляция этих каналов в сети кабельного телевидения.
Данное прекращение не зависит от состояния оборудования кабельных сетей и не может быть устранено обслуживающим техническим персоналом.  Вечером 31 декабря все было перепроверено и все каналы работали.
Поскольку региональные представительства еще не обладают информацией о причинах прекращения  приема сигнала со спутника, а также о сроках восстановления, все вопросы просьба задавать в центральную службу техподдержки. https://www.facebook.com/groups/537844679705296/user/100001839363513/
  •  

BanderaTV

Цитата: sanyo від Січень 01, 2021, 22:41:36
Дивно але їхнє керівництво говорить таке...
Значить не заплатили правовласникам за трансляцію. Бо новин, щодо зміни параметрів основних каналів, не було.
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

vital-fm

  •  

fediv

Ланету вказують, щоб ціна була не менше 99 грн, а Тріолан вже вкатав 120 грн.
  •  

mikhail

До слова у нас в Здолбунові прикрили місцевого кабельного оператора який працював за аналоговою технологією та не мав договорів з медіагрупами на трансляцію їх каналів.
  •