Кабельное ТВ

Автор GMB, Листопад 26, 2011, 21:08:54

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Цитата: ass1995 від Жовтень 11, 2014, 22:33:25
Возможно, это и есть причина исчезновения кабельного в моём доме. Так часто бывает, что где-то свет отключат, потом кабельное не работает ещё в нескольких домах.
Тому воно і кабелне, що доставка сигналу кабелями іде. В тому будинку може просто підсилювач стояти або опчичний вузол, а звідти вже сигнал іде до вас.
  •  

ass1995

Цитата: pavlo_r від Жовтень 11, 2014, 22:57:13
Тому воно і кабелне, що доставка сигналу кабелями іде. В тому будинку може просто підсилювач стояти або опчичний вузол, а звідти вже сигнал іде до вас.
В том то и дело, что мой дом находится ближе к станции, которая подаёт сигнал в кабельное ТВ, чем соседний. И, по идее, кабельному в моём доме должно быть всё равно, есть в том доме свет или нету.
  •  

Radiostyle

Наш вибачте (по іншому їх не назвеш) довбооператор,вимкнув Еспресо)  :nono:
  •  

Radiostyle

Повернули  сьогодні близько 9-ї
  •  

velychko.op

переправте опис каналу Футбол-1,2
вони зараз транслюють чемпіонати України, Англії, Іспанії та Італії. Кубки Англії та Італії. Лігу Чемпіонів та лігу Європи. з 2015 року вони 100 % будуть ними володіти без плюсів... а також європейську кваліфікацію відбору до Євро-2016  а у майбутньому і до чемпіонату світу-2018 року.... також вони будуть трансляторами самого Євро-2016
  •  

Radiostyle

Крокус вже дістав,знову вимкнули Еспресо,на його місці зараз транслюється HD life,причому не в HD) :censored:
  •  

Radiostyle

Замість Dobro увімкнули Київ TV)
  •  


ass1995

#803
А что это за "HD-качество" у канала "Сат"?  :-)  Даже "ИТ-3" в кабельном Ильичёвска не настолько "чётко" показывает.

Ещё читай здесь последнее сообщение: http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=50067.30
  •  

GMB

#804
блин, у меня дома на антенну обычную Сат лучше показывает) ото блин настройщики
скажи плиз, а вовремя вещания СКЭТа есть логотип в эфире?
и не знал, что канал Про Все у нас есть в кабеле
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

vital-fm

Який біс штовхнув мене подзвонити операторам "Волі"?
Пробігаючи по оновленому плейлисту свого інтернет провайдера виявив один телеканал, який би хотілось побачити в свому, ще аналоговому, пакеті, а саме під ротацію і йде "Гумор - Бабай".
Ось я і вирішив поцікавитись, чим замінять.
Ну те, що потрапив не в той відділ списую на свою неуважність, але краще б відповіли мені з нього, в абонентському відділі знову розпочалась та ж історія.
- договір.
-давайте без нього, це ж загальне питання.
-Місто, Адреса.
Назвав, вулицю знову кілька раз перепитували, при цьому в трубці був дуже сильний шум від багатоголосся відповідаючих операторів.
Знову хотіла оператор щось уточнити, але тут мене виручив рідний Ахмет телеком, який просто роз'єднав розмову, а може це було і не з мого боку, робити повторний дзвінок не було вже ніякого бажання.
Не розумію, загальну інформацію вони ж беруть всерівно з сайта, то нащо їм фіксувати дані користувача, це як запитати щось загальне про налаштування комп'ютера, а у відповідь запитувати серійний номер віндовс, версію програми і т.д.
П.С. На цифру від "Волі" не перейду, чекаю місцевого провайдера, або підключу через HDMI?
П.п.С. Чергова ностальгія за місцевою ТП.
  •  

pavlo_r

Воля роз'єднує з'єднання часто і не важливо з якого оператора до них дзвонити, особливо якщо сказати, що хочеш відключитися :)
Крім того Воля не має свого call-центру і всі дзвінки обслуговуються Аделіною, де переважно працюють студенти, які ведуть розмову суворо за написаною інструкцією. Крок вліво, крок вправо і розстріл :) Більшість із цих операторів можуть і в очі не бачити обладнання, стосовно працездатності якого дають поради. У мене був випадок, коли я в приватному порядку зайшов до абонента Волі не в своєму районі обслуговування і виявилося, що треба шукати проблему десь на мережі, бо сигнал в квартиру вже приходить слабкий. Вирішив оформити виклик через оператора. Боже, що це було!!! Я після тої розмови зрозумів, чому абоненти, які роблять виклики такі злі раптом стали :)
  •  

vital-fm

Павле, я собі уявляю, якщо до ТП подзвонить людина з поганим слухом, там такий гам, що голос тієї нещасної студентки ледве пробивається скрізь нього.
Добре що не дзвонять з проханням оцінити.
  •  

pavlo_r

Справа там не тільки в гамі. Воля вона така вся особлива. Мене тільки на рік там вистачило і дуже радий, що вирвався з того болота. Ех, було Одеко, були часи хороші :)
  •  

velychko.op

Волі легше замість Гумору знов якісь ТВ-Шоп включити і підняти ціну на 5 гривень... а хочеш відключитися то вони не дають це зробити а от мому знайомому впарили акцію до кінця зими .... якусь... а ще вони діють під інструкціями наприклад якщо є можливість підключення до Волі (інтернет і кабельне) то не давати можливості дивитися смарт тв по айпі-протоколу і кажуть що так не можна... все можна ... дивна ця контора воля
  •