ICTV [DVB-T2/супутник]

Автор admin, Липень 05, 2009, 21:14:02

Попередня тема - Наступна тема

Xottabi4

#45
Цитата: krasaffcheg від Липень 20, 2019, 13:50:05
По закону должно быть не более 12 минут (20% от часа). Но, по закону рекламой считается то, что идёт в рекламном блоке (открывается и закрывается рекламной заставкой). Остальное (анонсы, ролики а-ля "спонсор показа", полит. агитация, социальная реклама) - не считается рекламой и не регламентируется.
Да я знаю, просто удивляюсь отсутствию предела наглости у телевизионщиков. Вы же уже тащите с кабельных операторов по 3 грн с абонента за ваши каналы, поумерьте свой пыл. Кто будет в здравом уме терпеть такой просмотр? Я чисто ради интереса записал видео и посчитал потом количество рекламы. Но это еще никто не переплюнул.

www.dailymotion.com/video/x3aig7z_ИНТЕР_50_минут_рекламы_за_час_tv
  •  

pavlo_r

В тему: минулого року польський телеканал Polsat запостив у себе в соцмережах, що йому виповнюється 26 років. Найбільше лайків набрав коментар: "З них 13 то реклама"
  •  

vital-fm

krasaffcheg
Політ реклама теж регламентується - 3 хвилини на годину, наскільки я пам'ятаю.
Тож виходить 12+3+6 на анонси/спонсорство...
  •  

UzUA108

Щойно бачив ролик, де говорилось: «Вже у січні дивись ICTV в HD»
  •  

Marjan0506

Цитата: UzUA108 від Грудень 25, 2019, 10:51:42
Щойно бачив ролик, де говорилось: «Вже у січні дивись ICTV в HD»
Этот ролик есть и на СТБ  ,и на Новом  канале.
  •  

Qolo

Не понятно, чего на протяжении лет десяти не создали какой-нибудь платный "STB International" с художественно-развлекательным контентом для вещания в странах Евразии. Даже "Украина" со своей худо-бедной базой собственного производства запустила аж 4 канала на заграницу.
  •  

krasaffcheg

Видимо, SLM это было неинтересно. Но кодирование сигнала основных каналов и просьба президента вынудили.

Хотя, ИМХО, можно было просто открыть канал ОЦЕ.
  •  

Xottabi4

Цитата: krasaffcheg від Березень 06, 2020, 16:03:47
Хотя, ИМХО, можно было просто открыть канал ОЦЕ.
Смысл канала в том числе в информационной составляющей, так что ОЦЕ по концепции не подошел бы. Плюс на ОЦЕ гоняют реально старые вещи вроде Леси+Ромы или первых сезонов Ревизора 2011-2013 годов, а на этом канале скорее всего будут показывать хотя бы прошлогодние или прошлосезонные продукты.
  •  
    Подякували за цей пост: Marjan0506

kram2000

admin, користуючись моментом, попрошу прибрати зі сторінки каналу на сайті інформацію про аналогове мовлення (або у минулий час переробити)
  •  

admin

Що саме ти маєш на увазі?
  •  

kram2000

Цитата: admin від Березень 13, 2020, 23:06:12
Що саме ти маєш на увазі?

Про те, що ICTV має (мав) 4-ту аналогову мережу передавачів по країні (після УТ-1, 1+1 та Інтера). Те ж саме і з переліченими мною каналами.
  •  

admin

  •  

UzUA108

  •  

kram2000

#58
Свободі слова на ICTV виповнилось 15 років
https://www.youtube.com/watch?v=Z3_zIg4miSA

А Фактам - 20 років
https://www.youtube.com/watch?v=JUsMcTUsjxA
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

UzUA108

Російський канал "Че" покаже «Дизель шоу»
ЦитатаРосійський канал «Че!» анонсує вихід гумористичного проєкту «Дизель шоу». Про це йдеться на сайті мовника.

«"Дизель шоу". Международный комедийный хит. Смотрите на ЧЕ!», - йдеться в анонсі. Анонс ілюструє постер з акторами українського проєкту. Також канал «Че!» анонсує вихід шоу у своєму ефірі. Прем'єра має вийти 8 лютого.
ЦитатаРаніше шеф-редактор «Дизель студіо» Олексій Бланар в інтерв'ю «Детектор медіа» розповідав, що продажем контенту його продакшину за кордон займається StarLightMedia: «Знаю, що наші проекти виходили в Казахстані і країнах Балтії. Пару років назад ICTV продав "На трьох" на російський канал з холдингу СТС. Ми до цього не були причетні і навіть були проти. Але, наскільки я знаю, ця історія не має продовження».

Також він додав, що категорично проти виробництва для російських каналів, а от «якщо мова йде про продаж готового продукту на російський ринок, то нехай їхні гроші приходять сюди і йдуть в українську економіку»: «Це краще, ніж вони будуть витрачені на патрони, які летять в нашу сторону. Але якщо мова про виробництво для російських каналів, то я проти. Нам пропонували, ми відмовилися. Нам є для кого працювати тут. Від концертів "Дизель студіо" в Росії ми теж відмовилися».

1) добре, що хоч не на "НТВ" :mrgreen: До речі, за "Пса" вони і не згадують...
2) Дежавю: знову продаж проєктів в інші країни, і знову Росія. (Десь це вже було...) Позиція продюсера "краще гроші в Україну, а не на патрони", по-моєму, дуже пафосно і гучно сказано. Я особисто проти будь-яких продажів :neutral:
3) Чесно, якщо так розібратись, то в "Дизель шоу" половина номерів і жартів зроблена для таких "наших постсовєтских, снд-шних" стереотипних персонажів, людей без особливої прив'язки до країни :wink: Тому і продаж можливий лиш у відповідні країни (хоча, без образ до малої кількості справді вдалих номерів).

P.S. Це черговий неофіційний знак "близькості" SLM і Плюсів
  •