Радіо Шансон

Автор Radiostyle, Січень 16, 2012, 10:20:16

Попередня тема - Наступна тема

ars

Цитата: Radiostyle від Червень 15, 2013, 23:05:39
Оновив карту


Лучше так:



Обычный Paint и 2 минуты свободного времени  - и безграмотности как ни бывало :)
  •  

Radiostyle

Цитата: ars від Червень 16, 2013, 15:08:37
Лучше так:



Обычный Paint и 2 минуты свободного времени  - и безграмотности как ни бывало :)
:super: Передайте это радио Шансон  :wink:
  •  

Radiostyle

#62
Зайшов на сайт http://shanson.ua/ ,і почала грати онлайн трансляція,спочатку не зміг зрозуміти,звідкіля воно грає,виявляється,на сайті запустили новий онлайн плейер.
  •  

Vova.UA

Це було цілком прогнозовано, що 90,4 перенесуть до Львова зі збільшенням потужності... нажаль.

А от підняття до 10 ( О_о !!! ) кВт у Києві - це вже жирно, мабуть ще не по всіх підвалах у Києві ловить - от вирішили дати жару.  Щоб вже всі могли слухати "правильну музику" ... , навіть там де поганий прийом інших станцій.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Sergut

Цікаво як тоді буде у БЦ прийматися?
  •  

AlexFM

#65
Цитата: Vova.UA від Червень 21, 2013, 18:43:56
Це було цілком прогнозовано, що 90,4 перенесуть до Львова зі збільшенням потужності... нажаль.

А от підняття до 10 ( О_о !!! ) кВт у Києві - це вже жирно, мабуть ще не по всіх підвалах у Києві ловить - от вирішили дати жару.  Щоб вже всі могли слухати "правильну музику" ... , навіть там де поганий прийом інших станцій.


Наверное маршрутчики нажаловались, что в метро не ловит на консервную банку из под импортных ананасов.


Пора уже столиччанам выкидывать автосканчики, а то все начнут "гачить" без экономии электричества.


Народ! Выкидывайте свои Нокии, из-за которых облучается население подле РПЦ. А То, блин, стерео у кого-то не включается, или РДС не читается... Вот мне РДС на телефоне вообще нафиг не всрался - он у меня (аппарат) в КАРМАНЕ!

Давайте лучше расширять карманы и носить с собой автомагнитолы качественных фирм, так что-бы РадиоНЕТ ловилось даже на Оболони, где-то в переходе. А то всякий шлак будет гачить во всех наливайках пригорода.

:laugh:  :laugh:
  •  

Radiostyle

Цитата: Sergut від Червень 21, 2013, 19:02:26
Цікаво як тоді буде у БЦ прийматися?
Не переймайся Сергію,вони ще й у БЦ запустяться,спочатку може 0,1-0,5;а потім до кВт-а запросять,що вони гірші ніж Стильне чи Нет  :-)
  •  

AlexFM

Цитата: Radiostyle від Червень 21, 2013, 19:14:36
Не переймайся Сергію,вони ще й у БЦ запустяться,спочатку може 0,1-0,5;а потім до кВт-а запросять,що вони гірші ніж Стильне чи Нет  :-)

У нас почти нет честных вещателей. Если дали лицензию на 0,1-0,25, будут вещать от 0,5 до 2,0.
  •  

Ігор

Цитата: AlexFM від Червень 21, 2013, 19:12:31

Наверное маршрутчики нажаловались, что в метро не ловит на консервную банку из под импортных ананасов.
ти не вгадав, це у мене вдома (за 90 км) не приймається в стерео, без антени ;)
  •  

kopop

Цитата: Vova.UA від Червень 21, 2013, 18:43:56

А от підняття до 10 ( О_о !!! ) кВт у Києві - це вже жирно, мабуть ще не по всіх підвалах у Києві ловить - от вирішили дати жару.  Щоб вже всі могли слухати "правильну музику" ... , навіть там де поганий прийом інших станцій.
згоден з вами що жирно! Живу близько від передатчика шансону і на 104.3 вже не можу прийняти РАДІО.НЕТ з Білої Церкви через гармоніки від шансону, якщо підвищать до 10квт то і подумати страшно що я взагалі не зможу хоч якось приймати радіо.нет, доведеться тоді придбати де1103 або тексан пл600, на масон р691л тоді радіо.нет вже не приймеш :-( :-(
  •  

admin

Радионет не имеет Киев в лицензии, так что притензии мимо кассы
  •  

Slushatel

Цитата: Vova.UA від Червень 21, 2013, 18:43:56
Це було цілком прогнозовано, що 90,4 перенесуть до Львова зі збільшенням потужності... нажаль.

А от підняття до 10 ( О_о !!! ) кВт у Києві - це вже жирно, мабуть ще не по всіх підвалах у Києві ловить - от вирішили дати жару.  Щоб вже всі могли слухати "правильну музику" ... , навіть там де поганий прийом інших станцій.

Стосовно Львова цілком згоден. А от щодо Шансону в Києві у мене є запитання: чи не буде київський Шансон створювати завади чернігівській Шарманці ?
  •  

kopop

Цитата: admin від Червень 21, 2013, 20:27:11
Радионет не имеет Киев в лицензии, так что притензии мимо кассы
я маю на увазі що я більше не зможу дома приймати 104.3 з БЦ через завади з боку 101.9 :-(
  •  

kopop

#73
Цитата: Slushatel від Червень 21, 2013, 20:53:22
чи не буде київський Шансон створювати завади чернігівській Шарманці ?
ну якщо у самому Чернігові - то можливо й не буде.
але якщо за Черніговом у сторону Києва...то вже ймовірні будуть завади з києва...але в такому випадку Чернігівську Шарманку можливо перевести на 101.7 :-)
  •  

admin

Цитата: kopop від Червень 21, 2013, 22:06:40
я маю на увазі що я більше не зможу дома приймати 104.3 з БЦ через завади з боку 101.9 :-(
це твоі проблеми а не Шансона
  •