Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

GDR

Цитата: kram2000 від Січень 27, 2019, 12:54:34
29 січня 2019 року "5 канал" поміняється місцями з "Прямим"
https://www.5.ua/afisha/5-kanal-miniaietsia-knopkamy-z-priamym-185407.html
Дивно і неочікувано. Не знаю кому як, а мені після хорошого Тоніса новий Прямий так і не "зайшов" зі своїми кисельово-ганапольськими балакунами.  :nea:
5-й мультиплекс найгірше у мене показував, а пару міс. тому взагалі зник. При цьому ін. три мультиплекси завжди стабільні при 90-100% рівні-якості. Напевне як зійде сніг, доведеться лізти на дах  міняти антену.
  •  

fediv

Справа не в тому, що мультиплекс 5-й, а в тому, що у вас він транслюється на найбільшій частоті, якщо трансляція з Черкас. Можливо, не антену, а кабель доведеться міняти.
  •  

Don_Andrey

У зеона антенны с высоким КУ, в сторону от антенны сигнал мощнее, за ней - слабее. Каждая "светит" в свою сторону как установили, от этого и сигнал с антенны в сторону дома будет мощнее, чем от той, которая стоит "задом" к дому. А проблемы именно с пятым плексом - не более чем надуманные, имхо.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

admin

У кого-то есть данные по битрейтам телеканалов? Ответим пану поляку.
  •  

fediv

Ще тоді написали формальне поянення: в такому порядку розглядували заявки. Зрозуміло, що це не відповідь.
  •  

IANDROCOM

Цитата: fediv від Березень 11, 2019, 16:17:03
Ще тоді написали формальне поянення: в такому порядку розглядували заявки. Зрозуміло, що це не відповідь.
Там на мою думку корупція була добра от і пропхнули інтер..
А взагалі краще націоналізувати Зеонбуд та ПОВНІСТЮ перезібрати мультиплекси
Перший - всі канали суспільного (один з них для :Регіонального)
Другий - найбільші "від медіа груп" (1+1,2+2,СТБ,ICTV, Інтер,НТН,Прямий, Україна)
Третій - "Менші від медіа груп" (ТЕТ,Новий, К1,К2, РАДА, XSport  ) та місцеві
Всі інші - в інші мультиплекси та їх уже можна кодувати (або взагалі перший мультиплекс не кодувати  а другий та третій по дуже зниженій ціні (5-10 грн на місяць) а інші вже в залежності від каналів)
Ось так можна зробити і на мою думку треба якось дати зрозуміти що суспільне - не зло та не "витягувач грошей з держави"
  •  

kram2000

Цитата: IANDROCOM від Березень 11, 2019, 21:46:24
Третій - "Менші від медіа груп" (ТЕТ,Новий, К1,К2, РАДА, XSport  ) та місцеві

А що зараз з себе уявляють ці "канали" (виділені жирним кольором), що на цих каналах майже нема власного виробнитцва. Краще б тоді  сунути у 3-ій мультиплекс М1 та М2 замість них.
  •  

IANDROCOM

Цитата: kram2000 від Березень 11, 2019, 22:48:11
А що зараз з себе уявляють ці "канали" (виділені жирним кольором), що на цих каналах майже нема власного виробнитцва. Краще б тоді  сунути у 3-ій мультиплекс М1 та М2 замість них.
Я сам не знаю, просто додав їх для прикладу і для того щоб там щось було від інтерівської групи (вже краще НТН туди)
  •  

fediv

Цитата: IANDROCOM від Березень 11, 2019, 21:46:24
...краще націоналізувати Зеонбуд...
саме так ! Далі вже можна робити багато розумних дій. Не уявляю, як націоналізувати, щоб європейські країни не закричали про "рейдерство". Така дія вирішить багато питань.
  •  

kram2000

  •  

BanderaTV

  •  

Qolo

Странно, а где же вездесущие Плюсы?) 550 домохозяйств без цифрового покрытия. Это всяко покруче сюжетов про отдельновзятых бабушек в центральных и северных областях.
http://www.youtube.com/watch?v=e_s8hQT0a7Y
  •  

DVB

Ну так, у их хозяина есть надежда победить на выборах. И потом уже он будет решать, как "Украина уверенно осваивает цифровое телевидение".
  •  

admin

Спору нет, Т2 оттуда не транслируется, но всё остальное бред на бреде и бредом погоняет. Вот от подобного меня всегда выворачивало в Украине.
  •  

BanderaTV

  •