Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

DrewUA

Цитата: Zheka від Квітень 12, 2022, 13:55:29
І під великим питанням:
- М1
- НЛО
- НТН
- Піксель
- Плюс Плюс
- 5й
- X Sport
- Уніан
- Еспресо
М1 сумніваюсь, як і НЛО яке за останні роки розвинулось у плані свого контенту, а Ахметову не є чимсь втрачаючим викидатись на свою медіагрупу бо вже давно б ні Футболів ні Індиго з НЛО не булоб, Піксель також ні, дитячий канал як не як для Інтера має свою авдиторію, як і ПлюсПлюс, 5 теж як би для Порошенка потрібен інструмент впливу, я думаю що він так просто не закриє ці телеканали, Уніан, ну на нього точно 1+1 має плани. А от НТН, XSport та Еспресо... от це під питанням точно, як і К1, К2, ZOOM, Мега плюс мінус у якого зявився конкурент під назвою XSport, і Enter Фільм.

Взагалі Інтер просто лідирує за каналами "помийками" тому що купити такі телеканали котрі мали якесь ім'я у медіа просторі України, і просто перетворити їх у помийки може тільки Інтер. Проте мені здається що Інтер їх тримає спеціально для продажу, місця на супутнику, кабелі та Т2 є залишилось переформатувати, чекають покупців, от тільки чомусь купувати їх ніхто не спішить.
  •  

mikhail

#5656
Еспресо не для того студію у Львові будував щоб закритися))
  •  

mikhail

#5657
Цитата: 2006 від Квітень 12, 2022, 14:39:36
Щось з Радою не так. Їхня біжуча стрічка на деяких каналах не транслюється, у кабельному замість Ради 4 канал. Що там у них, ніхто не знає?
беруть сигнал з Т2. А на місці Ради тепер 4й канал

Назв у самій системі ще не змінили
  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

kotenko.

На 6й кнопці тепер СТБ. Перестановка завершена.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

Qolo
Музичні теж в кабель і рекламу зняти.
Якщо новий та нло з індиго на таке погодяться - туди ж.
  •  

0-0-0-0

Цитата: Qolo від Квітень 12, 2022, 18:17:46
Был бы у Интера нормальный медиа-менеджмент
З нинішнім "безлюдним" керівництвом - це утопія. Хоча, враховуючи те, що ОПЗЖ заоронили тільки на час воєнного стану, Фірташ і Льовочкін зрозуміють, що Інтер - єдиний рупор їхньої політсили (всі інші здулись), виженуть Безлюдну та наймуть когось, хто зробить з ІМГ "канфєту".
Ще не пізно перейти в діджитал та робити топові проєкти там.
  •  

Zheka

Цитата: DrewUA від Квітень 12, 2022, 15:19:37
М1 сумніваюсь, як і НЛО яке за останні роки розвинулось у плані свого контенту, а Ахметову не є чимсь втрачаючим викидатись на свою медіагрупу бо вже давно б ні Футболів ні Індиго з НЛО не булоб, Піксель також ні, дитячий канал як не як для Інтера має свою авдиторію, як і ПлюсПлюс, 5 теж як би для Порошенка потрібен інструмент впливу, я думаю що він так просто не закриє ці телеканали, Уніан, ну на нього точно 1+1 має плани. А от НТН, XSport та Еспресо... от це під питанням точно, як і К1, К2, ZOOM, Мега плюс мінус у якого зявився конкурент під назвою XSport, і Enter Фільм.

Взагалі Інтер просто лідирує за каналами "помийками" тому що купити такі телеканали котрі мали якесь ім'я у медіа просторі України, і просто перетворити їх у помийки може тільки Інтер. Проте мені здається що Інтер їх тримає спеціально для продажу, місця на супутнику, кабелі та Т2 є залишилось переформатувати, чекають покупців, от тільки чомусь купувати їх ніхто не спішить.

опять же таки, мы говорим за эфирный Т2. Сами каналы могут жить вообще в любом виде и в любом наполнении. Вопрос только в том, что стоит ли тратить весь их бюджет на эфирное вещание. Тому же Интеру и в мирное время стоило бы перестать сжигать деньги на трансляцию К1, К2, Zoom и прочих, а направить это все дело на производство контента для флагмана группы
  •  

TV-Ukr

Цитата: vital-fm від Квітень 12, 2022, 15:18:56
Якщо є яка бібліотека фільмів, то 5-им можна ентерфільм зробити.
Та яка там бібліотека, до закону про мову крутили радянські фільми, після - старі закордонні фільми. Які також крутились або крутяться на Інтері та НТН. І треба ще дерусифікувати Інтер.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

0-0-0-0

А точніше - націоналізувати, навести там лад і тоді приватизувати (або осуспільнити).
  •  

admin

#5664
МХ-1
UA:Перший / Рада / 1+1 / Україна / ictv / СТБ / Інтер / Уніан Т
МХ-2
Новий канал / ТЕТ / 2+2 / НЛО TV / НТН / Мега / ПлюсПлюс / Україна 24
МХ-3
М1 / К1 / К2 / Zoom / Прямий / Еспресо / XSport / Enter-фільм / Піксель TV
МХ-5
UA:Культура / 5-ий канал /  4-й канал / Індиго TV + локальні

Сходиться? можно оновлювати сторінки МХ?
  •  
    Подякували за цей пост: sergiy1103

Qolo

Цитата: TV-Ukr від Квітень 12, 2022, 19:59:36
Та яка там бібліотека, до закону про мову крутили радянські фільми, після - старі закордонні фільми. Які також крутились або крутяться на Інтері та НТН
Ну если взять всю иностранную фильмо/сериалотеку Интера, К1, НТН, Энтер-Фильма - можно два приличных канала запустить.

Цитата: admin від Квітень 12, 2022, 20:46:01МХ-5
UA:Культура / 5-ий канал /  4-й канал / Індиго TV + локальні

Сходиться? можно оновлювати сторінки МХ?
В МХ-5 еще сканируется квадрат малевича на бывшем месте 4 канала, видимо это ячейка ZIKа.
  •  

Evgeniy_SM

Цитата: Zheka від Квітень 12, 2022, 19:42:31
Тому же Интеру и в мирное время стоило бы перестать сжигать деньги на трансляцию К1, К2, Zoom и прочих, а направить это все дело на производство контента для флагмана группы

Учитывая нулевую себестоимость контента при нереальном количестве рекламы, а также доходы от роялти с кабельных/спутниковых операторов, я думаю, К1, К2, Zoom, а также Mega и Enter фiльм должны неплохо зарабатывать. И вот на эти деньги, скорее всего, и производится контент для "Интера", который явно работает в минус. Ну, и на вливания от Фирташа и Лёвочкина, если эти товарищи, господа, в общем, если они ещё хоть что-то вливают в медиа группу.
  •  
    Подякували за цей пост: IANDROCOM

mikhail

#5667
За ніч привели в порядок назви каналів, правда поки ще не змінили це в мх5

Upd... Оновили і мх5... Пусте місце тепер не сканується...піксель 30й... 29 позиція відсутня
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Сьогодні в T2 на Індиго TV з'явився EPG.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

DrewUA

Тим часом Зеонбуду НацРада все таки відмовила з переведенням каналів на 2 мультиплекси, вони пішли до Кабінету Міністрів  :dunno:

https://detector.media/withoutsection/article/198422/2022-04-15-zeonbud-zvernuvsya-z-propozytsiieyu-do-kabinetu-ministriv/
  •