Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

JLingz

А можна будь-ласка частоту каналу Суспільне Спорт з Віасату ?
 •  

BanderaTV

Цитата: JLingz від Листопад 20, 2022, 10:24:04
А можна будь-ласка частоту каналу Суспільне Спорт з Віасату ?
Вони вже перейменували на "Суспільне регіональне мовлення"
12092 V 30000 DVB-S2/8PSK, HEVC, Verimatrix
 •  

kotenko.

Замість Донбасу тепер Новини. Програмна сітка не змінилась. Як і раніше, ЄН.
#наташанемішай
 •  

2006

А що на Донбасі в цифрі та аналозі транслюється?
 •  

admin

 •  

2006

Цитата: kotenko. від Листопад 21, 2022, 11:41:28
Замість Донбасу тепер Новини. Програмна сітка не змінилась. Як і раніше, ЄН.
Зараз транслюють Спротив.
 •  


IANDROCOM

Цитата: kotenko. від Жовтень 03, 2022, 12:31:23
Українське радіо взагалі ледве можна слухати. Я розумію, що Розіну і гурту Gouache теж гроші потрібні))), але оці переходи по 15 сек. переходу з ЄН на УР1 і навпаки вже бісять, особливо вчора, коли закінчується і починається година, ще й ставлять джингл "Сюспільний мовник - достовірна інформація". І це вже не кажу про оформлення новин.
Тільки зараз побачив це повідомлення.. Оформлення жахливе в них з вересня 2020 року, тоді вони все почали переаранжувати в якийсь "баняк" (але хоч один стиль, більш менш), потім "добили" все іншим бренд-войсом (до речі, куди Ірина Грей поділася?), а ось "каша зі стилістикою" почалася ще з жовтня 2018, коли невідомо для чого змінили оформлення в новинах, потім в основній лінійці програм, ну й джингли оновили, чомусь прибравши окремі варіанти композицій для соціальної реклами (було аж три варіанти). Її пік - літо-осінь 2020 року.
Хіба що окремо виділю 2019 рік, де в них круто вийшло офомлення "Нічної вахти", погоди з Массангою (пам'ятаєте? На фоні простої погоди, лунало краще), та один джингл (як на мене).

А саунд-дизайн їм хіба не "Кофеїн" робить? Бо в 2017, саме вони "одягнули" УР-1, і як на мене це було чи не найкраще оформлення за останній час.
 •  

kotenko.

Тиждень тому призначили Стрюкова з бекграундом роботи в Інтерівському холдингу. Можливо, перед ним стоять такі задачі:
А) залучити рекламодавців на ТБ(особливо на інф.канал) бо зараз там лише соціалка і промо, скоріше за все, буде рекламний альянс IMG та НСТУ;
Б) запустити VOD сервіс і/або лінійний телеканал архівного контенту з роб.назвою "Архів"чи "Історія" плюс паралельне залучення реклами;
В) так, як пан Костянтин займався запуском одного каналу на місці іншого (Мега, Зум, Піксель), то не виключаю закінчення сюсюкання з регіональними філіями, які не зобов'язані згідно профільного закону мати свої частоти. А на місці умовного Сюспільне Київ буде Перший з регіон. врізками новин (ХЗ скільки вони там тривають). Ну і на частоті Першого буде Сюспільне Марафон.


П.С. Там якийсь департамент взаємодії з органами влади створили, який дублює ф-ії Нагляд. Ради. Його очолила Червакова. Ну шо ж, хочуть себе закопати, ми їм заважати не будемо, а громадські організації попереджу, щоб не опікувались публічним мовленням, бо ж їхніми руками виростять монстра типу TVP чи ОРТ/ВГТРК.
#наташанемішай
 •  

kotenko.

#2184
Стандартної реклами на телеканалах НСТУ в цьому році не буде:
https://stv.detector.media/suspilna-korporatsiya/read/7633/2023-01-07-tse-zvisno-kraplya-v-mori-ale-tse-vse-zh-suttieva-kraplya-skilky-i-yakogo-kontentu-vyroblyatyme-y-zamovlyatyme-suspilne-u-2023-rotsi/

Гранти і гроші з держбюджету течуть річкою.... Не треба крутитись, щоб заробляти. Все діджитал-фьорст (наслідок створення чиновниками американської моделі ТБ, де сильні приватники і напівдохлий публічний мовник). Не здивуюсь, якщо вони другими після ВВС заявлять про закриття лінійних каналів.
https://satkurier.pl/news/223715/bbc-chce-odejsc-od-tradycyjnej-telewizji.html
#наташанемішай
 •  

mikhail

 •  

kotenko.

Маються на увазі звичайні рекламні блоки, а не телебарахолки. І прямо достіженіє якесь - рекламують Sweet TV.
#наташанемішай
 •