Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

Цитата: kotenko. від Квітень 10, 2023, 00:00:40Капець. Здерли з Вікіпедії передостанній абзац в згаданій статті:
https://uk.wikipedia.org/wiki/Європейська_спілка_радіомовлення_і_телебачення

А нічого, що насправді УЄФА реалізовує права на описані там турніри через тендери? Писаки кончені.
ну така штука збереглася поки що хіба у фіфа. Теж тендери але у ємс пріоритетні права.
В УЄФА як ви знаєте історія вже зовсім інша
 •  

kotenko.

#2206
Надворі 2023й рік, а НСТУ ніяк на своїх телеканалах не може налаштувати звук. Канал Культура взагалі повна ганьба.
Тут настільки зрівняли гучні й тихі звуки, що під час Євробачення взагалі нема динаміки.
На Ютубі, на громадських мовниках Португалії, Німеччини, Італії, Іспанії, Румунії, Польщі, Чехії, Сан-Марино я ніде й ніколи не чув такого гидотного звуку, як у нашого Сюспільного.
Це ж не якийсь регіональний канал, якому можна пробачити такі проблеми.
#наташанемішай
 •  
  Подякували за цей пост: DVB

DVB

На регіональних філіях НСТУ, ще більше проблем зі звуком. Що на Радіо, що на ТБ. І в деяких областях, це триває роками. Інколи таке враження, що там працюють сліпоглухонімі люди.
 •  

kotenko.

#2208
8 травня, десь після 12:40, Культура на Київстар ТБ перейшла на Full HD, подивимось, що буде після Євробачення.
#наташанемішай
 •  

0-0-0-0

На Культурі вже давно є заставки по типу "Щось там на часі", наприкінці яких з'являється напис "Культура на часі" і потім "Суспільне Культура". І це НЕ анонс однойменної програми.
Думаю, "Культура на часі" можна вказати, як слоган каналу.
 •  

vital-fm

 •  
  Подякували за цей пост: TV-Ukr

TV-Ukr

Цитата: kotenko. від Травень 10, 2023, 15:54:26Надворі 2023й рік, а НСТУ ніяк на своїх телеканалах не може налаштувати звук. Канал Культура взагалі повна ганьба.
Тут настільки зрівняли гучні й тихі звуки, що під час Євробачення взагалі нема динаміки.
На Детекторі, крім цього, ще писали про те, що під час виступу Саніної було чутно лише балачки Мірошниченка. А також про те, що до початку півфіналу також були балачки.

vital-fm

 •  

VIKTOR

Глядачі повідомили про неякісний звук трансляції «Євробачення-2023». У Суспільному зазначають, що технічні проблеми усунуто

Частина глядачів могла отримувати спотворений звук на частині трансляції першого півфіналу Євробачення-2023. Це залежало від видів  розповсюдження сигналу та типів прийому. Наразі проблему ідентифіковано і компанія вжила заходів щодо її недопущення в майбутньому», — зазначив технічний директор Суспільного Юрій Бойчук.

Джерело інформації
🇺🇦
 •  

kotenko.

Можете навіть забанити, можете навіть засуджувати мене, але коли читаю, що там несе Остапа,

https://stv.detector.media/suspilna-korporatsiya/read/7821/2023-05-23-posly-krain-g7-nagoloshuyut-na-vazhlyvosti-finansovo-stabilnogo-ta-nezalezhnogo-suspilnogo-movlennya/

https://stv.detector.media/suspilna-korporatsiya/read/7811/2023-05-17-svitlana-ostapa-posylennya-derzhavnogo-movlennya-tse-vidkat-mediareform/2

то починаєш думати про грішне. Про те, що шкода, що 1.03.2022 російські ракети не знесли нафіг Олівець і Хрещатик,26.
#наташанемішай
 •  

kotenko.

В 2025 році головою прааління НСТУ стане або Чернотицький, або Фрей. Ну, там ще Ткаченко може психонути і подати свою кандидатуру, треба ж тарасу Бобиренку за Мосейчук помститись.

ІМХО, якщо в нас нормально перенесли те, що єврокубки транслює ОТТ платформа, то нормально перенесуть))) і закриття телеканалів НСТУ. Нє, ну можна ще залишити Донбаський і Кримський телеканали для реінтеграції.
#наташанемішай
 •  

kram2000

Цитата: kotenko. від Травень 28, 2023, 18:20:39Нє, ну можна ще залишити Донбаський і Кримський телеканали для реінтеграції.

Після нашої Перемоги над росією та звільненням наших земель треба робити спільний канал на Донеччині та Луганщині з головним офісом у Донецьку. Чимало людей з персоналу Луганської державної телерадіокомпанії, які працювали до 2014 року, уже мають заплямовану репутацію як таку за останні 10 років (наприклад, Дмитро Кримов, Сергій Колесніков, Родіон Мірошник та Леонард Свідосков)

Та і декотрі з тих, які переїжджали до Сєвєрєдонецька, а потім переїжджали до Києва, теж зашкварилмся роботою на антиукраїнські ЗМІ. Яскраий приклад цьому є Олександр Шелест, який до 2022 року працював на всімвідомих каналах Медведчука, а зараз веде етери на Youtube з так званими "харошими русскими" та тими же самим "експертами медведчука" (Чаплига, Карасьов, Співак, Бортнік тп інше медійне сміття)
 •  
  Подякували за цей пост: АДВ

АДВ

Цитата: kram2000 від Травень 28, 2023, 21:09:42спільний канал на Донеччині та Луганщині з головним офісом у Донецьку.
Краще головний офіс зробити у Львові
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
 •  

UzUA108

«Перше шоу» — Суспільне [Культура] презентує новий ранковий проєкт

У понеділок, 5 червня, на телеканалі Суспільне Культура стартує «Перше шоу» — новий ранковий проєкт Суспільного Мовлення, який виходитиме щобудня о 7:00.

«Перше шоу» — це дві години пізнавальної та корисної інформації, що задає правильний настрій на весь день. Вестимуть телешоу дві пари ведучих: Олександр Димов та Марина Клим і Роман Коляда та Яніна Андрєєва.

 •  

kotenko.

Цитата: kotenko. від Грудень 16, 2022, 20:12:07Тиждень тому призначили Стрюкова з бекграундом роботи в Інтерівському холдингу. Можливо, перед ним стоять такі задачі:
...
Б) запустити VOD сервіс і/або лінійний телеканал ... плюс паралельне залучення реклами;
...


Схоже, таки запустять спортивний канал:
https://corp.suspilne.media/newsdetails/6420
#наташанемішай
 •