Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

tv-digest
Не люблю цієї справи, але ловіть -1 - Ви Перепрошую дурак.
Я розумію лінь в ліцензію подивитись, то хоч інтерв'ю Аласанії почитайте, що я давав повідомленням вище.
Яка нафіг "Ера" в Т2?
  •  

admin

двічі дурак. Бо раздача Першого і ПершогоТ2 знаходиться на різних супутниках, Перший навіть на РРЛ сидить. Тому відсутність одного з двух каналів не має дивувати.
  •  

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

tv-digest

 я  про те щоб давно пора видати ера тв ліцензію,    а також   перший транслювати  нормальний  а не т-2


Дурак той хто когось так обзиває, ганьба!!!!!
  •  

admin

#454
а я про те що нафіга потрібна Ера та  її врізки на Першому? нарешті є можливість позбавитися від цьєї дурниці.
Якщо подобається Ера то вимагайте щоб їй дали 24 год/добу у якомусь МХ. Чому ни?
  •  

vital-fm

#455
tv-digest
Писали б тоді ясніше, перший в Т2 нормальний, "Ера" на конкурс подавалась, в судах відстоювала, мабуть Ви про те забули.
Щодо першого, читайте інтерв'ю Аласанії і дякуйте НР за видачу в 2003-му ліцензії "Ері", тож який має бути нормальний перший по вашій логіці я так і не зрозумів.
Буде конкурс - буде "Ера", хоча, судячи по супутниковому мовленні вона свого мовлення цілодобово забезпечити не може, так що нафіг треба.
Я то вже думав, що у Вас синдром sohokа.
  •  

tv-digest

Цитата: vital-fm від Січень 05, 2015, 14:08:28
tv-digest
Писали б тоді ясніше, перший в Т2 нормальний, "Ера" на конкурс подавалась, в судах відстоювала, мабуть Ви про те забули.
Щодо першого, читайте інтерв'ю Аласанії і дякуйте НР за видачу в 2003-му ліцензії "Ері", тож який має бути нормальний перший по вашій логіці я так і не зрозумів.
Буде конкурс - буде "Ера", хоча, судячи по супутниковому мовленні вона свого мовлення цілодобово забезпечити не може, так що нафіг треба.
Я то вже думав, що у Вас синдром sohokа.

Все я прекрасно знаю,  навіть ера тв був час транслювала цілодобово зі спутника як окремий канал, але передачі з  ерою на ут-1 не співпадали.

Я за те ,щоб в т-2 транслювали нормальний ут-1, такий як на супутнику і такий як в аналозі. Щоб людей не путали. А ера тв як не крути звичайно не буде в т-2 допоки не буде ліцензіїї.
  •  

pavlo_r

Ну так потерпи трохи. Вже на низькому старті суспільне ТБ, а там і аналог вимкнуть і як не курти не буде іншого "Першого", бо не буде іншої мережі.
  •  

vital-fm

tv-digest
Ну то як знаєте, то чого пишете і таке враження, що не знаєте.
Прикладів половинчастих аналогових ліцензій не тільки перший має, ще ОДТРК, 5 канал та ін.
Про аналоговий перший забудьте до 2016-го його не буде, як транслюється він в Т2 написано в інтерв'ю.
Павло +2.
  •  

amk

Серед сотень пропозицій а-ля "Укроп-ТВ"/"Червона Калина-УТБ", знайшов лише один адекватний варіант:

ЦитатаДоброго дня. Пропоную залишити назву "Перший", так як вона уже давно асоціюється з першою кнопкою на пульті, та надає телеканалу іміджу першого каналу країни. Назви усіх подальших телеканалів повинні відштовхуватися від поточної назви, тобто "Перший національний", "Перший культурний", "Перший спортивний" і тд. Також враховуючи, що на вулиці 2015 рік, варто від початку здійснювати мовлення в широкому форматі 16:9, наразі більшість знятого та подарованого контенту транслюються саме в цьому форматі, про що свідчать чорні лінії по обидві сторони екрану. Тому пропоную графічне оформлення для суспільних телеканалів замовляти саме в даному форматі, та рухатися нога-в-ногу з часом. Дякую за увагу.



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1392137487753400&set=p.1392137487753400&type=1&theater
  •  

Ігор

Нехай переводять після вимкнення аналога.
  •  

vital-fm

#461
Не тільки бумажки
Завтра продовження серіалу під назвою суспільне телебачення.
Вмикаємо "УР1", "Раду".
Дивимось на перший комент: безплатне супутникове, від себе - ефірне цифрове, і хто там ще буде добровільно платити абонплату?
Даєш кодування на супутнику, хай в цифру переходять, або платять, як кабельні.
  •  

vital-fm

#462
Ще нічого не створили, а вже конфліктують
Щось мені все більше здається, що СМ розведуть, як котят, за схемою бюджету.
Якщо 2 телеканали, то переводимо "Культуру" в МХ3, і анульовуємо всі ліцензії ОДТРК, бо ж 2 канали заплановано, а не 3.
Відповідно в МХ5 конкурс на регіональне мовлення, а то вже бачили "Новий формат" 112, і невже НР тут в позу не стане.
З радіо взагалі окрема пісня, ОДТРК вже відмовились, на користь майбутнього СМ, чого добивається Томенко? Щоб зберегти ОДТРК на СХ і в Луцьку?
  •  

tv-digest

в 9.45 зовсім інше показували шо на першому шо на першому т2

так де програма передач на перший т2???  Нащо людям голову морочити
  •  

pavlo_r

#464
tv-digest, не рівняй всіх людей по собі. Для особливо обдарованих, там лого "Т2" намалювали, щоб бачили різницю між каналами. Програму пошукай, якщо треба.
  •