Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

krasaffcheg

#675
Насколько я помню, на цифровом конкурсе в 2011-м Нацрада определила, что в HD будут вещать Интер, Украина, Киноточка, БТБ, MTV, Enter Music, Мега, Тонис. Первого там нет. Хотя тот же 112-й как-то вещает в HD.

Но переход в 16:9 напрашивается. В MX1 Первый - единственный узкоформатный.
  •  

Formally 20

#676
Из каналов холдинговой четвёрки на 16:9 не перешли четыре канала: 2+2, УНІАН-ТБ, Новий канал и Ескулап TV. Хотя УНІАН-ТБ и Ескулап TV фактически являются каналами-пустышками.
Все каналы ПАТ НСТУ могут перейти на 16:9 только после обновления техники.
  •  

Don_Andrey

Толку с того HD если у зеона жесткое ограничение битрейта? У того же 112 HD  - "для галочки".
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

kotenko.

Qolo, ти мене розсмішив просто.
Реальнішим був би такий варіант: так, як більшість програм в леттербоксі, то можна зробити так, як у Польщі у 00-х роках, логотип міг стояти не на чорній смузі зображення, а його переносили на кадр передачі. Так виникає ілюзія 16:9. У мене така не раз виникала, ще з 2008 року, коли побачив логотип TVP1 не зверху, а на кадрі передачі, і перше відчуття - вони перейшли на 16:9?

Якшо хтось хоче дивитись Євробачення в HD, інтернет в поміч або Das Erste HD на Astra 19.2E, або хто живе біля кордону з Польщею, через цифру - TVP1 чи 2 в HD.

Ну а якшо ви хочете дивитись Євробачення по Першому, і в вас широкоформатний телевізор, і у вас в телеку чи в тюнері є настройка формату зображення 16:9 PS(PanScan), тоді і буде вам щирокий формат без логотипу, і з трошки гіршою якістю.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Щодо завтрашнього. Якби ви були членом Наглядової ради НСТУ, за кого  з 8 кандидатів проголосували б?
#наташанемішай
  •  

Qolo

Ну, я повторюсь - тот факт, что принимающая сторона в 2017 году все еще не в состоянии обеспечить своим телезрителям трансляцию конкурса хотя бы в 16:9 SD - это стыд и позор. И это на фоне всех денежных вливаний на сам конкурс и реформацию в общественное.

Выходом из ситуации могла бы послужить цифровая версия "Першого", которая по сути является тестовой. Поэтому, не должно быть какой-то особой проблемы в том, чтобы на время конкурса "протестировать" там 16:9 и какой-никакой 720p.
  •  

kotenko.

Ти мене знову смішиш. У самого Першого в бюджеті дай Бог 300-400 млн грн серед всієї системи НСТУ, у якої ледве мільярд. Якшо порівняти з комерційними каналами, то це такий же бюджет, як у інформаційних каналів, чи нішевих типу Піксель, К1. Не може зараз канал по бюджету, а значить, і по можливостям боротись за місце під сонцем з головними каналами.

Тут варіанти такі: або японці можуть дати нове технічне обладнання, або більше реклами, або витягай зі своєї кишені 20-30 грн на місяць, щоб платити абонплату.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

І то разом з неминучою оптимізацією штату до тієї к-ті людей, яка там реально робить.
#наташанемішай
  •  

Qolo

А никто и не упоминал о конкуренции с каналами медиагрупп.
Я говорю о технических возможностях, которые уже сейчас можно привести в действие.
Помнится, Аласания говорил, что у "Першого" есть все возможности для вещания в 16:9. Основа проблемы только в устаревших студийных камерах, которые снимают в 4:3 (а касаться это может лишь программ собственного производства). Все остальное вполне возможно транслировать в широком формате, и вполне рационально использовать для этого цифровую версию канала.
  •  

GMB

Цитата: kotenko. від Квітень 09, 2017, 19:27:59
І то разом з неминучою оптимізацією штату до тієї к-ті людей, яка там реально робить.
с этого нужно начать хотя бы.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

kotenko.

Про студійні камери. Тоніс мав закупити нові студійні камери в звязку з перезапуском, але чи то вони не прийшли, чи ще за них гроші не було заплачено.  А раптом така ж фігня у НСТУ буде?

І про широкий формат. Якшо і цифра, то і супутник.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

10 квітня о 10-00 конкурс на голову правління НСТУ.
Пряма трансляція тут:

https://www.youtube.com/watch?v=-1PEHDAJ42Y
#наташанемішай
  •  

krasaffcheg

1-й тур:
Аласания и Наливайко - по 8 голосов
Выбрановский - 1  голос
  •  

krasaffcheg

2-й тур:

Аласания - 10 голосов "за"
Наливайко - 7 голосов "за"

Зураб Аласания избран главой правления ПАТ "НСТУ"
  •  

kotenko.

Чесно зізнаюсь, перед конкурсом коливався між Аласанією і Вибрановським.

Презентація Наливайка наганяла мене на думку: от він, фаворит, але посада керівника Держкомтелерадіо і фактично підстава зі сторони Ганни Бичок(була б у команді Наливайка, якби той виграв) своїм знаменитим наказом, призвели до того, що був другий тур(не думав, що Вибрановський так мало набере).

Востаннє так переживав, коли був фінал Євро-2016.

Тепер команді Зураба вже не будуть давати спуску, як раніше. Є НСТУ, є керівництво, і треба там до ладу все привести.
#наташанемішай
  •