Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

atmos

ця інформація вже давно тут є на форумі. Зі супутника йде інша 24година версія телеканалу ЕРА, вечірній та ранковий час не співпадає з тим, то йде на ПЕРШОМУ
  •  

kopop

Підтверджую що у англозі та т2 перший різний. У більшості часу що я дивився перший у цифрі там були різні програми з аналогом. І називається перший у цифрі не перший ukraine а перший т2.
  •  

velychko.op

Цитата: "kopop" post=36041Підтверджую що у англозі та т2 перший різний. У більшості часу що я дивився перший у цифрі там були різні програми з аналогом. І називається перший у цифрі не перший ukraine а перший т2.
про це ж вже говорилося... просто у Першому в Т2 співпадать програми то з звичайним першим то з міжн.версією... було що один матч Шахтаря не показали в цифрі... але до матчу з Таврією вони виправились... ще відмінністю є те що відсутня взагалі будь-яка графіка яка є у футболі на Першому в Т2 (це я про матчі Шахтаря)
  •  

sony

Що за приколи, т2  ут-1 Савіка Щустера не показував  у пятницю.

Хтось може  позвонити взнати, що там твориться :дякую:
  •  

pavlo_r

  •  

vital-fm

Караоке для дорослих, це не смішно - це жахливо.
Треба перенести на ніч, щоб ті, хто страждає безсонням швидше заснули.
  •  

Ігор

Цитата: "sony" post=36296Що за приколи, т2  ут-1 Савіка Щустера не показував  у пятницю.
ще там його тільки не вистачало.
  •  

Slushatel

Цитата: "sony" post=36296Що за приколи, т2  ут-1 Савіка Щустера не показував  у пятницю.

Хтось може  позвонити взнати, що там твориться :дякую:

Я не знаю, що у них там твориться, але з приводу програми Савіка Шустера, я бачив, що її показали в суботу о 21:25.
  •  

velychko.op

футболу Шахтар - МетЗ не було( йшов ефір Перший Юкрейн
  •  

Slushatel

З останньої новини про цифрову версію Першого Національного
ЦитатаЄгор Бенкендорф запевняє, що на сьогодні всі завдання, пов'язані з функціонуванням цифрової версії телеканалу, фактично вирішені, і повна синхронізація аналогової і цифрової версій Першого національного буде забезпечена з 1 січня 2013 року.

Я так розумію, що 1 січня 2013 року Ера зникне з аналогової версії Першого Національного і водночас Перший Національний буде мовити 24 год/добу в аналозі, а також Перший Т2 буде синхронізований з Першим Національним, що в аналозі. :victory:
  •  

admin

осталось решить как отобрать у Эры лицензию
ліцензія НР № 2520 з 3 квітня 2006 р. по 1 травня 2017 р. - 5,3 год/добу
  •  

Slushatel

Тут є 2 варіанти.
1. Ера сама може відмовитись від аналогової ліцензії, бо у них є супутникова.
2. Не виключено, що Ера може викупити якийсь із телеканалів (наприклад Голдберрі чи Ескулап ТБ), що зараз ведуть мовлення в Т2 (так як це зробили Плюси для 2+2) і таким чином мовити в цифрі.
  •  

admin

1. з якого це дива?
2. не вказує чому Ера має перестати мовити в аналозі
  •  

Slushatel

  •  

admin

Научатся вставлять только ОТДЕЛЬНЫЕ программы в цифре. и именно вместо эры.
  •