Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

А точніше, уніфікувати шрифт на каналах Суспільного Телебачення.
  •  

GMB

Цитата: admin від Серпень 08, 2017, 11:37:59
Доречі, мовлення у Т2 цілодобове?
по весне не было круглосуточным, я писал где-то тут на форуме (или в теме про цифру, или где-то еще)
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

  •  

RomHol

Суспільне мовлення для всіх? Ні, не бачили
Блог на "Детектор Медіа"
Посилання на цю ж публікацію на сторінці

"Суспільне мовлення" на фейсбуці
Запрошую відписатися тих, хто у темі, на цих ресурсах.
  •  

Ігор

Що вона пише?  Я людям у 99,9% випадків ставив Перший на перше місце, це на супутнику, в цифрі також не таке і погане покриття. І в чому проблема ввести BISS код?
Таке враження, наче це робиться спеціально.
Люди на нього просто не звертають увагу і все.
  •  

Hanway

Жах, логотип на пів екрану. Державне телебачення впевнено продовжує ганьбити себе всіма можливими шляхами. Вже 26 років.
  •  

Don_Andrey

Бестолочь какая-то писала. Biss ввести как правило не проблема, если имеем дело не со смарт-тв, т.к. карта условного доступа стоит что-то около 850грн и люди мягко говоря не в восторге от идеи такой покупки.  А на каком месте канал в списке - дело последнее, если после пропажи Планеты бабки находили его копию Горизонт в самых необычных местах списка то и Перший найдут где бы он не находился, отговорки-отговорочки. Просто там нечего смотреть, ни бабке в глухом селе, ни городскому пользователю пейсбук.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

asdef78

Нет денег. Сделали как смогли. Спасибо что вообще в эфир выходят.
  •  

kram2000

#773
Програми ТРК Ера(точніше, телеверсії програм Радіо Ера) на Першому йдуть з 7:30 по 8:30 по буднях. Так що можна заносити Еру у "Згадаймо про..."
  •  

kram2000

Зураб Аласанія про ситуацію з "Ерою"
Цитата— То з «Ерою» вже врегульовані відносини, ви їм залишаєте ранковий ефір?

— Не зовсім. Ми кілька разів зустрічалися з власником і топ-менеджментом. У нас дуже жорсткі вимоги до їхнього контенту. Вони зможуть виходити з програмою «Добрий ранок, Україно!» з жовтня. А наразі хочуть виходити з повторами. Але ми не погоджуємося на цю сітку, бо в їхнього контенту є ознаки джинси. Ми будемо їх дуже прискіпливо моніторити. На нашому супутнику, як ви пам'ятаєте, їх уже немає з весни.
  •  

kram2000

#775
Ось новий логотип каналу Культура:



Сайт Каналу Культура не працює, до речі.
  •  

Qolo


перекрасил под стать официального промоушена
Spoiler


[close]
  •  

kram2000

Уже відновив свою роботу сайт каналу Культура.
  •  

kram2000

Судова суперечка з Євроньюзом продовжується. На цей раз Першому вписали штраф у 10 млн євро.   :-(  :-( У своєму пості про це член Наглядової ради НСТУ Майкл Щур нагадав у своєму стилі всю історію відносин Першого з Євроньюзом:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=960558584086624&set=a.164703327005491.39581.100003974753908&type=3

ЦитатаЩо почуває компанія, яка має дірку в бюджеті, до середини якої "рідкий птах долетить", розміром у 300 млн грн (і це тільки середина речення. Я просто взяв паузу, щоб повітря в легені набрати), і тут Касаційний Суд каже цій компанії "вам треба заплатити ще (ЩЕЕЕ!!!) 300 млн грн". І що може почувати компанія в такому випадку?
Особисто я почуваю приблизно таке:
Хтось з подивом побачив, що Суспільне не здохло після того, як Верховна Рада вирішила зменшити бюджет Суспільного на 300 млн грн минулого місяця. І той хтось вирішив "треба дотиснути щоб здохло - ще ж зовсім трошки залишилось".
Отакі емоції у мене
Але є ще інша версія. Є ще версія про те, що колегія з трьох суддів, які приймали це рішення, просто мають погану освіту. І що саме цим суддям дісталась справа, яку розглядали колегія з таким же рівнем освіти. Бо в справі було два (ДВА) пункта порушень, про які у "Спрощеній рекомендації щодо судочинства для пнів" написано чорним по білому:
"справу треба повертати на новий розгляд, якщо:
- у представника позивача немає довіреності на представлення
- не залучена третя особа, яка мала бути залучена судом в обов'язковому порядку
Тобто простіше не може бути. Але колегія суддей вирішила - та ну його. І так пройде. І сказала:
- Дороге Суспільне, ти тепер абсолютно законно і на повному серйозі винне 10 млн євро.
Стук-стук молоточком.
Якийсь касукаційний суд виходить.
А все почалось з чого? І зараз буде спрощена історія в діалогах про це.
А все почалось з цього:
Прийшов Євроньюз до Першого у далекому 2010-му році і сказав:
- А давай ми будемо показувати тобі новини, а ти будеш нам за це платити 5 мільйонів Євро за рік? Перший національний канал відірвався від концерту Поплавського і сказав:
- нєєє. дорого.
І далі пішов додивлятись звітний творчий вечір співочого ректора.
Тоді Євроньюз пішов у Кабмін, де тоді сидів Азаров і Колесніков і сказав:
- А давайте ми будемо Першому показувати правильні новини, а він буде нам платити?
А Кабмін сказав (голосом Колеснікова):
- А давай. А гроші Першому ми закинемо окремо. І щоб не мілочиться - хай Перший підпише угоду одразу на 6 років (а то вдруг Росія нападе, а Перший щось неправильно зрозуміє і ми будемо неправильно поінформовані. А так - Євроньюз - авторитет - всю правду скаже, хоть Росія і плате йому гроші).
А Колесніков - не дурень - написав у постанові Кабміну "Перший має укласти угоду з Євроньюзом, але хай перед цим Держкомтелерадіо зробе "правову експертизу" тої угоди".
Держкомтелерадіо такий - ну ок зроблю. Тільки ж ви мені матеріали якіта дайте.
І тут стається ось що:
Перший, рукою Валіда Арфуша (я до речі не поняв, чи політкоректно писати Валід Арфуш? Чи правильніше "Арфуш з Валідністю"?) підписує договір з Євроньюз. А потім каже Держкомтелерадіо:
- Чуєш - я тут угоду падписав - праведи прававу експертизу.
А Держкомтелерадіо такий:
- Ти придурок чи шо? Нахріна ти підписав, якщо підписувати можна було тільки після експертизи.
А Арфуш:
- ой.
Ну у Кабміні кажуть:
- Мужики не сваріться. Гроші є. Давайте будемо платити. тільки не на Євроньюз, а "на спеціальні витрати". А отримувати їх буде Євроньюз. Вони ж вопше молодці і хай Україна знає, як тре працювати з інформацією. Ну короче ось вам 8 мільйонів євро на весілля. І ще 5 мільйонів євро за інтиресне відео. А ти - Перший - щороку роби вигляд, що тобі треба гроші на Євроньюз, а ми будемо тобі їх виділяти.
Перший каже:
- вопшето це незаконо підписувать угоду на 6 років наперед. Я ж у вас бюджет на кожен рік новий прошу.
А Кабмін:
- Та не парся. Підписуй. Просто щороку будеш окремі гроші для Євроньюзу брати.
Ну Перший зітхнув, але шо - гроші Кабмін дає. На бюджет Першого це ніяк не впливає. Впринципі - жити можна. Ну от і почав щороку писати Кабміну "а дайте мені ще 5 млн євро на Євроньюз".
Євроньюз - в шоколаді. Кабмін - теж при справах. Ну і Перший ніби нехилими сумами оперує.
Ну і почали з 2010-го жити-поживати і Євроньюзу гроші платити.
І тут з 2013-го року до Першого вгості почала ходити Фінансова інспекція і Рахункова палата. І так щороку. Приходять вони такі двоє:
- Ми тут випадково повз вас проходили і вирішили зайти. Бачимо - цілодобово у вас телевізор увімкнений і ти до Євроньюз бігаєш. Чуєш, а чо ти, як лох платиш 5 млн євро на рік, якщо твоя угода взагалі з порушеннями укладена і вона, відповідно до того, що сказав Кабмін, взагалі недійсна?
А Перший такий:
- А я шо - я ж нічо. Мені Кабмін щоразу каже "чуєш, ти зайди завтра, напиши на папірці, що тобі "на спеціальні витрати" треба гроші. Ми тобі одразу і перекинемо." Я приходжу, приношу папірець. Кабмін скидає мені гроші, а я - поповнюю рахунок Євроньюзу.
А Рахункова палата і і Фініспекція такі:
- Ну ок, ми далі пішли. А ти - розбирайся, якшошо.
Перший вже навіть забув про цю зустріч і звик у Кабмін ходити. І тут у 2013-му приходить він до Кабміну, а йому сходу:
- Братюня, у самих - по нулях на рахунку. Нема грошиків.
Перший оторопів. Але ну що - його бюджет і далі ніяк це не зачепило. І пішов собі геть. І з того часу і не платить.
І от рік не платить. Два не платить.
А Євроньюз тим часом пішов собі в суд і почав ревіти:
- ААААА! Вони нам винні грооооші...
А суд такий:
- Хто? Де?
А Євроньюз:
- Та Перший он винен.
Суд приходить до Першого і каже:
- Шановний, гроші віддав!
А Перший каже:
- Які гроші? Там взагалі угода незаконно була підписана. І вопше мене змусили! І я подаю позов на незаконність угоди!
Суд прифігів. Порушили кримінальну справу щодо незаконності укладання угоди.
І тут Суд збирається і оголошує рішення:
- Нічо не знаю - ось моє рішення: грошики пацанам віддав!
Перший прифігіває. Починає збирати аргументи і йде в Апеляційний суд.
Приходить і каже:
- Ваша апеляційна честь, там несправедливе рішення - незаконна угода... не було експертизи...
Апеляційний суд:
- грошики пацанам віддав!
Перший подає касацію. Готує аргументи. І ось приходить перед чесні очі колегії суддей касаційного суду і каже:
- Там повно порушень! незакона угода! А мене за нею штраф змусили платити. А ще - я ж неповнолітній. Разом зі мною до справи мали долучити Держкомтелерадіо, як мого опікуна, але цього ніхто не зробив.
А Касаційний суд такий:
- Тут попередній суд кому не там поставив - хай виправить помилку, а потім до мене.
Перший трохи прифігів від аргументації. Але ну ок - хоч справу повернули на перегляд. І - знову до Суду. А той каже:
- Ой точно. Ось тобі кома.
А тут революція сталась. Нова влада прийшла. Війна з Росією почалась. Євроньюз нормально висвітлив війну з Росією: позиція Росії - на всіх екранах, а позиція України - вопше ніде. А шо - якраз згодився.
Ну приходить такий новий Кабмін на роботу і каже:
- Значить так, мужики, ми більше ні на які Євроньюзи гроші не даємо, бо вони, як ви бачите - ще ті сєпари.
Ну Перший такий:
- ок. Як скажете.
А тут і Перший вирішує почати все з білого листа - попрощатись з пропащим минулим - і змінює собі прізвище на "Суспільне".
Приходить такий Перший в Паспортний Стіл. Каже:
- Я тепер Суспільне, а не Перший. Так мене і запишіть.
А Паспортний стіл такий:
- Борги у Першого є?
- Всі, що є - беру собі в Суспільне.
Дивиться Паспортний Стіл у список боргів і каже:
- А де Євроньюз?
- Всмислі?
- Ну Євроньюз бігає по судах і каже, що ти йому винен. А раптом ти від боргів ховаєшся?
А Перший такий:
- Не ховаюсь. Я там взагалі позов подав, щоб визнати ту угоду незаконною. Там у справі повно порушень.
- Та ок-ок. Сам бачу, що нема боргів. Всьо ок.
І офіційно оголосив:
- Оголошую, що серед боргів Першого, які всі переходять Суспільному, боргу по Євроньюз нема. Оголошую перший - Суспільним!
І вальнув печатку у паспорт.
А тут на адресу Суспільного приходе лист: так і так, громадянин Суспільне, приходьте в суд. Тут Перший заборгував гроші Євроньюзу.
Приходе Суспільне до Касаційного суду і каже:
- Ваша честь, тут у нас - незаконноукладена угода - це раз. Ми ще, будучи Першим, подали зустрічний позов і крім того - там порушена кримінальна справа. І ще дві чисто процесуальні проблеми: по-перше про гроші то не до мене питання, бо я ще неповнолітній, а до Держкомтелерадіо і їх тре до розгляду залучити. А по-друге - оцей дядько, що каже, що він від Євроньюза, він насправді - не від Євроньюза - гляньте у нього довіреність прострочена. Тому прошу відправити справу на дороз...
Не встиг договорити Суспільне, як Касаційний Суд такий:
- Ану заткнувся! Грошики пацанам віддав! [тук-тук] Рішення прийнято! Хто там наступний?
Отака історія сталась з Суспільним.
  •  

kram2000

  •