Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Анонімний Телеграм-канал "Картковий Офіс" (пов'язаний з Офісом Президента України) повідомляє, що рішення про те, хто стане керівником НСТУ вже є. Ним стане вищезгаданий Юрій Костюк
https://t.me/office_ua/464
 •  

Formally 20

#1891
Размечтались они в офисе. Думают что можно делать как в России, но они ошибаются.
 •  

kotenko.

#наташанемішай
 •  

kram2000

 •  

BanderaTV

 •  

vital-fm

 •  

krasaffcheg

Ну тут президент показав усю свою необізнаність у питанні. Хоч він і зауважує, що в темі "шарить" (бувший тєлєвізьонщік).

По-перше, він каже про бюджет каналу. Забувши про те, що НСТУ - це не лише UA:Перший, а ще й Культура, 3 радіоканали, ВСРУ, регіональні філії. Коротше кажучи, не такий вже, виходить, і великий бюджет.

По-друге, частки/рейтинги. Суспільне тому й фінансується державою, тому що його контент здебільшого "рафінований", має відповідати стандартам журналістики, об'єктивності, має бути етично виваженим. Такий контент є суспільно значущим в той час, коли комерційні канали поділені між олігархами. Частки/рейтинги, в принципі, можна легко заробити. Береш тему типу "відомий політик Дмитро Орошенко вбив власного брата", знімаєш типу розслідування, пускаєш у прайм-тайм. І вбиваєш трьох зайців одночасно. І рейтинги високі, і контент для "широкіх масс", і вибори йдуть як треба. Моцно? Отож бо. Рейтинг не є для Суспільного метою, бо його завдання не бути бізнесом (вище рейтинг - більші надходження від реклами), а бути джерелом соціально значущої інформації.

По-третє, що саме мається на увазі під "контентом для масового глядача"? Серіали є, художнє кіно є, документалки є, концерти є, спортивні трансляції є, мультфільми є, суспільно-політичні програми є. В чому проблема? Нема конкретики у цій критиці від слова "взагалі".

За що взагалі хочеться подякувати новому керівництву НСТУ (перш за все, продюсеру УР Хоркіну) - за переформатований Промінь. В смартфоні маю лише дві станції - Рокс і Промінь.
 •  

vital-fm

...Так я і пишу - не той контент в плюсів закупили.
 •  

kram2000

#1898
Через "особистий фестиваль Лукашенка" в Білорусі Тімур Мірошниченко пішов із Суспільного. Шкода..
https://ms.detector.media/trendi/post/26966/2021-03-30-timur-miroshnychenko-zayavlenyy-veduchym-slovyanskogo-bazaru-v-bilorusi-vin-bagato-rokiv-komentuvav-ukrainske-yevrobachennya-ale-sogodni-zvilnyvsya-z-suspilnogo/
 •  

UzUA108

1) Про Мірошниченка. Є інтерв'ю на Детекторі:
Цитата— Чому ви сьогодні звільнилися з Суспільного?

— Не сьогодні — я буду працювати до 31 березня, а заяву написав два тижні тому. Справа в тому, що у мене є плани, які я зараз не можу коментувати. Але я буду все одно працювати на Суспільному «на пів ставочки».
А згодом: Після публікації у «Детекторі медіа» Тімур Мірошниченко заявив, що не буде вести фестиваль «Слов'янський базар у Вітебську» :bravo:

2)
Цитата: kram2000 від Березень 06, 2021, 12:44:35
Стоп! А яка же це прем'єра, якщо даний серіал виготовлювався силами Плюсів? :roll:  :roll:
https://tv.suspilne.media/news/channel/111677
Є продовження і цієї історії: «UA: Перший» покаже серіал «Катерина». Цього разу на Детекторі хоч вказали, що серіал виробництва Плюсів
Цитата«Катерина» — український драматичний телесеріал знятий «Sister's Production» на замовлення телеканалу «1+1» у 2016 році.

Ставлю, що наступним серіалом буде "Століття Якова" :-)
 •  

kotenko.

Конкурс на голову правління. Стисло.
Подало документи 15 чоловік. В туалет не вспів на 7 хвилин Костюк. Поки піраньї ржали, можна подивитись на список і побачити, що владі й не треба було так тупо і нахабно просувати Костюка, бо він лише для відволікання уваги. Краще підтримати Докаленка або Шаповалова.

Взагалі це конкурс з купою "колишніх" нткушників, Тонісу та 1+1. Тут є і Докаленко, завдяки якому Тоніс сягнув піку, і Бутко, який цей ж канал на гроші Стоматолога перетворив у ніщо з порнодрочкою вночі.
Каленський,  знову "людина-свято" Зирін, знову цей чудік Коваленко. Шоу маст го он!
І що тут робить Леся Сакада, про яку ми вже давно й нечули))).

Одним словом, спектакль, справжня драма, в якій виграє Чернотицький, не буду вже нагадувати, чому, бо вже писав про це.

Кому список попередній треба, ось посилання:

https://babel.ua/news/61770-na-konkurs-na-glavu-pravlinnya-suspilnogo-dokumenti-podali-16-osib-sered-ymovirnih-pretendentiv-nazivali-zastupnika-glavi-op-kostyuka?fbclid=IwAR3JR7sqFEqI0fMflfl2w1hsX9Jxeh8eIs17Cd62qY1Gx5DOsJ3fry1n8Lg
#наташанемішай
 •  

kram2000

Цитата: kotenko. від Квітень 02, 2021, 20:40:46
Краще підтримати Докаленка або Шаповалова.

Ага, відео телеканалу, яким керує останній, часто набирають мало переглядів на YouTube. Та й на Донбас онлайн частенько проскакують "Діалоги з Юрієм Бойко" (про відношення до ОПЗЖ з боку ЗЕ-влади ми можемо спостерігати останні місяці ми всі  спостерігаємо). Та й Олександр Шелест, який працював при Шаповалову на UA:Донбас, пішов згодом на NewsOne.
https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B1%D0%B0%D1%81+%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD
 •  

Radio_2019

#1902
Суспільні канали відновили аналогове мовлення на кордоні з Росією:
https://stv.detector.media/reformuvannya/tv/suspilni_kanali_vidnovili_analogove_movlennya_na_kordoni_z_rosieyu/
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 •  

kotenko.

#1903
Чи будуть прохання(протести) колишніх/працівників регіональних філій до Наглядової Ради, щоб не призначали Чернотицького, чи всі незгодні звідти пішли?
"...нет, никогда, туда, мы, не пойдем, в эту Испанию"...
#наташанемішай
 •  

IANDROCOM

Цитата: kotenko. від Квітень 05, 2021, 20:47:42
Чи будуть прохання(протести) колишніх/працівників регіональних філій до Наглядової Ради, щоб не призначали Чернотицького, чи всі незгодні звідти пішли?
"...нет, никогда, туда, мы, не пойдем, в эту Испанию"...
Їх звідти або скоротили або "видавили" або кляпнули, тому малоймовірно. Нажаль.
 •