Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема


Formally 20

Шаповалов спалился на антиамериканизме (она же российская паранойя), потом он оправдывался в духе Ирины Родниной "my account was hacked"
https://stv.detector.media/kontent/resonans/nado_budet_ego_esche_prichesat_andrii_shapovalov_zaperechue_scho_napisav_komentar_pro_chlena_naglyadovoi_radi_nstu/
  •  

kotenko.

27 квітня о 10:00 в приміщенні "Укрінформу" відбудеться фінальний етап конкурсу на посаду голови правління АТ "НСТУ", після якого мінімум 9 членів Наглядової ради НСТУ (Павліченко, Титиш, Ананьєв, Глібовицький, Гарач, Романюк, Бобиренко, Міський та Остапа) виберуть головою Миколу Чернотицького.
#наташанемішай
  •  

IANDROCOM

Cамі "неочікувані" вибори голови АТ "НСТУ" :laugh:
"Микола Чернотицький став головою правління Суспільного мовлення"
https://stv.detector.media/kontent/movlennya/mikola_chernotitskiy_stav_golovoyu_pravlinnya_suspilnogo_movlennya/
  •  

kotenko.

Аласанії вдалось зробити те, що вдалось зробити свого часу Єльцину і не вдалось Кучмі (щоправда, з нюансами).

Перепощу свій же комент з Фейсбуку:

Вітаємо Че Гевару з обранням! Втім, нічого нового, і дива, як з футбольною Суперлігою, не сталося.

Окремо передаю привіт членам Наглядової Ради і скажу: Ви зробили це РАЗОМ, і РАЗОМ відповідатимете за все, що станеться з НСТУ в наступні 4 роки.

Всяким Дубовим, Амброзіо, Папетам кажу: не подобається вам щось, ну так не дивіться і не слухайте суспільне мовлення, видаляйте їх зі своїх тюнерів, додатків, як я це зробив місяць тому.

Панам Жук і Довженко: я вам не заздрю, адже ще 4 роки вас критикуватимуть через  двох членів від Детектора в НР.

Ну і десь в липні-червні, за те, що не вибрали "правильного" кандидата, громадському/суспільному мовленню при перегляді Держбюджету знов уріжуть фінансування.

Ну і все! Ще 4 роки не буду коментувати діяльність НСТУ.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Лігачова, канєшно ж, пише:
Поздравляю Николая Чернотицкого и всех , кто голосовал за него и болел.

С...! Як же ж я її ненавиджу! От казали ж тобі 4 роки тому: "Наташа, не мешай".
#наташанемішай
  •  


IANDROCOM

#1928
Цитата: Xottabi4 від Травень 08, 2021, 00:59:23
Интересно получается: сегодня день памяти павших во Второй мировой, то есть каналы должны повесить или красные маки, или стандартные свечки (так поступил, например, канал НАШ). А вот каналы групп Интер и МГУ на данный момент не повесили ничего. Из этого следует нарушение, которым в своё время дорекали каналам Кирноса, или как? Странно ведь, что так подставляется ладно Интер (их линия партии ясна), но еще и МГУ, которые точно помню, что в прошлые года ставили маки. Будем посмотреть...

UPD: ещё интереснее это в свете того, что на "Украине24" мак повесили.
Станом на цю мить більшість з каналів суспільного не повісили ні мак, ні свічку :laugh:
UPD: Кропивницький, Поділля, Черкаси повісили свої плашки і лого.
Всі інші - нічого, при тому Донбас і Закарпаття мовлять автономно, і вони вже точно не мали нічого чекати (Інші філії, я так розумію думали що плашку поставлять з Києва на спільний стрім).
  •  

BanderaTV

Кажуть, що Суспільне налажало з кольоровою гамою студії.
Детальніше: https://t.me/TVpost/138
  •  

vital-fm

  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

mikhail

Про олімпійські ігри. Їх можна буде дивитися не лише на юа перший сітка якого буде весь день і ніч у олімпіаді, а кому хочеться якості може підключити мегого. Тут у партнерстві з діскавері запущені додаткові канали. Крім євроспорт 1 і 2 також доступні вже євроспорт 3-9. А у кого залізо підтримує 4к то ще і канал в 4к буде доступний на час олімпіади
  •  

IANDROCOM

Цитата: vital-fm від Липень 22, 2021, 01:57:06
Давно не було новин про фольк music, а вони є:
Здається у каналу з сусідньої теми формується сітка мовлення вихідних
Тю, а що там дивного, вона давно лазила по всіляким "концертам" на трійці каналів, а потім на ПН.
  •  

vital-fm

IANDROCOM
Я так прискіпливо не слідкував за ними, а коли випадало її не спостерігав - мабуть спрацьовувало перемикання каналів.
  •  

BanderaTV

Цитата: mikhail від Липень 22, 2021, 10:19:24
Про олімпійські ігри. Їх можна буде дивитися не лише на юа перший сітка якого буде весь день і ніч у олімпіаді
Напевно у Full HD якості в мережах платних операторів OTT та IP-TV.
  •