Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

UzUA108

Цитата: TV-Ukr від Серпень 13, 2023, 11:02:39Терміни запуску Суспільне Спорт:

Лишається очікувати його на конкурсі в МХ-7.
Повноцінний запуск відбудеться у середу 29 листопада.
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

IANDROCOM

Запустили медіатеку. Сайт працює (mediateka.suspilne.media).


У Львові презентували платформу Суспільне Медіатека
https://corp.suspilne.media/newsdetails/9044
 •  

0-0-0-0

Місцеве мовлення продовжують урізати. Було 15 хвилин у будні, стане 10:
https://corp.suspilne.media/newsdetails/9159
 •  

kotenko.

Хаби афігєть просто. Яким макаром тут Чернігів до Полтави?
#наташанемішай
 •  

admin

На то вони і хаби. Як не крути усе погано, бо щоб заощаджити збивають разом області, коли потрібно розбивати на нові райони.
 •  

vjw

 •  
  Подякували за цей пост: admin


0-0-0-0

Місцевому мовленню на філіях - КІНЕЦЬ
https://stv.detector.media/suspilna-korporatsiya/read/8227/2024-03-04-suspilne-zbilshuie-kilkist-vypuskiv-zagalnonatsionalnykh-novyn/

Хіба що оце вселяє надію:
ЦитатаТижневий підсумковий місцевий інформаційний проєкт скоро має з'явитись на місцевих каналах, який буде адаптований для ютуб. Він стане альтернативою щоденним дайджестам новин.Регіональна команда Суспільного розпочинає готувати контент відповідно до спеціалізації свого хабу та продовжуватиме роботу з важливими місцевими історіями, адаптованими для різних платформ.
 •  

kotenko.

Цитата: 0-0-0-0 від Березень 04, 2024, 18:18:03Місцевому мовленню на філіях - КІНЕЦЬ


Адмін, треба нагородити користувача медаллю "За відкриття Америки".
#наташанемішай
 •  

kotenko.

#2274
Майже два місяці тому припускав, що наш deepstate чиновницький має до 2025го протиснути зміни до профільного закону.
Один відомий нам усім сайт підтвердив, що мали внести якісь зміни щодо Нагл. Ради (це не здивувало, просто мені треба було написати ще в січні). Імхо, це рівна кількість членів від ГО і парламенту, або ще й президент призначає їх туди.

Так от, словацький уряд показав справжній лайфхак для українських колег:
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/rtvs-star-tvp-slowacja-media-publiczne-projekt-ustawy-zmiana-nazwy

В EBU "глибоко стурбовані":
https://stv.detector.media/suspilna-korporatsiya/read/8244/2024-03-13-ievropeyska-movna-spilka-vyslovlyuie-zanepokoiennya-shchodo-diy-slovatskogo-uryadu-yaki-zagrozhuyut-nezalezhnosti-rtvs/

Навіть враховуючи прийнятий Європейський акт про свободу медіа, максимум, що може зробити Брюссель словакам, угорцям, а колись і полякам, так це не дати гроші з бюджету ЄС і тихцем сприяти зміні тамтешньої влади.
#наташанемішай
 •  

kotenko.

Фух, знайшов статтю про якісь зміни щодо Нагл.Ради:

https://stv.detector.media/suspilna-korporatsiya/read/8196/2024-02-14-deputaty-natsrada-y-minkult-zizdyly-na-suspilne-khvalyly-za-doviru-audytorii-nepokoilysya-cherez-brak-finansuvannya/

ЦитатаРазом із тим Світлана Остапа занепокоєна можливими законодавчими ініціативами, які можуть змінити механізм створення керівних органів НСТУ: «Перед Новим роком мені повідомили з кількох джерел, що хочуть внести зміни до закону про Суспільне медіа, якими змінити механізм створення керівних органів. Не розумію, навіщо ламати те, що працює. У мене до вас прохання: не розглядати без нас змін до закону про нас».

У відповідь Микита Потураєв сказав, що не має інформації про такі правки й додав, що комітет ніколи «не розглядав питання Суспільного без Суспільного». І планує так робити й надалі.

А Євгенія Кравчук розповіла, що будь-які важливі зміни у законодавство «Про медіа» або СМ мають бути погоджені з європейськими експертами, адже це ключове питання для євроінтеграційних намірів України. І саме закони про СМ і «Про медіа» є маркерами інтеграції у ЄС. «На жаль, не всі розуміють, що суттєві правки до цих законів вимагають узгодження з європейськими структурами. Бо, отримавши залік по цих законах, Україна не може в односторонньому порядку їх змінювати. У нас багато запобіжників, щоб погані речі не відбулися», — підсумував Микита Потураєв.#наташанемішай
 •  

0-0-0-0

Регіональні врізки на філіях все ж є: щосуботи о 20:30 тепер дайджест місцевих сюжетів за тиждень тривалістю 10 хвилин.
 •  

kotenko.

Субліцензія на Євро 2024 може коштувати до 12-13 млн грн.
#наташанемішай
 •  

IANDROCOM

#2278
Помітив, що розділи з новинами регіонів на новинному порталі переросли в цілі окремі розділи під кожний регіон зі своєю айдентикою, плеєрами і розкладами ТБ та радіо.
Наприклад https://suspilne.media/rivne, варто сказати що не у всіх регіонів є плеєр тб або радіо, чи взагалі немає обох.
Можливо з часом, вони замінять основні сайти філій.
 •  

kotenko.

Короче, якщо НСТУ почала мочити Безугла (наш відповідник Жириновського, хоча думав, що це будуть з ТГ-каналів типу Джокер, Карточний офіс), то їхньому колективу шо можна сказати... Тримайтесь, за вас взялись дуже серйозно, і до наступного року таки зламають.

Далі Безугла буде писати про одного з архітекторів суспільного мовлення Лієва, який накрався в Міноборони на 1,5 млрд.
#наташанемішай
 •