Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

#2235
Я за весь час розмов про філії-хаби так і не зрозумів: регіональні філії як окремі телеканали залишаться і просто будуть підпорядковані певній філії-хабу, чи вони в принципі вже не будуть існувати і буде, наприклад, кілька філій на всю Україну?
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

kotenko.

#2236
Почитав у їх захисників-детекторівців, сам корпоративний сайт ддос-нули.

Телебачення:
Грубо кажучи, це як Єдині новини, тільки слоти по 4-6 годин матиме кожен з 6 хабів (на початку буде фактично 4 -  без Чернігівського і Харківського).
Наприклад, в Черкаський хаб включать вінницьку, черкаську, полтавську та кіровоградську філії. Сюжети, документалки, ще якісь передачі, що вони назнімають, скидаються в Черкаси, де й видаватимуться в ефір.

Радіо:
Мінімум година ефіру на добу для хабу, тут поки незрозуміло, чи будуть в Полтавській обл. транслюватись ще й одеські або волинські передачі, чи лише Черкаського хабу. 
#наташанемішай
  •  

velychko.op

#2237
Ну як без попередження? У березні матч з Англією була та сама ситуація. Тоді могли не знати, зараз вже детальніше на всіх ресурсах розписують що де і як буде доступно. Чорним по білому. Ексклюзивні права належать на отт саме мегого. А тому такі оператори які теж працюють за цією ж технологією не можуть транслювати цю спортивну подію. Це як знаєте кажуть..
Я заплатив за мегого, там є два канали сетанти, з якого біса вони придумали якусь свою там платформу і топові матчі ставлять туди. Я типу такий заплатив за одне хочу отримати все але якась сетанта там наживається . Ну не бариги? Бариги
Всі наживаються... Наживаються візьму у лапки... Ті бариги заплатили пару мільйонів УЄФА за права... А могли б і не платити

Всі інші ваші випади залишу без реакції... Кожен бачить і читає те що хоче бачити і читати ну і як правило судить по собі

Коментар так був дещо емоційним бо я в темі телебачення і спортивних прав глибоко і кожного разу читати що нас десь обікрали, не пояснили чи ще щось ну якось дивно. Багато доводиться такого читати. Цікаво чи сильно висловлювали обурення абоненти польського оператора canal+ які 20 років дивились на платформі апл а тепер ці права викупила інша компанія, отт платформа доречі viaplay. а canal+ залишили лише з 2 матчами в турі і хочеш дивитись купуй підписку на ще одну платформу, і не супутник то і не тєлік... А отт)) і розказуйте мені що десь там і шось не показали
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

velychko.op

Вчора зробили кашу. Київстар тб знову вирішив повоювати і на каналі суспільне київ транслював матч. Не знаю хто але цю всю ситуацію очевидно побачили і почали у картинку їм вставляти написи щоб зрозуміти звідки ті беруть сигнал, на екрані з'являлися написи отт (але в лівому кутку екрану), потім т2. І в самому кінці епік. "Т2. Якщо ви дивитесь цю трансляцію через отт, це піратська трансляція" . Матч до кінця показали а потім увімкнули ту саму таблицю яка була на всіх філіях і при перемотці немає там ні футболу ні того що там було))
  •  

vital-fm

А що вони зробили не так?
Універсальний медіа сервіс є?
Регіональні канали суспільного в нього входять?
В запису футбол для ott недоступний?
В чому піратство і де позиція регулятора?

0-0-0-0

Права на показ матчів збірної України на OTT-платформах є виключно у Megogo. У Суспільного лише субліцензія на Т2, кабельне і IPTV (не OTT). Оскільки Київстар ТБ - це OTT-платформа, то вони не мають права показувати матчі.
  •  

Bayraktar

#2241
Я вже за цим брєдом не слідкував вчора, бо після тої тупості ще при матчі з Німеччиною - купили мігого і все. 29 грн на 7 днів, норм, на Мальту докупимо ще.
А вся ця фігня може бути лише в нашій державі. Дійсно вище вірно написано від Vital-FM. Є універсальний медіа сервіс і суспільні канали в нього входять. Тож ділити де показувати а де ні,  і блокувати ефір - по суті є порушенням ліцензії і законодавства. Давайте всі канали почнуть щодня щось то там, то там вимикати. Першу серію подивимось в Т2, другу на супутнику, третю на світ тв. І все це на ОДНОМУ Й ТОМУ Ж КАНАЛІ))))))

Червень 17, 2023, 12:13:43
Цитата: 0-0-0-0 від Червень 17, 2023, 12:03:15Права на показ матчів збірної України на OTT-платформах є виключно у Megogo. У Суспільного лише субліцензія на Т2, кабельне і IPTV (не OTT). Оскільки Київстар ТБ - це OTT-платформа, то вони не мають права показувати матчі.
То хай би суспільне просто не пхало носа і не плутало людей, якщо вони не здатні нормально купити ліцензію, а видумують якісь бомжосхеми. Як же все-таки було добре, коли були Ахметівські Футболи...все чітко, зрозуміло і плюс приємні коментатори, класні огляди і програми...а зараз що з ліцензіями бардак, що коментатори і студії жахливі, особливо на суспільному. Мігого ще норм
  •  

0-0-0-0

Якщо я не помиляюсь, на Мегого та Суспільному матчі коментували одні й ті самі люди. Хіба що на Радіо Промінь були свої коментатори (що цікаво, одним з коментаторів там була жінка).
  •  

Bayraktar

Цитата: 0-0-0-0 від Червень 17, 2023, 13:16:10Якщо я не помиляюсь, на Мегого та Суспільному матчі коментували одні й ті самі люди. Хіба що на Радіо Промінь були свої коментатори (що цікаво, одним з коментаторів там була жінка).
Я дивився студію після матчу в ютубі суспільного і це ЖАХ! Жінка з жахливою дикцією і взагалі вся команда ведучих далека від футболу, просто сіли поговорити
  •  

velychko.op

Цитата: vital-fm від Червень 17, 2023, 11:09:20А що вони зробили не так?
Універсальний медіа сервіс є?
Регіональні канали суспільного в нього входять?
В запису футбол для ott недоступний?
В чому піратство і де позиція регулятора?
а яким боком універсальний медіа сервіс до отт? Може в новому законі про медіа щось змінилося і я не знаю? В універсальному я знаю що є суспільне, рада і ті канали які тимчасові дозволи отримали але це кабельного традиційного стосується, чи стосується це отт. Думаю що ні але такої інформації в мене немає.

Ну суспільне і правда криво показує. В т2 хоч і HD але зображення часом квадратить. На мегого через інтернет все в рази краще. А що платити кому і скільки вирішуєте самі. Чи пробний пакет за 29 грн на 7 днів чи пакет спорт за 199.... Чи може краще 2 тисячі за рік за максимальний заплатити і не паритись
  •  

Y.A.

#2245
Навіщо купляти такі права на трансляцію, якщо знаєш що таким чином порушуєш ліцензію на мовлення (заміняючи сигнал ефіру під одним логотипом для різних технологій)?

Червень 17, 2023, 14:49:56
Цитата: mikhail від Червень 17, 2023, 14:45:11а яким боком універсальний медіа сервіс до отт? Може в новому законі про медіа щось змінилося і я не знаю? В універсальному я знаю що є суспільне, рада і ті канали які тимчасові дозволи отримали але це кабельного традиційного стосується, чи стосується це отт. Думаю що ні але такої інформації в мене немає.
За рішенням Нацради, склад УМС для території України включає такі канали, як «Суспільне. Перший», «Суспільне. Культура» та місцеві філії, «Рада» та телеканали, які мають дозволи на тимчасове мовлення у мережі ефірного цифрового телебачення: «Ми – Україна», ICTV2, «1+1 Україна», «Сонце», «Бігуді», «Малятко», «Оце» та «Армія ТБ».
  •  

Bayraktar

Цитата: mikhail від Червень 17, 2023, 14:45:11а яким боком універсальний медіа сервіс до отт? Може в новому законі про медіа щось змінилося і я не знаю? В універсальному я знаю що є суспільне, рада і ті канали які тимчасові дозволи отримали але це кабельного традиційного стосується, чи стосується це отт. Думаю що ні але такої інформації в мене немає.

Ну суспільне і правда криво показує. В т2 хоч і HD але зображення часом квадратить. На мегого через інтернет все в рази краще. А що платити кому і скільки вирішуєте самі. Чи пробний пакет за 29 грн на 7 днів чи пакет спорт за 199.... Чи може краще 2 тисячі за рік за максимальний заплатити і не паритись

Немає фінансового і логічного сенсу купувати повний пакет мігого, тим більш на рік по простій причині того, що я є клієнтом світ тв і там оплата ще на 7 чи 8 місяців. Тому просто заради футболу було прийнято рішення скооперуватись з друзями і "пересидіти" на пробних 29 грн пакетах. Восени теж так само мабуть зробимо.
  •  

vital-fm

mikhail
Ну так НР рвалась регулювати OTT, і, наче, згідно з новим законодавством, має це робити, то ж нехай дасть роз'яснення, а то якось одні мовники з іншими воюють, я ще розумію матчі інших країн - там питань нема, але національну збірну так...
Якщо в провайдерів саморегуляція по цьому питанні не працює, має ж бути якийсь вихід.
  •  
    Подякували за цей пост: Bayraktar

velychko.op

#2248
Плюси які керують київстар тб самі не святі в плані авторських і суміжних прав. Варто лише згадати шоу маскарад / маска і якщо вже про футбол то їхні трансляції упл під які лояльна до них влада приймає відповідні закони

Червень 17, 2023, 23:10:13
Цитата: Bayraktar від Червень 17, 2023, 15:59:15Немає фінансового і логічного сенсу купувати повний пакет мігого, тим більш на рік по простій причині того, що я є клієнтом світ тв і там оплата ще на 7 чи 8 місяців. Тому просто заради футболу було прийнято рішення скооперуватись з друзями і "пересидіти" на пробних 29 грн пакетах. Восени теж так само мабуть зробимо.
https://www.visa.com.ua/ru_UA/pay-with-visa/promotions/sweet-tv.html

Ви не знали про таку річ в sweet tv?)
  •  

0-0-0-0

Суспільне Ужгород на супутнику переоформили на Суспільне Спорт.
А Перший і Суспільне Новини перейдуть з Амос 7 на Амос 3.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор