ТРК Україна (2001-2022)

Автор Lawyer, Жовтень 18, 2011, 16:12:17

Попередня тема - Наступна тема

Denis05ua

На україні 24 вже є савік шустер, але вона буде в п'ятницю о 21:00, а на україні не буде її, о 20:10 замість гучної справи буде говорить україна, її продовжать до 22:00, і в цей час буде серіал.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

Denis05ua

Цитата: Denis05ua від Липень 13, 2020, 14:49:50
На україні 24 вже є савік шустер, але вона буде в п'ятницю о 21:00, а на україні не буде її, о 20:10 замість гучної справи буде говорить україна, її продовжать до 22:00, і в цей час буде серіал.
Теперь вже о 22:10 буде серіал "Добрими намірами", а в анонсах змінився голос.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

UzUA108

Цитата: Denis05ua від Липень 15, 2020, 12:16:39
а в анонсах змінився голос.

Та ні. На "Україні" голос той же. Ви, напевно переплутали, бо в анонсі "Шустера" був диктор з "України 24".
  •  

Denis05ua

Цитата: UzUA108 від Липень 16, 2020, 15:14:23
Та ні. На "Україні" голос той же. Ви, напевно переплутали, бо в анонсі "Шустера" був диктор з "України 24".
Це в анонсах "Головної теми" і серіалу "Добрими намірами" інший голос.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

BanderaTV

МГУ (окрім ТРК Україна та маріупольської Сигми) о 1:30 (Індиго пішли з запізненням на 12 хвилин і без заставки) пішли на профілактику до 5 ранку. Мовлення Футбол 1/2/3 довелося моніторити на сторонньому ресурсі. 34 та Сигму вдалося промоніторити на офіційному сайті, щодо ТК Донбас вдалося проглянути лише телепрограму в якій було вказане слово профілактика.
  •  

UzUA108

 :laugh: Неочікував такий шум через серіал. У численних показів "Сватів" з'явиться конкурент)
«Україна» може показувати серіал «Жінки в коханні» до 2087 року – Держкіно
ЦитатаРаніше група «1+1 медіа» звинуватила телеканал «Україна» в ігноруванні українське законодавство та в псуванні іміджу держави через трансляцію цього серіалу.

Державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування серіалу «Жінки в коханні», який показує телеканал «Україна», дійсне до 31 грудня 2086 року. Про це «Детектору медіа» повідомило Державне агентство України з питань кіно.

Держкіно розповіло, що в 2016 році видало прокатне посвідчення на серіал «Жінки в коханні» («Женщины в любви», ТОВ «Кінокомпанія Фільм Стрім», режисера Дениса Корабльова, 2016, Україна). Однак це посвідчення скасували 24 листопада 2016 року. Натомість у 2017 році видали нове, а в 2019 році – канал отримав прокатне посвідчення на серіал «Жінки в коханні» (нова версія) («Женщины в любви», ТОВ «Кінокомпанія Фільм Стрім» на замовлення ТРК «Україна», режисера Дениса Корабльова, 2016, Україна). Термін дії цих прав – до 31 грудня 2086 року.
  •  


IANDROCOM

Цитата: UzUA108 від Листопад 30, 2020, 19:04:51

«Новинна Група Україна» запускає нову студію 360°

https://www.youtube.com/watch?v=K674C-zv5iM

Вже в етері.
До речі, сьогодні о 1:30 вони пішли на ГЦП (не впевнений що це профілактика, може обладнання якесь перемикають).
  •  

Xottabi4

Новый год - новые медиабитвы. Со вчерашнего дня на MEGOGO отключены все каналы МГУ, а именно «Україна», «Україна 24», «НЛО», «Індиго», «Рибалка» и «SHAKHTAR TV HD». Ценность по большему счету представляет разве что ТРК. Произошло подобное из-за отказа MEGOGO продавать Футболам сублицензию на еврокубки. Вопрос только - это отказ полный или просто сумма не устроила. Интересно, кто в итоге добьется своего - Футболы получат ЛЧ и ЛЕ или окажутся за бортом, но MEGOGO останется без каналов МГУ.
  •  

Ігор

Дійсно не працює, до оновлення вмикає СТБ, після оновлення канали просто зникли
https://youtu.be/2G9J3UYkV3c
  •  

TV-Ukr

Спочатку Плюси з Ланетом, потім МГУ з Мегого?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

kram2000

Цитата: Xottabi4 від Січень 09, 2021, 14:40:36
Новый год - новые медиабитвы. Со вчерашнего дня на MEGOGO отключены все каналы МГУ, а именно «Україна», «Україна 24», «НЛО», «Індиго», «Рибалка» и «SHAKHTAR TV HD». Ценность по большему счету представляет разве что ТРК. Произошло подобное из-за отказа MEGOGO продавать Футболам сублицензию на еврокубки. Вопрос только - это отказ полный или просто сумма не устроила. Интересно, кто в итоге добьется своего - Футболы получат ЛЧ и ЛЕ или окажутся за бортом, но MEGOGO останется без каналов МГУ.

А коли телеканал "Рибалка" став належати медіахолдингу Ахметова?? Я щось пропустив, напевне??
  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

Xottabi4

Они занимаются его продажей и дистрибуцией. Интересно только, руководство канала в курсе, что их вещатель стал заложником войнушки МГУ и Мегого.
  •  

kram2000

  •  

Xottabi4

Каналы вернулись на платформу в прежнем составе. Интересно, что бы это значило.
  •