Хоч і нецікава ця тема для мене, але прийдеться дещо сказати.
Отже, особливості STRONG 8502, позитивні і негативні.
1. Пульт справді має кнопки немаленькі, але і недоліки немаленькі. Люди старшого віку (а тюнер розглядається як соціально орієнтований), як правило, не можуть швидко і коротко натискати на кнопки пульта, в результаті одне натискання сприймається тюнером як кілька. В той же час пульти БАГАТЬОХ телевізорів посилають на фотоприймач лише один кодовий пакет при натисненні на більшість кнопок, і лише кнопки регулювання гучності багатократно доблюють свій кодовий пакет при утриманні цієї кнопки деякий час. Трохи задовге речення, зате сформулював точно.
2. Пульт не має сучасного і корисного блокування проти нескінченного натиснення якоїсь кнопки або кількох кнопок (щось важке поклали на пульт, і через кілька годин батарейка розряджена).
3. Цей пульт повинен мати АБСОЛЮТНИЙ МІНІМУМ кнопок, тобто той мінімум, яким користуються 90% людей старшого віку. Всі інші функції (EPG, FAV, пошта, SUB, AUDIO і т.д.) мають бути доступні лише через меню.
4. Не лише цифри номера каналу недопустимо малі. Принципово більшою має бути також назва каналу.
5. Навіть якщо розставити канали в порядку, зручному для користувача, (ну, це якщо вже стоїть прошивка YP-DS05.0.5 а інакше і ця функція відсутня) то нумерація каналів з тупою впертістю зберігається такою, як хоче Зеонбуд.
6. Неможливо видалити зі списку канали, які користувач ХОЧЕ ВИДАЛИТИ.
7. Неможливо прибрати примусове оновлення списку каналів, яке час від часу приходить від Зеонбуда.
8. Це нещасне програвання відеофайлів могло би мати "прокидування" точки відтворення на кілька хвилин вперед і назад.
9. Може заклинити програма відтворення відеофайлів, якщо несподівано вийняти флешку з USB-роз'єма. Це просто недопустима халтура.
------------
А що в тюнері позитивне ? Великі кнопки і збільшена чутливість, порівняно з іншими тюнерами.