ТРМ в Дніпропетровській області

Автор MrVlaDor, Серпень 03, 2010, 23:44:34

Попередня тема - Наступна тема

Oleg270209

Канал "Nobel TV" мовить із програми "OBS Studio" (версія 27.2.4, 32-біти) (йде мовлення не в 16:9, а в 5:4) та ще й відкрита програма "AnyDesk" (айді я не пам'ятаю), раніше він запускав "TeamViewer" (9 листопада, я зміг дістати айді та пароль)
  •  

Evgeniy

Второй день мониторю 92,9 101,5 102,9 и 107,7 - вроде и есть вещание, но мощность как будто пару ватт, сигнал упал на порядки.
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

sanyo

Я навіть в себе за містом не зміг прийняти вищезгадані частоти.Раніше без проблем..
  •  
    Подякували за цей пост: Evgeniy

игорь88

Цитата: Evgeniy від Січень 05, 2023, 23:49:37
Второй день мониторю 92,9 101,5 102,9 и 107,7 - вроде и есть вещание, но мощность как будто пару ватт, сигнал упал на порядки.
Скорее всего вещания нет совсем. Вы можете идентифицировать то, что принимаете как днепровские станции? Там скорее хвосты и признаки сигнала с других регионов.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

Evgeniy

Та не, точно днепровские. К примеру, на 92,9 Авторадио откуда может появиться? Его просто больше нигде нет у меня в округе. Да и когда не было вообще вещания, я ничего не принимал на этих частотах. Если интересно, могу записать вечером, какой сейчас приём у меня.
  •  

игорь88

Если действительно так, то у меня должно быть что-то в любом случае. Возможно я попал на отключение вещания, когда крутил свою балалайку. Попробую еще чуть позже.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

Evgeniy

Возможно и так. Если взять 102,9 то его в 7 утра не слышал, а ближе к 8 вдруг появилось. Попробуйте вечером послушать, я тоже проверю.
  •  

Eric

Цитата: Evgeniy від Січень 05, 2023, 23:49:37
Второй день мониторю 92,9 101,5 102,9 и 107,7 - вроде и есть вещание, но мощность как будто пару ватт, сигнал упал на порядки.
перевіряв декілька разів сьогодні - мовлення не має в Дніпрі на цих частотах
  •  

admin

29 березня 2022 року телеканал Дніпро отримав тимчасовий дозвіл на МХ-5 по області
21 квітня 2022 року телеканали Дніпро та Відкритий отримали тимчасовий дозвіл на мовлення на 42 ТВК.

  •  

0-0-0-0

А не навпаки? Дніпро TV у місцевому MX розпочав мовлення раніше, ніж в MX-5.
  •  

Eric

Цитата: 2006 від Січень 06, 2023, 15:46:36
А не навпаки? Дніпро TV у місцевому MX розпочав мовлення раніше, ніж в MX-5.
так на 42 каналі спочатку тестувався Дніпро, потім додалися тести Відкритого, а далі Дніпро перейшов до мх5
  •  

admin

  •  

Evgeniy

Цитата: Eric від Січень 06, 2023, 15:21:55
перевіряв декілька разів сьогодні - мовлення не має в Дніпрі на цих частотах
Вот сейчас да, полностью отключены передачтики на тех частотах да и другие станции с Поля молчат.
  •  

sanyo

Замітив що відключення по 2 графіку(місцеві зрозуміють)майже постійно..На Поля.
  •