ТРМ в Дніпропетровській області

Автор MrVlaDor, Серпень 03, 2010, 23:44:34

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

#1410
Мовлення Город FM у всіх містах мовлення більш-менш співпадає, але є відмінності:
1. Інформаційні випуски трохи відрізняються, у Дніпрі та Нікополі вони транслюються без новин Кривого Рогу.
2. У Кривому Розі нема реклами сайту reporter.ua наприкінці випусків новин, на відміну від Дніпра та Нікополя.
3. У всіх містах на 30 хвилині транслюються звернення Президента. У Кривому Розі інколи замість цих звернень вмикають брифінги голови Ради оборони міста, в той же час у інших містах на 30 хвилині транслюються ЛИШЕ звернення Президента.
4. У Кривому Розі перед цими зверненнями інколи транслюються короткі інформаційні повідомлення, які розміщуються за договором з КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу". В інших містах мовлення станції цих повідомлень немає.
5. Реклама (виходить на 15 та 45 хвилині) у кожному місті різна, інколи у Дніпрі та Нікополі її може не бути взагалі.
Через це етер у різних містах може відрізнятися на 1-2 пісні.
  •  
    Подякували за цей пост: admin, corazon

urijkomarov2023

Сподіваюсь колись буде, щоб збільшили потужність передавача від УДЦР, щоб збілшили потужність передавача до 1 кВт на частоті 89.3 МГц, У місті Дніпрі якщо я на це сподіваюсь я хочу так як і Авторадіо так і Радіо Jazz слухати зі збільшеної потужності бо хочеться послухати джазову музику.
  •  

0-0-0-0

ТВП із Першотравенська фсьо (анулювали цифру та аналог через нестачу фінансування).
  •  
    Подякували за цей пост: admin

TV-Ukr

Цитата: urijkomarov2023 від Липень 20, 2023, 13:50:11У місті Дніпрі якщо я на це сподіваюсь я хочу так як і Авторадіо так і Радіо Jazz слухати зі збільшеної потужності бо хочеться послухати джазову музику.
А чим не влаштовує Джаз із Запоріжжя на 89.9?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

MrMaxx

На потоці Є+ Дніпро тиша, іноді блимають джингли "Європа Плюс"
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

BanderaTV

Цитата: MrMaxx від Липень 27, 2023, 00:05:45На потоці Є+ Дніпро тиша, іноді блимають джингли "Європа Плюс"
В Дніпрі все працює.

Zheka

На 103.3 максимально неудачно понизили мощность - теперь в районе набережной/центра звук уже идет с помехами так, что даже стерео не собрать. К этому еще на трансляции сетевого эфира слышно треск на высоких частотах
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

Evgeniy

Возможно, это временно были неполадки? Сейчас 103,3 и 105,3 вровень идут, как обычно и звук нормальный, а вот RDS на 103,3 иногда пропадает, сейчас вот нет.
  •  

Zheka

Цитата: Evgeniy від Серпень 01, 2023, 22:55:27Возможно, это временно были неполадки? Сейчас 103,3 и 105,3 вровень идут, как обычно и звук нормальный, а вот RDS на 103,3 иногда пропадает, сейчас вот нет.
Еще в 2021 году я мог принимать на автомагнитолу 103.3 в Запорожье, но стационарно. Уже как больше года ее выловить не получается.
А RDS доступен только в центре Днепра. Возможно, при прохождении можно выловить и в Запорожье
  •  
    Подякували за цей пост: Evgeniy

Evgeniy

#1419
Ну вот сейчас на 103,3 RDS DJFM появился даже на слабом сигнале с шумком, а вчера и на сильном не было. И такое регулярно случается, не знаю как и обьяснить такое. Вот на 105,3 он срабатывает стабильно туго)
  •  

MrMaxx

Онлайн-мовлення Є+ Дніпро знову працює.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

MrMaxx

Також я помітив в етері DTMF-мітки, хто знає, може вони планують розширюватися за межі Дніпра?
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

BanderaTV

Цитата: MrMaxx від Серпень 02, 2023, 17:59:12Також я помітив в етері DTMF-мітки, хто знає, може вони планують розширюватися за межі Дніпра?
Ні
  •  
    Подякували за цей пост: MrMaxx

MrMaxx

"Регіональні" блоки з DTMF присутні на 21 та 35 хвилині години, схоже на залишки Пласу.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

BanderaTV

Цитата: MrMaxx від Серпень 03, 2023, 13:33:21"Регіональні" блоки з DTMF присутні на 21 та 35 хвилині години, схоже на залишки Пласу.
Кому цікаві твої спостереження, ну от скажи?
  •