Тюнери та CAM-модулі DVB-T2 (загальна тема)

Автор admin, Липень 24, 2011, 22:37:55

Попередня тема - Наступна тема

kopop

#1335
Днями, мені з Чернігівщини віддали несправний тюнер (згорів БЖ), вчора їздив ремонтувати його до головного сервісного центру strong у Києві по вулиці С.Хохлових 11/2, цей центр знаходиться на якихось великих складах, вони мені тюнер гарно відремонтували, щоправда - через незаповнений гарантійний талон, довелося викласти 80грн за ремонт... Відтепер я із задоволенням можу моніторити цифру в Києві! (тюнер srt 8500) :-)
  •  

Don_Andrey

Когда то проскакивала информация что выход LOOP OUT на стронгах идет с усилением 3dB. Это работает только при включенной опции "Питание антенны"? Суть,  что с этого выхода аналоговое на телевизоре практически не показывает (напрямую в телевизор хорошо)
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

yadro

Ні, це апаратний дефект, або поганий кабель від LOOP до телевізора. Електронщик в таких випадках не забуде підключити той кабель, що від LOOP до антенного входу в телевізор, послідовно з антенним кабелем, все це вставить в антенний вхід телевізора, і подивиться, чи не погіршився аналоговий сигнал. Якщо погіршився - винуватий цей кабель.
А не-електронщик просто грішить на що завгодно.
  •  

Don_Andrey

Электронищик прочитает по диагонали и пафосно начнет учить элементарным вещам  :lol:
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Xottabi4

Товариші, підкажіть, записи з DVB-T2 тюнерів потім відкриваються на комп'ютері? Чи лише тюнер їх і читає?
  •  

pavlo_r

З усіх Т2 тюнерів, які зараз є на українському ринку, функцію запису підтримує тільки Trimax TR-2012 HD PVR. В інших моделях така можливість не доступна. В якому форматі здійснює запис Trimax TR-2012 HD PVR не знаю, але чому може не відкриватися?
  •  

Scorpionsky

Цитата: Xottabi4 від Січень 09, 2014, 16:23:43
Товариші, підкажіть, записи з DVB-T2 тюнерів потім відкриваються на комп'ютері? Чи лише тюнер їх і читає?
Сам тюнер читает эти файлы? Если да, то буду банальным, скорее всего у вас на компьютере не установлены нужные кодеки.В принципе всегда можно найти кодеки и программы, чтобы воспроизвести видео файлы даже в самых экзотических форматах.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
  •  

Гвоздецкий

#1342
Как вариант, попробовать записать и посмотреть на компьютере с помощью специальных программ, какие в файле кодеки и сам формат (по расширению). Например, в конвертере Format Factory пункт Media file info или в плеере VLC меню Вид - Плейлист и правой кнопкой нажать на название файла, выбрать Информация. Возможно, VLC сможет его воспроизвести, у него собственные кодеки. При необходимости конвертировать в требуемый формат, например, AVI (xvid, mp3) или MP4 (avc, aac).
  •  

yadro

Придбав собі тюнерок Eurosky ES-3010 замість покійного Strong 8500. Тюнер без кодування Irdeto, але з записом на флешку (перевірив) і з функцією Time shift (також перевірив).
Некодовані канали перемикає значно швидше, ніж перемикались кодовані, а самі кодовані, звісно, не показує.
Виходи і HDMI, і тюльпан, і скарт. Спереду - флешка і заготовка під можливе, теоретичне вставляння якоїсь карточки.
Є меню російське, немає українського.
Ціна 320 грн.
  •  

Djundich

#1344
Цитата: yadro від Вересень 26, 2014, 16:13:36
Придбав собі тюнерок Eurosky ES-3010 замість покійного Strong 8500. Тюнер без кодування Irdeto, але з записом на флешку (перевірив) і з функцією Time shift (також перевірив).
Некодовані канали перемикає значно швидше, ніж перемикались кодовані, а самі кодовані, звісно, не показує.
Виходи і HDMI, і тюльпан, і скарт. Спереду - флешка і заготовка під можливе, теоретичне вставляння якоїсь карточки.
Є меню російське, немає українського.
Ціна 320 грн.
Скажу что выгодно купили его  :bravo:
А я себе еще один Strong 8500 за 200 грн купил.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Ігор

yadro, а де ви знайшли такий дешевий тюнер?
  •  

velychko.op

фта без кодування реально знайти за 300 грн і це добре  :super:
  •  

Ігор

Я знаю, просто задумався, було б непогано знайти такий. Для перевірки і для регіональних каналів.
  •  

yadro

#1348
Цитата: Ігор від Вересень 26, 2014, 22:58:24
yadro, а де ви знайшли такий дешевий тюнер?
Київ, Петрівка, Agsat. Він поруч біля метро.
Просто, як на базарі. Вони кажуть, що тюнер коштує 329 грн. Я запитую: а не забагато ? Дев'ять гривень скидують.
  •  

Ігор

Непогано, буду знати. Але в не знаю коли буду в Києві.
  •