Каким браузером вы пользуетесь?

Автор Lerry, Листопад 05, 2012, 18:22:47

Попередня тема - Наступна тема

димон

На компютері Яндексом,а на телефоні опера міні 7.1
  •  

loginoff

На компе GoogLe Chrome Версия 25.0.1364.172 m.
  •  

ass1995

"Mozilla Firefox" всегда и во все времена.
  •  

Andryuxa

на телефоне опера 7.1 а компе 12.14
  •  

Ігор

Opera Browser
Первые дни лета мы отмечаем выходом нового браузера Opera Mini 4.5 для владельцев телефонов с поддержкой Java и телефонов BlackBerry!
Попробуйте первыми!
Перейдите на сайт m.opera.com с мобильного, и вам будет автоматически предложена версия, наиболее подходящая вашему телефону.
  •  

hyper

На компе гугл хром,
а на телефоне Интернет експлорер и Uc браузер
  •  

admin

  •  

pavlo_r

В Mozilla Firefox з версії 21.0 іноді замість зображень бачу "загальний зрив синхронізації", прямо як в дитинстві. З оновленням до 22.0 проблеми тільки посилились

Цікаво, таке тільки в мене?
  •  

ass1995

Цитата: pavlo_r від Липень 14, 2013, 21:06:37
В Mozilla Firefox з версії 21.0 іноді замість зображень бачу "загальний зрив синхронізації", прямо як в дитинстві. З оновленням до 22.0 проблеми тільки посилились

Цікаво, таке тільки в мене?
Лично я не наблюдал такого, впервые слышу. Но, думаю так в версии 25.0 будем видеть горизонтальные и диагональные полосы, волны, "снег" на вэб-сайтах, горизонтальные красные и синие полоски (как в цветовой системе SECAM при слабом сигнале), вообще чёрно-белое изображение вэб-страниц и так далее.  :-)

А меня "Mozilla Firefox" просто достал своими "предложениями" обновить браузер. Как его "заткнуть"?
  •  

ass1995

Или будем видеть сдвиг картинки снизу, как на видеокассетах, в которых лента "замята" по бокам. А во время прослушивания музыки, будет "икать" звук, как на "зажёванном" участке ленты.  :lol:
  •  

pavlo_r

Цитата: ass1995 від Липень 14, 2013, 21:15:58
А меня "Mozilla Firefox" просто достал своими "предложениями" обновить браузер. Как его "заткнуть"?
У мене ФФ оновлюється як частина операційної системи. Тобто коли виходить оновлення, то про нього питає не браузер, а сама ОС, але спробуйте подивитися в Налаштування -» Додатково -» Оновлення, можливо там що є. А з картинками - це можливо конкретно у мене якийсь збій при оновлені стався, або баг у версії під Linux-подібні ОС.
  •  

Ігор

Обновив Оперу Міні до версії 8,0, в ній змінена графіка, добавлені функції: конфіденційний перегляд і нічний режим. Там де закладки працює повільно, на сайтах нормально.
  •  

димон

На телефоні - Опера Міні 8.0 і Юс Браузер 9.4. На компютері Яндекс.Браузер 14.2.1700.12599
  •  

димон

На телефоні - Опера Міні 8.0 і Юс Браузер 9.4. На компютері Яндекс.Браузер 14.4.1750.13414
  •  

Ігор

На телефоні Гугл хром і Опера міні 7,5.
  •