Golden Media 990, у кого такокой зверь?

Автор AlexFM, Грудень 25, 2012, 23:22:21

Попередня тема - Наступна тема

AlexFM

Если есть у кого подобный аппарат, то очень интересны отзывы.
  •  

digitalif

Цей ресівер - рідний брат Amiko Alien (SHD-8900) та Galaxy Innovations S8120. Я користуюсь другим варіантом десь півтора місяці.
Що саме цікавить?

Картинка.
Є можливість переключення режимів - 576і, 720р, 1080і, 1080р. Перший - для кінескопних телеприймачів. Так як я використовую HDMI, поставив третій варіант, як найоптимальніший (звісно після перебору усіх на 32-дюймовому телевізорі). Є можливсіть масштабування картинки 4:3 в комбо-режимі (обрізаються верх і низ живого зображення і з боків лишаються маленькі чорні смужки).
Картинка SD-каналів виглядає достойно.

Тюнер.
Досить чутливий, прекрасно витягує S2-транспондери із Astra 19.2E. Хоча, наприклад, вчора спробував кілька нових транспондерів з низьким бітрейтом із Астри 4А пересканувати і в мене не вийшло, тюнер не "залочив" їх.

Спарк.
Нічого не скажу, так як відсутнє підключення до інтернету.

Флешки.
Бачить не всі. Із моїх 4 бачить лише одну. Хоча рання версія софта розпізнавали більше варіантів.
Установка плагінів і прошивка новим софтом – через флешку.
Найновіша прошивка – 1.2.60.
Правду кажучи, я частіше через мережу (є маршрутизатор) замінюю ключі і плагіни.

Медіаплеєр.
Часто зависав у цьому режимі. Помагав тумблер на задній панелі. Проблеми із масштабуванням – один фільм розтягне по горизонталі, інший  - по вертикалі. Хоча якість картинки – на висоті.
Фунції Timeshift і PVR не використовував.

Емулятори.
Рекомендую mcas із свіжим файлом ключів keydata.bin , інші емулятори, що працюють із softcam.key давали погані результати, що напевно, залежало від файлу ключів. Плагін wicardd рекомендую, коли є свіжий і грамотно відредагований softcam.key.
Шарінгом не користуюсь, тому з цього приводу нічого не скажу.

Пульт.
Зручний, ергономічний. Як на мене, слабкий сигнал діода. Треба добре цілитися. Хоча, у вас інший бренд, пульт може бути й інший.

Новий софт має цікаву функцію – «веб-сервер» - через браузер ПК  в локальній мережі можна переключати і переглядати телеканали.
Список каналів можна зберегти на флешку і скопіювати для резерву, наприклад, на домашній комп'ютер.

Чекаю запитань.
  •