Ізмаїл

Автор Scorpionsky, Квітень 27, 2013, 01:16:43

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

TV-Ukr
А нічого, що по більшості заяви були подані ще до вторгнення, а по діючим тягнули до рішення суду?
І заяви на продовження були лише формальністю з усім відомим результатом.
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

GAS

Цитата: koval від Квітень 04, 2024, 18:32:49GAS, а ви вже подали документи на Конкурс для розвитку місцевих та регіональних мереж від 22/02/2024? Ваше рідне місто Рені, частота 102,3 мгц є в цьому конкурсі. З огляду на вашу не байдужість до питань радіомовлення в Придунав'ї ми б із задоволенням послухали Радіо Рені 2.0 від GAS . Ну і об'єктивно оцінили б якість роботи вашої радіостанції. Подавати заяви на участь у конкурсі можна до 25 квітня 2024 року (до 18:00). У вас є ще час зробити всі необхідні кроки та дії, щоб через кілька місяців вся спільнота одноголосно заявила: Радіо від GAS – найкраще радіо Придунав'я.

Якби пан koval проспонсорував ліцензію, монтаж, передавачі, електроенергію, зарплатню діджеям - пан GAS із задоволенням взявся б організувати кращу радіостанцію півдня Бесарабії
  •  

GAS

Цитата: koval від Квітень 05, 2024, 14:31:31або ви продовжуєте жити спогадами совка
До чого совок приплели, яким боком він тут?

Цитата: koval від Квітень 05, 2024, 14:31:31шукати недоліки в роботі інших мовників
Не "шукати", а "підмічати". Вас збудило тільки те, до чого ви маєте якесь відношення? Бо в інших темах не бачив, щоб ви обурювалися озвучуванню недоліків в мовленні.

Цитата: koval від Квітень 05, 2024, 14:31:31проводячи якийсь недоречний моніторинг
Чому "недоречний"? А який "доречний"? На форумі можна писати тільки про той моніторінг, який вихвалятиме ізмаїльське мовлення, який вам буде до вподоби? Про добрий прийом "П'ятниці" - доречний моніторинг, про поганий прийом "Маямі" - недоречний, правильно?

Цитата: koval від Квітень 05, 2024, 14:31:31мріяти про піратське радіо
Туди ж, куди допис про совок - до чого це приплели?

Невже вас прямо настільки образив мій допис про радіо в Ізмаїлі, що ви вирішили скористатися прийомом переходу на особистість опонента?

koval

#123
Цитата: TV-Ukr від Квітень 05, 2024, 16:18:55Справа навіть не в наявності вільних частот, а в тому, що потрібні гроші для сплати конкурсної гарантії та ліцензійного збору, купівлі передавача та АФУ й оренди місця для них, купівлі студійного обладнання й оплати електрики для його роботи та роботи передавача, і оплати працівників, які будуть обслуговувати це обладнання, а також створювати ID для станції, формувати плейлист, залучати рекламодавців тощо. Навіть для невеликої радіостанції з одним містом мовлення треба немало грошей, які непосильні для звичайної людини. Спочатку подумав, що це першоквітневий жарт, але 1 квітня було аж на початку тижня, та й така пропозиція лунає вже вдруге.


Так а я вам про що вже двічі говорю? Ви не чуєте, чи не хочете чути? Наразі проходить етап подання документів претендентів на участь у конкурсі для розвитку місцевих та регіональних мереж від 22/02/2024. На цьому етапі немає тих непереборних витрат, за які ви тут розповідаєте. Ви чуєте, їх немає. Тільки сплата конкурсної гарантії. 10% від оплати за ліцензію. 1400 грн. І те, якщо ви не виграли конкурс, вам повернуть гроші. Що тут незрозумілого? А ось коли ви конкурс виграєте, ось тоді з вами люди і будуть говорити про спонсорство, гроші, передавачі, антени, приміщення тощо. Тим більше, згідно із законом на освоєння ліцензії дається рік. Але, схоже, це вам не цікаво.

Квітень 10, 2024, 09:39:00
Цитата: GAS від Квітень 09, 2024, 13:49:26До чого совок приплели, яким боком він тут?


GAS на цьому форумі спілкуються люди, які більш-менш професійно знаються на питаннях телебачення і радіомовлення. Та й стиль їхнього спілкування не передбачає використання виразів типу "приплелі" або Вас збудило. Особливо з незнайомими людьми. Ви повинні знати це у свої 41 рік. Щоб не продовжувати цю нікому не потрібну дискусію, сформулюю найкоротшим чином мою реакцію на вас: якби я побачив результати вашої діяльності в галузі радіомовлення, то, безумовно, відреагував би на ваші твори. Як кажуть покажіть ту собачу будку, яку ви збудували. Ну а поки що спостерігаємо тільки здатність стукати по клавіатурі. До речі не лише у сфері радіо.
На цьому вважаю дискусію закритою.
  •  

GAS

#124
Цитата: koval від Квітень 10, 2024, 09:37:00ось тоді з вами люди і будуть говорити про спонсорство, гроші, передавачі, антени, приміщення тощо.
Звісно, одразу налетить купа спонсорів. Їх же ж й так було безліч. Я вам так скажу - я особисто підходив до міськради й до деяких місцевих бізнесменів із пропозицією розпочати власне радіомовлення. І до Армія ФМ писав листа із пропозицією зайняти 102.3. Нікому то нецікаво. Але я розумію, опонент вас зачепив, і вам головне - обгадити його, навіть якщо то відверта брехня й наклеп. Некрасиво так у свої скільки там вам років, не стежу за вами на інших форумах.

Цитата: koval від Квітень 10, 2024, 09:37:00GAS на цьому форумі спілкуються люди, які більш-менш професійно знаються на питаннях телебачення і радіомовлення.
Виключно такі люди? Форум тільки для цих людей?

Цитата: koval від Квітень 10, 2024, 09:37:00якби я побачив результати вашої діяльності в галузі радіомовлення, то, безумовно, відреагував би на ваші твори
Вибачте, не знав, що я не вартий вашої уваги. Але зауважу, що ви перший відреагували на мій допис про мовлення в Ізмаїлі, причому саме ваша реакція заставила мене давати вам відповідь у відповідному ключі.

Цитата: koval від Квітень 10, 2024, 09:37:00Ну а поки що спостерігаємо тільки здатність стукати по клавіатурі. До речі не лише у сфері радіо.
О так, ви здивуєтесь, скількома сферами я цікавлюсь.

Цитата: koval від Квітень 10, 2024, 09:37:00На цьому вважаю дискусію закритою.
Тобто, про совок пояснень не буде? Власне, я іншого і не очікував, гарного дня
  •  
    Подякували за цей пост: orest

admin

та годі вам. 
Я розумію koval що справи і так не дуже, а тут ще й різні користувачі вказують на якість мовлення. Але тут це завжи було, вважайте це місією сайту та форуму. НСТУ наприклад намагається сліткувати та реагувати. Думаю будь яка комерційна радіостанція має бути зацікавлена у фідбеку, бо реклама теж залежить від якості мовлення. 
GAS порада щодо Рені взагалі-то слушна, а от відповідь що схось має обов'язко проспонсорувати - ні. І у koval такі самі права писати про це як в тебе писати про погане мовлення.
В країні і так війна часткова із-за постійного срачу, і постійний срач власне щодо війни. Вам мало?
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

koval

Цитата: GAS від Квітень 10, 2024, 13:42:18Тобто, про совок пояснень не буде? Власне, я іншого і не очікував, гарного дня

яке вам пояснення потрібне про совок? ви ж самі написали "Якби пан koval проспонсорував ліцензію, монтаж, передавачі, електроенергію, зарплатню діджеям - пан GAS із задоволенням взявся б організувати кращу радіостанцію півдня Бесарабії"

от вам і совок, "якби хтось щось дав", не так це працює у сучасному світі, коли хтось шось дав або зробив за вас тоді у вас самого нема мотивації робити щось корисне та якісне
  •  

ProRadio

Цитата: GAS від Квітень 10, 2024, 13:42:18І до Армія ФМ писав листа із пропозицією зайняти 102.3.

Армія FM не може подаватися на конкурси, бо законотворці при підготовці Закону про Медіа випадково (?) "забули" залишити цю станцію у, так би мовити, правовому полі. І наразі вона перебуває у "підвішеному" стані: там, де в неї були ліцензії чи тимчасові дозволи - їх продовжили у формі тимчасових дозволів на підставі певного пункту перехідних положень Закону, нові частоти на конкурсах станція отримувати не може, лише тимчасові дозволи - поблизу лінії фронту чи кордону із державою-агресором. Румунія не є державою-агресором. Молдова - так само. Тому, я так розумію, жодних юридичних можливостей "зайти" в Рені станція не має, на жаль.
До речі, теоретично в Рені ще й "Культура" так би мовити "проситься" (УР - є, Промінь - є, її немає), але ж Суспільне теж не може розвивати мережі через якийсь випадковий (?) "ґандж" в законодавстві...
  •  

TV-Ukr

Цитата: ProRadio від Квітень 11, 2024, 02:49:14їх продовжили у формі тимчасових дозволів на підставі певного пункту перехідних положень Закону, нові частоти на конкурсах станція отримувати не може, лише тимчасові дозволи - поблизу лінії фронту чи кордону із державою-агресором. Румунія не є державою-агресором. Молдова - так само. Тому, я так розумію, жодних юридичних можливостей "зайти" в Рені станція не має, на жаль.
Армія може брати тимчасові дозволи по всій країні, як наприклад, на колишні частоти Авторадіо.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: GAS

GAS

Цитата: ProRadio від Квітень 11, 2024, 02:49:14Армія FM не може подаватися на конкурси
Вже знаю, писали на форумі. Але я їм писав ще до оголошення конкурсу, на початку лютого

  •  

ProRadio

Цитата: TV-Ukr від Квітень 11, 2024, 08:48:28Армія може брати тимчасові дозволи по всій країні, як наприклад, на колишні частоти Авторадіо.

На ті частоти дозволи було видано ще до ухвалення нового закону - якийсь час після початку повномасштабної війни мовники могли отримувати дозволи будь-де. Потім це положення змінили ж...
Взагалі Армії FM "старі" дозволи продовжують "...на строк дії розділу IX Закону
України «Про медіа»". А от нові станція отримувала останнім часом лише на прикордонні з державою-агресором, наскільки я пригадую...
  •  

vital-fm

Для Армії зробили виключення на всю Україну, але вони беруть ті частоти, де є обладнання (Захарівка наприклад).
  •