Радіо в Одеській області

Автор AlexFM, Серпень 29, 2011, 13:22:10

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Цитата: admin від Січень 31, 2023, 20:30:21Стисла статистична інформація по формуванню ефіру наведена в таблиці:
 
Радіо
"ТРК "Нова Хвиля" позивні "Радіо Рокс", м. Одеса, 90,2 fm
Марафон та власні передачі


А в Одесі свій місцевий етер Радіо Рокс чи марафон + плейлист з одеською рекламою?
 •  

Zheka

Цитата: kram2000 від Лютий 01, 2023, 07:29:56А в Одесі свій місцевий етер Радіо Рокс чи марафон + плейлист з одеською рекламою?

Киевский эфир с местной рекламой
 •  

dragos_20

Цитата: admin від Січень 31, 2023, 20:30:21
ТРК "52-канал"103,8 Мгц, м. Одеса
Марафон та власні передачі
Я маю на увазі, чи повертається "Град FM", чи буде інша ліцензія?
 •  

TV-Ukr

Цитата: DVB від Січень 30, 2023, 23:06:36Але Концерн, зобов'язаний платити за електроенергію. Заливати в генератори пальне, яке не продають по цінам мирного часу. І яке взагалі не закладене в договір з ТРО, який укладався в мирний час, коли електроенергія була постійно а не 2-є/4-нема. І нести ще велику кількість витрат, які зросли в 2-3 рази, в порівнянні з мирним часом.
Концерн вже не може за власний рахунок транслювати комерційні ТРО.
Вежі КРРТ наче ж підключені до ліній для критичної інфраструктури, на які графіки не розповсюджуються, хоча можу помилятися. Хіба що при аварійних відключеннях знеструмлюються навіть лінії для критичної інфраструктури.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

admin

Судячи з того що проблеми з живленням є у звітах в усіх областях....хтось поклав на те що КРРТ має бути критичною інфраструктурою.
 •  

DVB

В моєму маленькому місті, навіть лікарня, МНС та поліція сидять без світла під час відключень і ганяють генератори. То що там вже говорити про РРТ.
В обласних центрах, звичайно до таких об'єктів підведено дві лінії, які відключаються почергово. Ну а коли повне відключення, то звичайно працюють від генераторів.
Стосовно об'єктів КРРТ по малим містам, то не всюди є дві лінії. Більшість об'єктів знаходяться за містом або на околиці, де взагалі лише одна лінія і її по любому потрібно вимикати. Ну і щоб забезпечити всі об'єкти КРРТ в області пальним, при відключеннях світла 2/2, потрібно щоб цистерна з пальним що дня об'їжджала всі ці об'єкти. Але й це не головна проблема. Потрібні люди, які цілодобово будуть чергувати, так як це було до скорочення працівників. Тому що одна людина, не може працювати в режимі 24/7, ще й не спати, бо через кожні 2 години потрібно заводити генератор.
 •  

AlexM14

#1221
https://mediumwave.info/2023/02/14/ukraine-112/

Невідомо, чи це якась домовленість з КРРТ, чи ще щось..

"Siemens S97326 10 kW medium-wave Broadcast Transmitter will be set up in Ukraine (Odessa) after the war."

"formerly back-up tx NDR Hanover

built in 1985"

http://www.classicbroadcast.de/radio_transmitter.html

 •  
  Подякували за цей пост: admin

DeJar

З 16 лютого немає мовлення Авторадіо на 100.4 – передавач вимкнено

Цитата: Zheka від Лютий 15, 2023, 15:23:46Зупинятись на київській частоті Денис Козлітін не збирається — хоче купити радіо в Одесі і Львові. Ми сподіваємось закрити угоду до кінця місяця. Це Feel FM, яка мовить на частоті 102,2 МГц в Одесі. Раніше вона належала Сергію Філіпчуку. А якщо все вийде з Одесою, будемо думати про Львів. Ми хочемо охопити всі великі міста.

Сподіваюся, що із 102.2 не вийде, краще купити непрацюючу частоту, їх вже в Одесі багато.
 •  

admin

 •  

vital-fm

Ну так ліцензія ж до 24-го, чого добиваються?
 •  

DeJar

Сьогодні Авторадіо відновило мовлення в Одесі на 100.4

0-0-0-0

Козлітін придбав Філ:
https://detector.media/rinok/article/208798/2023-03-10-vlasnyk-pyatnytsi-kupyv-radio-v-odesi-i-khoche-zapustyty-na-yogo-osnovi-avtoradio/
Переоформлюються на наступному засіданні (яке буде 23 бернзня). Цікаво, що буде на 100.4, адже NRJ вже на ладан дихає.

АДВ

Цитата: 2006 від Березень 10, 2023, 13:07:21Козлітін придбав Філ:
https://detector.media/rinok/article/208798/2023-03-10-vlasnyk-pyatnytsi-kupyv-radio-v-odesi-i-khoche-zapustyty-na-yogo-osnovi-avtoradio/
Переоформлюються на наступному засіданні (яке буде 23 бернзня). Цікаво, що буде на 100.4, адже NRJ вже на ладан дихає.
У ОРГ купа ще мовників : Перець, Пауер, чого там ще немає в Одесі?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

Radioraptor

Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕЛЕРАДІООБ'ЄДНАННЯ "РАДІО-ФІЛ Л.Т.Д"
https://avtoradio.ua/uploads/settings/zzOz1TapQy.pdf
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

GAS

Їхав зараз з Ізмаїлу, клацав радіо, біля Т-подібного перехрестя (розвилка Рені-Болград-Ізмаїл) спіймав 103.6, скоріш за все з Вулканешт. Там розмовляли російською, стало цікаво, став слухати. Краще б не слухав...

Якийсь гагаузький депутат в ефірі розповідає, що він був на росії, зустрічався там із депутатами госдури, просив в них газ, розповідав, що їх "ущємляют", що гагаузи "ісконно православниє" щоб дали грошей, що Гагаузії потрібна незалежність, й йому начебто пообіцяли допомогти "по всєм вопросам". Потім був дзвінок, і слухач дуже дякував йому за зв'язки із росією, що Санду робить неправильно, а він правильно, щоб він балотувався у "президенти Гагаузії", що його підтримають... Далі я проїхав Новосільське й це радіо перестало ловити.

Отакої. Понад рік росія повномасштабно знищує Україну, а в нас прямо під боком, в дуже небезпечній близькості, розплідник сепарні із промитими православієм та руснявим ТБ мізками. І скоріш за все це радіо чудово приймається в Болграді, бо там до Вулканешт 10 км. Сумно, й трохи страшно
 •  
  Подякували за цей пост: admin