Радіо в Одеській області

Автор AlexFM, Серпень 29, 2011, 13:22:10

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Цитата: admin від Січень 31, 2023, 20:30:21Стисла статистична інформація по формуванню ефіру наведена в таблиці:
 
Радіо
"ТРК "Нова Хвиля" позивні "Радіо Рокс", м. Одеса, 90,2 fm
Марафон та власні передачі


А в Одесі свій місцевий етер Радіо Рокс чи марафон + плейлист з одеською рекламою?
 •  

Zheka

Цитата: kram2000 від Лютий 01, 2023, 07:29:56А в Одесі свій місцевий етер Радіо Рокс чи марафон + плейлист з одеською рекламою?

Киевский эфир с местной рекламой
 •  

dragos_20

Цитата: admin від Січень 31, 2023, 20:30:21
ТРК "52-канал"103,8 Мгц, м. Одеса
Марафон та власні передачі
Я маю на увазі, чи повертається "Град FM", чи буде інша ліцензія?
 •  

TV-Ukr

Цитата: DVB від Січень 30, 2023, 23:06:36Але Концерн, зобов'язаний платити за електроенергію. Заливати в генератори пальне, яке не продають по цінам мирного часу. І яке взагалі не закладене в договір з ТРО, який укладався в мирний час, коли електроенергія була постійно а не 2-є/4-нема. І нести ще велику кількість витрат, які зросли в 2-3 рази, в порівнянні з мирним часом.
Концерн вже не може за власний рахунок транслювати комерційні ТРО.
Вежі КРРТ наче ж підключені до ліній для критичної інфраструктури, на які графіки не розповсюджуються, хоча можу помилятися. Хіба що при аварійних відключеннях знеструмлюються навіть лінії для критичної інфраструктури.

admin

Судячи з того що проблеми з живленням є у звітах в усіх областях....хтось поклав на те що КРРТ має бути критичною інфраструктурою.
 •  

DVB

В моєму маленькому місті, навіть лікарня, МНС та поліція сидять без світла під час відключень і ганяють генератори. То що там вже говорити про РРТ.
В обласних центрах, звичайно до таких об'єктів підведено дві лінії, які відключаються почергово. Ну а коли повне відключення, то звичайно працюють від генераторів.
Стосовно об'єктів КРРТ по малим містам, то не всюди є дві лінії. Більшість об'єктів знаходяться за містом або на околиці, де взагалі лише одна лінія і її по любому потрібно вимикати. Ну і щоб забезпечити всі об'єкти КРРТ в області пальним, при відключеннях світла 2/2, потрібно щоб цистерна з пальним що дня об'їжджала всі ці об'єкти. Але й це не головна проблема. Потрібні люди, які цілодобово будуть чергувати, так як це було до скорочення працівників. Тому що одна людина, не може працювати в режимі 24/7, ще й не спати, бо через кожні 2 години потрібно заводити генератор.
 •  

AlexM14

#1221
https://mediumwave.info/2023/02/14/ukraine-112/

Невідомо, чи це якась домовленість з КРРТ, чи ще щось..

"Siemens S97326 10 kW medium-wave Broadcast Transmitter will be set up in Ukraine (Odessa) after the war."

"formerly back-up tx NDR Hanover

built in 1985"

http://www.classicbroadcast.de/radio_transmitter.html

 •  
  Подякували за цей пост: admin

DeJar

З 16 лютого немає мовлення Авторадіо на 100.4 – передавач вимкнено

Цитата: Zheka від Лютий 15, 2023, 15:23:46Зупинятись на київській частоті Денис Козлітін не збирається — хоче купити радіо в Одесі і Львові. Ми сподіваємось закрити угоду до кінця місяця. Це Feel FM, яка мовить на частоті 102,2 МГц в Одесі. Раніше вона належала Сергію Філіпчуку. А якщо все вийде з Одесою, будемо думати про Львів. Ми хочемо охопити всі великі міста.

Сподіваюся, що із 102.2 не вийде, краще купити непрацюючу частоту, їх вже в Одесі багато.
 •  

admin

 •  

vital-fm

Ну так ліцензія ж до 24-го, чого добиваються?
 •  

DeJar

Сьогодні Авторадіо відновило мовлення в Одесі на 100.4

0-0-0-0

Козлітін придбав Філ:
https://detector.media/rinok/article/208798/2023-03-10-vlasnyk-pyatnytsi-kupyv-radio-v-odesi-i-khoche-zapustyty-na-yogo-osnovi-avtoradio/
Переоформлюються на наступному засіданні (яке буде 23 бернзня). Цікаво, що буде на 100.4, адже NRJ вже на ладан дихає.

АДВ

Цитата: 2006 від Березень 10, 2023, 13:07:21Козлітін придбав Філ:
https://detector.media/rinok/article/208798/2023-03-10-vlasnyk-pyatnytsi-kupyv-radio-v-odesi-i-khoche-zapustyty-na-yogo-osnovi-avtoradio/
Переоформлюються на наступному засіданні (яке буде 23 бернзня). Цікаво, що буде на 100.4, адже NRJ вже на ладан дихає.
У ОРГ купа ще мовників : Перець, Пауер, чого там ще немає в Одесі?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

Radioraptor

Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕЛЕРАДІООБ'ЄДНАННЯ "РАДІО-ФІЛ Л.Т.Д"
https://avtoradio.ua/uploads/settings/zzOz1TapQy.pdf
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

GAS

Їхав зараз з Ізмаїлу, клацав радіо, біля Т-подібного перехрестя (розвилка Рені-Болград-Ізмаїл) спіймав 103.6, скоріш за все з Вулканешт. Там розмовляли російською, стало цікаво, став слухати. Краще б не слухав...

Якийсь гагаузький депутат в ефірі розповідає, що він був на росії, зустрічався там із депутатами госдури, просив в них газ, розповідав, що їх "ущємляют", що гагаузи "ісконно православниє" щоб дали грошей, що Гагаузії потрібна незалежність, й йому начебто пообіцяли допомогти "по всєм вопросам". Потім був дзвінок, і слухач дуже дякував йому за зв'язки із росією, що Санду робить неправильно, а він правильно, щоб він балотувався у "президенти Гагаузії", що його підтримають... Далі я проїхав Новосільське й це радіо перестало ловити.

Отакої. Понад рік росія повномасштабно знищує Україну, а в нас прямо під боком, в дуже небезпечній близькості, розплідник сепарні із промитими православієм та руснявим ТБ мізками. І скоріш за все це радіо чудово приймається в Болграді, бо там до Вулканешт 10 км. Сумно, й трохи страшно
 •  
  Подякували за цей пост: admin