Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

sohok

Цитата: vital-fm від Серпень 08, 2015, 07:08:27
Sohok, по якій майже всій Україні? У Чернівцях, Вінниці, Одесі, Херсоні, Миколаєві не буде, так що не треба тут, а ось Харків та волинська обл цікаво, та й решта відрізків по 30 хв, якщо відмовляться, то і в закарпатській теж не буде.
Я ж і пишу що радио Вести буде майже по всій Україні,а не у всій Україні тобто радио вести не буде мовити у 5-6 обласних центрах ,а у всіх решта буде. Я на 95 % впевнений ,що в середу нацрада відасть частоти радио Перець радио вести  інакше чому би Вести знову піднімали питання переоформлення частот Перця для Вести Я думаю що Порошенко вже договорився з власником радио Вести і частоти Вестям відадуть
  •  

sohok

Ще цікаво чому Наше радіо переоформлює ліцензію, можливо вести купить частоти в нашого радіо для міст яких йому не вистачає
  •  

Formally 20

Не надейтесь - Радио Вести расширяться вряд ли будет, несмотря на смену руководства
  •  

sohok

#1548
Цитата: sergeydesh від Серпень 08, 2015, 12:28:13
Не надейтесь - Радио Вести расширяться вряд ли будет, несмотря на смену руководства
Подивимось в четвер як все буде ,але мої прогнози ,що вести в четвер розширяться на 27 міст  .Просто так Вести би знов нейшли би знов до нацради, переоформлювати частоти перцю,  я думаю там вже все домовлено з Порошенком
  •  

belov

Там была смена владельцев и юридических адресов)
  •  

vital-fm

#1550
Sohok, перестань фантазувати, які частоти викупить з загальної ліцензії, це тобі не "24" на частоті пілота, а ось "Блік" цікаво у що форматнуть, хоча "УМХ" свого не віддасть.
Дивна в тебе логіка, "Вєстями" керує ніби як Клименко, а ти Порошенка сюди приплів, хочуть переоформитись видно згідно рішень судів, які, схоже завершились, цілком логічна процедура.
Belov, а щось по можливій зміні позивних відомо, чи ще суди?
  •  

pavlo_r

Цитата: vital-fm від Серпень 08, 2015, 15:54:58
Sohok, перестань фантазувати
Ага, счас-с, послухав і перестав)))
  •  

vital-fm

А раптом станеться диво.
  •  

Formally 20

Насчёт Радио Блик много неизвестного. По какому поводу они переоформляются - ни слова
  •  

hash67


:-) Пишуть що Вести купив Порошенко так що цього разу я думаю Вести переоформлять ці частоти і і радио Вести почне мовлення в 27 містах
[/quote]

якщо так, то точно на 24 серпня розпочне
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

Иваныч

Цитата: hash67 від Серпень 10, 2015, 10:23:21
:-) Пишуть що Вести купив Порошенко так що цього разу я думаю Вести переоформлять ці частоти і і радио Вести почне мовлення в 27 містах


якщо так, то точно на 24 серпня розпочне
Уж луче  не Вести , а NEWS UA  / чи ИНФО -24 ФМ.Так они что повторно подались ? 

sohok

Цитата: Иваныч від Серпень 10, 2015, 11:04:36
Уж луче  не Вести , а NEWS UA  / чи ИНФО -24 ФМ.Так они что повторно подались ?
Напевно що так
  •  

admin

хтось дивиться? бо у мене запара на роботі
  •  

sohok

Цитата: admin від Серпень 10, 2015, 12:45:33
хтось дивиться? бо у мене запара на роботі
Що дивиться ?
  •  

admin

та я вже геть перетрудився, думав що засідання сьогодні
  •