Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

DVB

Интересно, под кого это Нацрада столько частот заказала. Во многих из заказанных городов, УР-1 есть. Судя по городам, это похоже на новую сеть.  Что-то аж Новый Обрий вспомнился.
  •  

vital-fm

А може теж відійде "НСТУ", вони замовляли від себе тільки під "УР 1", а тут напевно НР знає, що може бути ресурс і замовила, під конкурс.
  •  

Влад

А для Культури і Променя потім вже точно частот не виявиться... І навіть для УР-1 в Харкові. Адже для обох приватних структур у Харкові замовлено прорахунок.
  •  

admin

#1848
а де вказано що цим структура дістанеться Харків? запрос на прорахунок УР-1 в Харкові вже давно зроблено. Просто УДЦР може відповідати що частот немає. Може для них їх дійсно немає.

На мережу Культури і Промень грошей взагалі немає). Знайдуться гроші, вимкнуть 4 и 5 ТВК, і частот буде валом для Культур та Променей.

PS Ще раз кажу, НР не може відмовити у прорахунку. Чому НРУ не подає прохання на Харків Культурою і Променем....так тут для УР-1 частоти немає. Почитайте в мордокнизі директорів НТКУ\НРУ.
  •  

Yuriy

ТРК "Українське музичне мовлення"  знают про Жовтень в Одесской области,  УР -1 до сих пор о чем-то думает. 
  •  

АДВ

Цитата: border від Квітень 07, 2016, 13:31:31
ТРК «Українське музичне мовлення» это кто?
Колишні власники Стар ФМ (була така) та Стар ТВ (теж був навіть у т2)
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

admin

  •  

RomHol

Мене ще непокоїть те, на нижченаведених сторінках на сайті Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, який створив ТОВ
"ТРК «Слобожанське ФМ»", написано, що «Зацікавилися проектом і у Нацраді України з питань телебачення та радіомовлення», "Районні новинні студії повинні бути створені в кожному районному центрі. Центральна виробнича студія повинна створюватися в обласному центрі. ".
Тому вони можуть сказати під час конкурсу, що ми не можемо побудувати мережу і організувати важливе мовлення, бо немає мовлення зі студії у самому Харкові, тому дайте нам спершу частоту у Харкові. Компромісом може бути те, що нехай "Слобожанське ФМ" поки що на УКХ у Харкові помовить.

ФМ-радіостанції для громад

Фонд працює над створенням соціального радіо

Тому Українському радіо потрібно буде зробити все, щоб отримати частоту у Харкові найближчим часом. А ось грошей у Українського радіо на таку мережу по області, на яку виставлено прорахунок, думаю, поки що немає. Тому, на мою думку, спочатку Українському радіо треба  спершу запустити FM-мовлення у Харкові, а потім поступово вже поширитися на всю область.
  •  

Влад


Чому на мережу Культури і Промень грошей взагалі немає?? Вимкнути їх просто треба на УКХ , а увімкнути на ФМ!
  •  

admin

бо у Культури та Променя то не мережа, а небагато передавачів. І то грошей немає мовити безе перерви. ФМ оформлення теж не так вже й безкоштовно
  •  

RomHol

Шановний Владе, на Ваше питання я також хочу висловити свою думку про ситуацію з мовленням Українського радіо на УКХ і перехід на FM. Українське радіо має кошторис, який формується переважно з коштів Державного бюджету України. Оскільки кошти бюджету обмежені, то профінансувати купівлю достатньої кількості нових FM передавачів для заміни УКХ мовлення одночасно не можна, як і знайти кошти на їх роботу. До того ж, можливо, кошти структуровані у межах загального бюджету НСТУ (тобто розписано, який обсяг має бути спрямований на трансляцію програм, на технічне обладняння тощо). Поступово при поліпшенні ситуації з бюджетом НСТУ будуть вимикатися УКХ передавачі  і трансляція тих же програм Українського радіо переходитиме на нові FM передавачі. Сьогодні є вільні законсервовані УКХ передавачі, проте коштів НСТУ вистачає для конкретного телерадіопередавального центра на трансляцію на УКХ (та й то з 1 квітня з двочасовою денною перевою) двох, а не трьох програм Українського радіо (наприклад, у Харкові це УР-1 та УР-2). А так поки що виходить, що у деяких містах одна з програм мовить на УКХ, а друга – на FM (наприклад, у Ізюмі УР-1 на FM, УР-3 – на УКХ). Хоча до середини 2005 року у кожному з цих міст на УКХ мовили усі три програми (УР-1, УР-2, УР-3). До речі, не у всіх містах і у кращі часи для УКХ мовлення було фізично по 3 передавача УКХ (наприклад, у Львові транслювалися 2 програми). На сайті Українського радіо у частотному розкладі є карти УКХ та FM мовлення станом на 2015 рік – можете переглянути, якою є мережа УР-2 і УР-3. З усього цього можна зробити висновок, що треба сподіватися на поліпшення фінансової ситуації та розвиток нових технологій мовлення.
  •  

Влад

А навіщо взагалі на УКХ мовити? Для кого? Я пішов нещодавно на радіоринок і не зміг купити приймач з нижнім діапазоном. Ні новий, ні Б/У. Чому ці гроші, що йдуть в безодню, не спрямувати на закупівлю ФМ- передавачів. І, до речі, державною програмою розвитку телерадіомовлення на цей рік передбачено закупівлю 94 ФМ- передавачів для ФМ- мереж Променя і Культури. Так чому ніхто не прораховує під них частоти? Чекають, доки роздадуть їх приватникам, як і в попередні роки. А потім розведуть руками: немає, мовляв. Я, як громадянин цієї держави, маю право чути державне ( суспільне) радіо, до речі, дость професійне. І яке, до того ж, створюється на наші з Вами податки. А не чергове комерційне музичне радіо чи примарне Слобожанське-ФМ, що, судячи з їхнього сайту,  схоже на якийсь кишеньковий політичний проект, які заберуть у Харкові і області останні вільні частоти. 
  •  

RomHol

УКХ програми, на мою думку, слухає не так вже й мало людей. Взяти хоча б те, що там мовить багато релігійних мовників. Я при купівлі навіть сучасного радіоприймача не стикався з проблемою відсутності УКХ діапазону ц ньому - знаходив. Можливо, треба пошукати десь у іншому місці. Грошей на закупівлю FM передавачів, можливо, і немає, навіть не дивлячись на те, що їх закупівля може бути передбачена у державній програмі. Тому те, що Ви пропонуєте з вимкненням УКХ, на мою думку, є нереальним, бо накопичення грошей на FM передавачі та їх оформлення може тривати не один рік. Таким чином, ми взагалі не будемо чути протягом цього часу суспільного мовника у містах, де є УКХ мовлення. У області вільні FM частоти поки що є, думаю. Головне після виходу Українського радіо у Харкові на FM завести сигнал обласного суспільного радіо на FM передавачі по області, а потім, можливо, встановити ще додаткові передавачі для його мовлення на каналі УР-1, або підвищити потужності деяких вже існуючих. Ваші думки щодо програм Українського радіо поділяю. Для побудови мережі та роботи "Слобожанське ФМ" у вигляді, описаному на сайті Фонду, дійсно, потрібні чималі кошти.
  •  

Влад


І хтось не просто через доброту душевну вкладає ці чималі кошти , судячи з сайту фонду, у цілком неприбуткове радіо. Тим паче, що цей хтось, подейкують, є приятелем чи партнером Петра Олексійовича і вже не раз намагався стати губернатором. Суцільний альтруїзм. І чергове олігархічне радіо. Ну нехай мініолігархічне. Головне, що Національна Рада його підтримує.
  •  

admin

А мені здається чудова ідея (подейкування це до бабок)
  •