Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

Andrii

Цитата: E.v.g. від Лютий 12, 2018, 16:58:01
Предыдущий состав нр, как бы его не критиковали, находил частоты быстро, и конкурсы проводил своевременно.
Так попередньому складу грошей заносили стільки, що повільно працювати просто ніхто б не дозволив, не ті пацани були. :) А от щодо кількості частот... Тут стільки лопатити треба... Але одне точно знаю - національна ТРК за УСІХ ПАПЄРЕДНИКІВ у ФМ отримувала крихти - Чечельник 107,5 у нерівному бою з ГАЛА видрала, наприклад (з того що пам'ятаю)
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

Влад

А що це за хамло тут таке на ім'я Andrii?? Усім хамить, всіх учить жити. Модераторе, може, його час забанити?
  •  

Andrii

Цитата: Влад від Лютий 13, 2018, 11:58:56
А що це за хамло тут таке на ім'я Andrii?? Усім хамить, всіх учить жити. Модераторе, може, його час забанити?
Ви б хоч одну цитату з моїм хамством навели, шановний :) А от самі Ви словом "хамло" вже відзначилися :) Але я добрий, скаржитись не буду.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

ass1995

Ребята, личные разборки пожалуйста в ЛС. ОК?
  •  

Всеволод

#2224
Вельмишановний пане Andrii чи не Andrii, чи як Вас там ... Я не прихильник переходу на особистості, тим паче  на вузькоспецифічних форумах, але МУШУ  відповісти і подякувати за таку пильну увагу до моєї скромної персони. А також розширити Ваш, вельмишановний, кругозір. Адже публікувався я не лише в"Медіаняні", а й в "Україні молодій", на" Детекторі медіа", в "Харьковской неделе"...). Слово "прорахував" я ніколи не використовував, говорив завжди і писав, що ПІДКАЗАВ  Нацраді, а не прорахував вільні частоти,завжди підкреслював,  що взяв їх з відкритих джерел, зокрема з цього сайту, посилання на який і надсилав пану Костинському. Подякувати адміністратору за чудовий сайт не мав можливості, адже до вчорашнього дня не був тут зареєстрований, але саме завдяки Вам, шановний,  тепер тут!! А чому Ви не долучилися до конструктивної роботи з розбудови вітчизняного радіопростору? Чи вчити життя інших якось-то воно легще.. Я, наприклад, можу  пишатися, що на ПІДКАЗАНИХ мною частотах вже лунає і суспільне, і Країна ФМ, і Армія ФМ. Вам теж бажаю чимось пишатись....І, до речі, а хто такий  Лахно*?....
  •  

vital-fm

Andrii
Дякую за роз'яснення, тільки чомусь до вашого повідомлення вважав, якщо зайняті 4 чи 5 ТВК, то блокують видачу дозволів по всьому 87,5 - 92 та 92 - 100.
А якщо роблять конкурси на цю смугу частот, то в теорії завад не має бути в, данному випадку Вінниці.
Щодо заносили:
З 2005-го по 2010-ий склад регулятора також концервував частоти, в результаті отримали наймаштабнішу роздачу 16 березня 2011-го.
Чечельник УР взяли не в боротьбі з "Галою", а через те, що останні відмовились від частоти, бо попередники мали "гарну" звичку ділити переможцям по шматочку, ось і вийшла "Гала" з "Ладою", остання залишилась, а перша відмовилась з часом.
Ну і УР діставалося за часів минулих складів НР - тільки не там, і не з тією потужністю, це ж не БРГ чи "Люкси", яким в той час не вартувало особливих складнощів перетягнути передавач у 0,1 з пункту а в пункт б, і вже з 0,5, вписавши в територію розповсюдження першопочаткове конкурсне місто.
  •  

Andrii

Цитата: Всеволод від Лютий 13, 2018, 17:44:28
Слово "прорахував" я ніколи не використовував, говорив завжди і писав, що ПІДКАЗАВ  Нацраді, а не прорахував вільні частоти,завжди підкреслював,  що взяв їх з відкритих джерел, зокрема з цього сайту, посилання на який і надсилав пану Костинському.
[/quote=https://mediananny.com/novosti/2323715/]
ЦитатаНапомню, Всеволод нашел свободную ФМ-частоту в Харькове – 91,6 МГц (100 Вт), которую не могли найти в УГЦР. И две недели назад ее получило радио «Культура» из системы общественных вещателей НОТУ. А вчера на заседании на конкурс была выставлена частота 101.8 МГц мощностью 100 Вт в Виннице, которую около года назад также нашел Всеволод Чебодаев.
Так, вибачте, то про Вас так самі журналісти МедіаНяні написали, що ви "знайшли" частоти. То я вже зрозумів і де Ви їх знайшли, і як. Дивно лише, що результатом роботи УДЦР  (публікація частот в МСЕ) Ви намагаєтесь УДЦР і звинувачити...

ЦитатаІ, до речі, а хто такий  Лахно*?....
Ось тут вас обох затегано. Я вирішив, що ви удвох той матеріал і готували. Ні? Ну тоді я знов вибачаюсь, помилився.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

Andrii

Цитата: vital-fm від Лютий 13, 2018, 19:38:56
Andrii
Дякую за роз'яснення, тільки чомусь до вашого повідомлення вважав, якщо зайняті 4 чи 5 ТВК, то блокують видачу дозволів по всьому 87,5 - 92 та 92 - 100.
А якщо роблять конкурси на цю смугу частот, то в теорії завад не має бути в, данному випадку Вінниці.
Ну у Запоріжжі в діапазоні 5 ТВк працює 99,3 незважаючи на 5 ТВк у Дніпрі, у Дніпрі багато станцій - незважаючи на 4 ТВк у Запоріжжі - а там 60 км усього. Таж сама ситуація у парі Костянтинівка - Донецьк 4 ТВк, і теж 60 км.

ЦитатаЩодо заносили:
З 2005-го по 2010-ий склад регулятора також концервував частоти, в результаті отримали наймаштабнішу роздачу 16 березня 2011-го.
Чечельник УР взяли не в боротьбі з "Галою", а через те, що останні відмовились від частоти, бо попередники мали "гарну" звичку ділити переможцям по шматочку, ось і вийшла "Гала" з "Ладою", остання залишилась, а перша відмовилась з часом.
Ну і УР діставалося за часів минулих складів НР - тільки не там, і не з тією потужністю, це ж не БРГ чи "Люкси", яким в той час не вартувало особливих складнощів перетягнути передавач у 0,1 з пункту а в пункт б, і вже з 0,5, вписавши в територію розповсюдження першопочаткове конкурсне місто.
Немає у мене статистики, але конкурсів за 2017 рік було досить багато. А частоти, вони не безмежні, закінчуються вже. На часі думати про DAB.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

pavlo_r

Частоти не безмежні, але ще трохи нашкребти можна. Ринок теж не безмежний, щоб всіх прогодувати. Щодо DAB. Ніхто спеціально туди переходити не буде. Хіба добровільно-примусово. Як в Норвегії. Радіо не ТБ і стимулів таких як краща якість чи звільнення частотного ресурсу в радійників нема. В населення теж. Досвід сусідньої Польщі, де провідні радіомережі не спішать в цифру, тому приклад
  •  

vital-fm

Ще й які безмежні, з одним вивільненням ТВК скільки звільниться.
А з пошуками власників умх і можна твк особливо не вимикати, на ур має вистачити.
П.С. стосовно цитати - Ви ж знаєте, як журналісти можуть грати словами, чого варте перекручування признання Джамали в тому, що вона була закохана у вокаліста козак сістем, на відборі євробачення, а подали так, ніби вона йому в коханні призналась.
Щось подібне могло статися і з Чебодаєвим, Артеменко йому подякував за наполегливість, а написали так, ніби ледь не прорахував. Якось так виходить, з того, що він тут написав.
  •  

admin

#2230
Цитата: Andrii від Лютий 14, 2018, 08:49:58
Ну у Запоріжжі в діапазоні 5 ТВк працює 99,3 незважаючи на 5 ТВк у Дніпрі, у Дніпрі багато станцій - незважаючи на 4 ТВк у Запоріжжі - а там 60 км усього. Таж сама ситуація у парі Костянтинівка - Донецьк 4 ТВк, і теж 60 км.
Немає у мене статистики, але конкурсів за 2017 рік було досить багато. А частоти, вони не безмежні, закінчуються вже. На часі думати про DAB.
Якщо комусь невідомо то я живу та працюю в Італії (місто Брешія, Ломбардія). Моя нова машина (куплена в вересні минулого року) так як і  більшість машин інших працівників фірми DAB немає. Дома те саме. Та навіть більше, більшість працівників навіть не знає що DAB існує. Хіба що чують з рекламних роликів радіостанцій що слухають в ФМ по дорозі, і то таких ФМ станцій дуже мало.
PS фірма - розробляє industrial software and hardware solutions (у тому сенсі що це не якась піццерія де люди ще більш віддалені від цих речей).

Краще зайнятися вивільнення 4 та 5 ТВК. Дешевше та ліпше витрачені гроші.
  •  

Влад

  •  

pavlo_r

Підсумки конкурсу. Львівська хвиля поповнюється чотирма частотами
https://www.nrada.gov.ua/vyznacheno-peremozhtsiv-konkursu-na-mistseve-movlennya/
  •  

vital-fm

Нажаль засідання пропустив, але чи не зіграє з ЛХ цей конкурс такий самий злий жарт, як з "Дуже радіо" в Малині, адже за умовами конкурсу ретранслювати можна тільки суспільне. Що з цього приводу говорив представник станції?
  •  

pavlo_r

Так там не ретрансляція, а власне мовлення. В чому може бути проблема? Хоча побачимо на що воно вийде.
ПС. За умовами більшості ліцензій ретрансляція взагалі заборонена. Когось це зупиняє?
  •