Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

DVB

Світязю теж відмовили.

DVB

Цитата: orest від Листопад 23, 2023, 14:26:55Який конкурс? Той, що від 10.08.2023?
Так, той що 10.08.2023.
 •  

admin

LOL

Ознайомившись із документами претендентів, які виявили бажання податися на конкурс на загальнонаціональне радіомовлення, регулятор вирішив допустити до участі в конкурсі ТОВ «Наше Радіо» (позивні «Наше Радіо») із Києва.
Трьом іншим претендентам, а саме:
 • ТОВ «Контент менеджмент груп» (позивні радіо «Конкурент»), м. Луцьк Волинської області;
 • ГО «Товариство «Право громади» (позивні «Вільне радіо королівського міста»), м. Жовква Львівської області;
 • ПП «Студія-7» (позивні «Радіо «Світязь»), м. Ковель Волинської області,
було відмовлено в участі в конкурсі з огляду на те, що вони не відповідають загальнонаціональній територіальній категорії. Також ці суб'єкти у сфері медіа подали пакет документів до заяви не у всьому обсязі.
 •  

DVB

Я взагалі, не розумію, на що розраховували Контент менеджмент груп. Конкурс на загальнонаціональне мовлення. А вони пруця з радіостанцією, яка ще навіть не існує. Навіть в онлайні не мовить. На регіональне теж подались. Ну не піде НР на таке. Це буде скандал, якщо неіснуюча радіостанція, отримає кілька десятків частот по всій країні. Останній раз таке було з Новим Обрієм.
 •  

0-0-0-0

Дивна НР: порядок денний ще не виставила, а вже повідомляє, хто буде на засіданні: https://webportal.nrada.gov.ua/natsionalna-rada-povidomlyaye-zayavnykiv-pro-rozglyad-yihnih-pytan-na-zasidanni-4-grudnya/
 •  

DVB

Нічого дивного. Ті, чиї питання будуть розглядатись і так про це знають. А список для того, щоб бажаючі бути присутніми, завчасно оформили відрядження в своїх організаціях. І встигли попередити НР про свою присутність на засіданні. Думаю, це Валентин Коваль пришвидшує події, бо він відповідальний за присутність і оповіщення ліцензіатів на засіданнях.
 •  


Roman3101

https://webportal.nrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/Poryadok-dennyj-11-12-2023-104.pdf                        В наступний понеділок 11 грудня буде визначення переможців конкурсу на радіомовлення від 10 серпня 2023 р. А також розгляд інших цікавих питань.


Roman3101

https://webportal.nrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/Poryadok-dennyj-21-12-2023-95.pdf                        Є кілька цікавих питань на засіданні Нац.Ради в наступний четвер 21 грудня.
 •  
  Подякували за цей пост: corazon, DVB

DVB

На конкурсі з 12 частот, лише Ковель. Мабуть вирішили Радіо Конкурент, таки не допускати на цей конкурс.

vital-fm

#3176
Дивлячись на львівську 93,3 могли б і допустити, тим паче ті концепцію мали явно не місцевого спрямування, та й конкурсна гарантія в разі програшу повертається.
DAB продовжує втрачати ліцензіатів - hype все.

АДВ

Про заяву ТОВ «АВТОРАДІО УКРАЇНА», м. Київ, щодо внесення змін до Реєстру суб'єктів у сфері медіа щодо ліцензіата та умов ліцензії на мовлення (ідентифікатор у Реєстрі суб'єктів у сфері медіа L1101686, позивні: «АВТО РАДІО»).

Виокремили ліцензію від компанії мовника П'ятниці?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
 •  

DVB

Цитата: vital-fm від Грудень 16, 2023, 03:34:01DAB продовжує втрачати ліцензіатів - hype все.
От Конкуренту з його спортивним радіо, якраз місце в DAB. І впевнений, що НР їм не відмовила б. Але вони чомусь поперлись на ФМ, по райцентрам і селам. Без Києва та обласних центрів, запускати спортивне радіо нема сенсу. Хіба що, за ради відмивання грошей.
 •  

vital-fm

Так вони поперлись всюди, а дали...
В НР ще ті гумористи сидять.
 •