На Хвилі Корсуня

Автор Ігор, Жовтень 05, 2013, 14:00:20

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Я так зрозумів, що радіостанція На Хвилі Корсуня приймається у мене постійно на зовнішню антену.
Імхо, дивлюся по карті, що вона може прийматися у Богуславі і Миронівці. Було б добре, щоб хтось перевірив чи дійсно так?!

На радіостанції звучать місцеві новини, в ефір виходять ведучі, але схоже що в записі, тільки що чув місцеву рекламу. Музика на радіостанції російська і українська, від 80-х і до біль-менш сучасної.
  •  

admin

  •  

Ігор

Ну тоді в Миронівці і Богуславі має точно прийматися. Крата по якій я дивився вже старенька, немає масштабу, щоб виміряти відстань.

Схоже, що вони працюють не за графіком.
  •  

Ігор

О 22-й годині мовлення ще було, зараз немає. Наніч всетаки вимикають. :)
  •  

Ігор

Низький рівень гучності і дуже багато ВЧ. :( Але сигнал став кращий.
  •  

pavlo_r

104,8MHz / REKLAMA / Y / KORCYHI / 2-35-57
RadioText: Ridne Radio
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Ігор

У мене вже не приймається.
  •  

pavlo_r

#7
Знов їду через Корсунь, тож вирішив трохи послухати це радіо.
Спочатку важливе: по-факту використовуються позивні Рідне Радіо, "На Хвилі Корсуня" чув лише раз, на початку години і то вони звучать як: ""На Хвилі Корсуня — рідне радіо". В рекламних відбивках теж тільки Рідне Радіо.
Мабуть вже не буду в зоні прийому через півгодини, щоб почути ще раз.
UPD: Брешу. В 15:36 прозвучало просто: "Радіо на Хвилі Корсуня". "Рідне Радіо" чути після кожної пісні.
  •  

admin

Оновив назву:
На Хвилі Корсуня - рідне радіо
  •  

Chevalier

Новий лінк онлайн трансляції На Хвилі Корсуня : http://listen6.myradio24.com:9000/ridneradio.m3u

  •  

vital-fm

#10
Проводову анульовують: Про анулювання ліцензії на мовлення КП «ТРО «НА ХВИЛІ КОРСУНЯ» КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ,                  м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл.                (НР № 1596-м від 05.06.2012) (позивні: «На хвилі Корсуня»).
  •