ВЕЧІРНИЙ КВАРТАЛ (який він є і який був колись)

Автор Sergey 89, Лютий 14, 2013, 13:06:22

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

А цей випуск "Кварталу" за 2004 рік відзначився такими номерами:
22:57 - той самий номер, де Зеленський зі своїм другом по "Кварталу" грають членом на роялі (одне із перших його виконань)
25:28 - пародія на ТСН
https://www.youtube.com/watch?v=-hx-ZXG5Nfs&t=5047s
 •  

Gilah

Цитата: kram2000 від Червень 02, 2019, 20:32:50
А цей випуск "Кварталу" за 2004 рік відзначився такими номерами:
22:57 - той самий номер, де Зеленський зі своїм другом по "Кварталу" грають членом на роялі (одне із перших його виконань)
25:28 - пародія на ТСН
https://www.youtube.com/watch?v=-hx-ZXG5Nfs&t=5047s
ну гра на роялі це звичайно весело

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

 •  

kram2000

Інтерв'ю Роднянського російському сайту "Медуза". В основному воно присвячене Зеленському.
https://meduza.io/feature/2019/06/17/emu-predstoyat-strashnye-dni-mesyatsy-i-gody?utm_source=twitter&utm_medium=main
 •  

kram2000

#93
https://www.facebook.com/zelenskiy95/videos/1938711423045891/
А вся ця котовасія, яка зараз триває із Зеленським та Україною,  починалася саме з цього невинного відеоролику на захист "Сватів"  і серіалу "Слуга Народа" або з  далекого 2003 року, коли Зеленський і Ко почали свою самостійну діяльність.  :neutral:  :neutral:
 •  

kram2000

Тут вже почали казати про серіал "Папік", який з 20 січня 2020 вийде і на російському СтС. А що.. Контент для "мыжебратьев", хулє..
https://www.youtube.com/watch?v=5E2KufX8B74&t=137s
 •  

Sanja

Всі проекти 95го, як й сам 95й...униле лайно для розумово відсталих, які не знають, що таке гумор.
Дискутую українською мовою.
 •  

Xottabi4

Дело вкуса. Кто-то скажет так же о стэнд-апе Карлина, кто-то о монологах Жванецкого, кто-то о Чаплине или комедиях Бэнни Хилла. Каждому своё, рейтинги-то у сериала прекрасные что по ТВ, что в Интернете (и это без просмотров из России, там серии закрыты для просмотра). Чего не скажешь об этой даме с Детектора Медиа с аж 69 подписчиками. А юмор у нас на ТВ весь одинаковый, что Квартал, что Дизель, что Варьяты, что закрывшееся Шоу Шумахеров или Шоу Юры - теща, менты, чиновники-взяточники, проблемы у мужа и жены в постели и прочие "бытовые" темы.
 •  

kotenko.

#97
69 підписників? В мене і то  майже в 10 разів більше! А у GMB 2,5 тис. І ми робимо своє діло без грантів, хоча теж показуємо відео з телеканалів. А, треба ще Хотабича згадать.
#наташанемішай
 •  

UzUA108

#98
Помітив вчора таку деталь: перед і після реклами на 1+1 "Квартал" робив короткі (не знаю, як то правильно назвати) "жартівливі сценки" із серії "Що буде? Дивіться після реклами". На Youtube і сьогодні при повторі того не бачив.
 •  

Ilya

Их не было при повторе самого концерта днем.
 •  

UzUA108

«1+1» хоче, щоб «Вечірній квартал» мав такі ж рейтинги, як за часів Зеленського
Цитата«Проєкт має збирати ті ж показники, які він збирав у найуспішніші роки. Група укріплює сценарій та розробки та намагається закрити ті проблемні місця, які з'явилися через втрату лідера. Тому думаю, що продукт набере свою силу в цьому сезоні», - сказав він [Максим Кривицький - керівник бізнес-одиниці «Телевізійний бізнес» «1+1 медіа»].
 •  

UzUA108

Цитата«1+1» покаже новий «Вечірній квартал» без глядачів
Цитата28 березня о 21:30 на «1+1» відбудеться прем'єра нового весняного «Вечірнього кварталу», фільмування якого нещодавно відбулося у Палаці «Україна» без глядачів у зв'язку з карантином через пандемію COVID-19, повідомляє прес-служба.

Актори «Вечірнього кварталу» вперше фільмували концерт перед порожнім залом. Однак у телеверсії проєкту на «1+1» під час виступів глядачі бачитимуть яскраві реакції присутніх у залі людей з минулих сезонів. Таким чином, телеглядачі побачать концерт у звичному для себе форматі та згадають смішні моменти попередніх випусків гуморшоу.

Що ж, дивився я вчора трохи той Квартал.
Спочатку мені сподобалось, що монтажери (ну ті, що відповідальні за відеомонтаж) трохи старались, коли вставляли "реакції". Під час першого номеру про Зеленського і Богдана часто показували, як обоє "сміються" над жартами у залі + тут же, при жарті, пов'язаному з Порошенком, знайшли стару його "реакцію" з відвідин Кварталу (певно, ще до його президентства). :mrgreen:
Це єдине, що справді привернуло мою увагу. Далі - як завжди: типові монологи, пісні, жарти сумнівної якості (імхо) і т.д.
 •  

UzUA108

«Дизель шоу» звинуватило «Квартал» у плагіаті :o
ЦитатаОдин із номерів [про навчання депутата англійської] «Вечірнього кварталу» 2020 року схожий на виступ «Дизель шоу» 2015 року.

Автори гумористичного проєкту «Дизель шоу» звинуватили колег із Вечірнього кварталу у плагіаті. На фейсбук-сторінці «Дизель шоу» розмістили порівняльне відео, на якому можна побачити однакові жарти під час виступів. Щоправда, з різницею у 5 років.

«Напевно миші, які з'їли зерно в Держрезерві, влаштувалися авторами до колег з "Кварталу". І тепер сценарії можна не вигадувати, а просто перезнімати чужі номери. Приємно, що нас вже вважають "живими класиками", але авторське право в нашій країні ніхто не відміняв. Або ми чогось не знаємо?» - прокоментували ситуацію у «Дизель шоу».
 •  

Xottabi4

Авторское право на "мегашутку", что английская "Эй" - это А, а "Би" - это Б? Про СиДи вообще еще лет десять-пятнадцать назад шутили аля "СиДи - ДиВиДи". Ждем патент Петросяна на шутки про колобка и тёщу.
 •  

UzUA108

Цитата: Xottabi4 від Червень 15, 2020, 00:12:45
Ждем патент Петросяна на шутки про колобка и тёщу.

До речі про Петросяна. Вчора бачив повтор недавнього "кварталу" (березня 2020) і там вони використали старе відео виступу Петросяна, який "пародіював" реперів (це було у номері за участю Потапа).
Тож скоро: "Євген Петросян подає в суд на Квартал-95 за порушення авторського права його виступу" :lol:
 •