ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

Був недавно у Львові, якщо в районі наукової армію фм ще як небудь та чути тоді як перший західний взагалі шум.... Що вони там підвищували?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Radio_2019

Цитата: mikhail від Серпень 28, 2020, 15:43:57
Був недавно у Львові, якщо в районі наукової армію фм ще як небудь та чути тоді як перший західний взагалі шум.... Що вони там підвищували?
Ну не знаю, в Золочівському районі прийом став значно кращим, ніж раніше.
:music:
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

corazon

STALKER RADIOAMATOR, чи маєте можливість робити запис і моніторити 103.9 сьогодні?
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: corazon від Серпень 31, 2020, 12:53:16
STALKER RADIOAMATOR, чи маєте можливість робити запис і моніторити 103.9 сьогодні?
Включив запис, а що перехід сьогодні? Я щось пропустив? Я тиждень в Карпатах трохи волочився) просвітіть будьласка)
  •  
    Подякували за цей пост: corazon


STALKER RADIOAMATOR

Ясно, я так і лишаю запис до завтра. 
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

  •  

STALKER RADIOAMATOR

Станом на 00:30 хв Енерджі. Запис вже 9 годин шпарить))
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

STALKER RADIOAMATOR

Хто може перехопіть запис трансляції, мушу вискочити по справах, коли йду з хати то все виключаю. Як тільки вернуся так зразу включуся.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

STALKER, як там, поновили запис? Ще йде NRJ?
Чи звучать джингли про перехід в онлайн з 1-го числа?
Вчора чув ці джингли при місцевих врізках.
  •  

taras_l

NRJ продовжує мовити . Джингли про перехід в онлайн вже не звучать. Ефір йде в звичному режимі з місцевою рекламою.

Цікаво, коли НСТУ планує запуск Культури?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: corazon від Вересень 01, 2020, 13:43:37
STALKER, як там, поновили запис? Ще йде NRJ?
Чи звучать джингли про перехід в онлайн з 1-го числа?
Вчора чув ці джингли при місцевих врізках.
Запис йде. До ночі точно буду писати.  Джингли про перехід в онлайн вчора точно звучали. Сьогодні не скажу.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

STALKER RADIOAMATOR

Поставив я і Культуру на запис на СДРі. До 00:00 точно спати не буду. До речі Промінь вже відключили на 68.99 мГц. Можете з таблиці забрати.

corazon

Станом на 8:30 сьогодні - NRJ.
P.S. Думаю, що, можливо, запуск Культури дійсно планувався вчора, але у Львові вчора були дощі і грози, вони могли завадити. Також вчора у ряді міст запустили УР-1, Промінь і Культуру, згідно з повідомленнями на цьому форумі (на сайті поки що дві новини, насправді міст значно більше).
  •  

Sl@d

Тут така новина проскочила...не знаю на скільки це реально, але пишуть, значить хтось вже ідею обдумував.
https://zaxid.net/na_lvivskiy_телевежі_proponuyut_oblashtuvati_oglyadovi_maydanchiki_n1507107
  •  
    Подякували за цей пост: corazon