ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

STALKER RADIOAMATOR

#3240
Цитата: Sl@d від Вересень 02, 2020, 11:23:52
Тут така новина проскочила...не знаю на скільки це реально, але пишуть, значить хтось вже ідею обдумував.
https://zaxid.net/na_lvivskiy_телевежі_proponuyut_oblashtuvati_oglyadovi_maydanchiki_n1507107
маразм вищої марки. Як це вона втратила функцію? А в апаратній організувати дорогущий б....ель.
  •  

velychko.op

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Вересень 02, 2020, 11:56:29
маразм вищої марки. Як це вона втратила функцію? А в апаратній організувати дорогущий б....ель.
ну що місце звільнилося від аналогу то точно....
А от основна функція залишилася
  •  

STALKER RADIOAMATOR

та капець, та запустити DAB + наприклад, чим не варіант?
  •  

admin

непогано, не німецькі вежі, наприклад https://www.restaurant181.com/181/, але краще ніж нічого.
Зрозуміло що на слабку 3803 нічого капітального вже не прибудуєш.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Та який ресторан чи оглядовий майданчик? То нічо не значить , що вона від аналогу розвантажена.  І що що інтернет зараз рулить?
  •  

pavlo_r

А
Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Вересень 03, 2020, 07:13:22
Та який ресторан чи оглядовий майданчик?
А в чому проблема? Най буде. Вид звідти дійсно класний,

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Вересень 02, 2020, 22:36:23
та капець, та запустити DAB + наприклад, чим не варіант?
Таке дурне питання: кому він здався?
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: pavlo_r від Вересень 03, 2020, 11:07:01
А А в чому проблема? Най буде. Вид звідти дійсно класний,
Таке дурне питання: кому він здався?
Вид класний, погоджуюся, але нема чого там ресторани робити, ця споруда має певні цілі хай їх виконує. А чому DAB + нікому не здався? а Т2 кому здалося?

  •  

pavlo_r

Цілі, які має ця телевежа поступово відходять в минуле і якщо їх вперто триматися, можна дочекатися поки вежу розпиляють на металолом. Я за оглядовий майданчик, якщо самій споруді це не зашкодить.
Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Вересень 03, 2020, 11:17:12
А чому DAB + нікому не здався? а Т2 кому здалося?
На відміну від аналогового телебачення, яке займало гігантські шматки спектру, 20.5 МГц в метровому діапазоні, виділених під FM-мовлення, нікому погоди не зроблять. Економія від переходу на DAB+ нівелюється не тільки необхідністю побудови нових мереж, а й необхідністю оновлення парку радіоприймачів у населення, що при стрімкому розвитку інтернету втрачає будь-який сенс. На відміну від телебачення, яке зомбаки таки ще дивляться (втч і через нет), радіо зазнало болючого удару від музичних стрімінгових платформ, подкастів і просто піратських mp3. Нема ніякого сенсу вкладатися і гріти ефір дабом, якщо значно дешевше можна запуститися з якогось сервера в інтернет, забезепечивши навіть кращу якість звуку. Сусідня Польща вам в приклад. Сильно спішать RMF FM чи Radio ZET в DAB?

PaBLo.Che

Новий Розділ.
На 92.2 є "UA:Українське Радіо"

vital-fm

Тут п'ятниця на трубу переїжджає.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Цитата: vital-fm від Вересень 03, 2020, 19:53:31
Тут п'ятниця на трубу переїжджає.
Мдааа...
Я так і думав - як тільки у Львові окрім Високого Замку з'явиться ще якийсь передавальний центр, то деякі мовники почнуть туди переноситись...
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Sl@d

Цитата: vital-fm від Вересень 03, 2020, 19:53:31
Тут п'ятниця на трубу переїжджає.
Туда їм і дорога. Ще туда треба шансон і наше відправити і щоб їх дальше сихова чути не було :-)
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Та що там на тій 90-ій  трубі медом помазано?) але чому саме так? що це за мутки? є якась інфа?
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: pavlo_r від Вересень 03, 2020, 12:12:59
Цілі, які має ця телевежа поступово відходять в минуле і якщо їх вперто триматися, можна дочекатися поки вежу розпиляють на металолом. Я за оглядовий майданчик, якщо самій споруді це не зашкодить.На відміну від аналогового телебачення, яке займало гігантські шматки спектру, 20.5 МГц в метровому діапазоні, виділених під FM-мовлення, нікому погоди не зроблять. Економія від переходу на DAB+ нівелюється не тільки необхідністю побудови нових мереж, а й необхідністю оновлення парку радіоприймачів у населення, що при стрімкому розвитку інтернету втрачає будь-який сенс. На відміну від телебачення, яке зомбаки таки ще дивляться (втч і через нет), радіо зазнало болючого удару від музичних стрімінгових платформ, подкастів і просто піратських mp3. Нема ніякого сенсу вкладатися і гріти ефір дабом, якщо значно дешевше можна запуститися з якогось сервера в інтернет, забезепечивши навіть кращу якість звуку. Сусідня Польща вам в приклад. Сильно спішать RMF FM чи Radio ZET в DAB?
Наскільки я знаю в Польщі DAB + працює, які станції не в курсі. Стосовно піратів - гарненько то всьо прикрити можна, погоджуюся інтернет -мовлення то халява, згодиться навіть самий примітивний комп). Оновлення радіоприймачів з DAB +  і перехід на DAB+ буде нагадувати перехід на Т2.
Може ви і праві. Час покаже.  Мені якось просто не уявляється оглядовий майданчик на тій вежі. Ну побачимо...
  •  

velychko.op

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Вересень 03, 2020, 21:45:45
Наскільки я знаю в Польщі DAB + працює, які станції не в курсі. Стосовно піратів - гарненько то всьо прикрити можна, погоджуюся інтернет -мовлення то халява, згодиться навіть самий примітивний комп). Оновлення радіоприймачів з DAB +  і перехід на DAB+ буде нагадувати перехід на Т2.
Може ви і праві. Час покаже.  Мені якось просто не уявляється оглядовий майданчик на тій вежі. Ну побачимо...
працює один мультиплекс по всій території. Там знаходяться станції польського радіо. Приватних музичних немає
  •