ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

Біля Козьови проїжджав влітку - взагалі була пуста несуча
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

pavlo_r

Завтра у Львові багато де заплановано відключення струму. Шмигаль обіцяв, що віялових відключень не буде, тому ось вам планові.
В списку знеструмлень з 9:30 до 17:00 згідно інформації ЛОЕ:

001 - ретрансляц.установ.вул.Надійна, 2|ТО - 1, ретрансл.устан.

Мабуть завтра не всі радіостанції в ефірі будуть.

ПС. Як показують спостереження не все і не настільки довго вимикають, як це пишуть. Тому відключення радіопередавачів від струму планується, але це не точно. Ну і може там резерв який підвезли.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Явір фм
Золочів буде за старим посиланням, поки там смак.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

STALKER RADIOAMATOR

Всім привіт. Давно не писав. Згадував собі про прийом аналогового телебачення, а саме прийом звукового супроводу на радіоприймачах. Був у мене колись радіоприймач Меридіан РП-309. На ньому дуже добре приймався звуковий супровід каналу УТ-1 скорше всього на частоті 65.75 мГц тобто це 2 телевізійний канал. Шкала на приймачі від 65 до 74 мГц, добре памятаю, що по шкалі це було нижче Львівської Хвилі, яка тоді на 66.26 мГц працювала.  От так сидів, згадував, співставляв і виникло кілька питань а саме:
1) чи в когось був такий досвід прийому?
2) чи працював у Львові УТ-1 на 2 метровому ТВК?
Заліз навіть в архів "Говорить і показує Україна" там згадуються на Львів 1,8 і 6 канали. Все те, що працювало до вимкнення аналогу в 2018 році і вимкнення UA Перший в 2019 році.
Наразі Дякую!
  •  

admin

аналогову мережу УТ-1 можна глянути тут
https://ukrtvr.org/trk/38
(показати вимкнений аналог)
Львів історія є тут
https://ukrtvr.org/city/326
загальнонаціональна історія теж є на сторінці Львова (якщо це було дуже давно та обмін мережами між УТ та ЦТ)
  •  

Vova.UA

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Грудень 10, 2021, 19:21:19
добре памятаю, що по шкалі це було нижче Львівської Хвилі, яка тоді на 66.26 мГц працювала. 
У мене там при підключенні зовнішньої антени пробивався хіба звуковий тракт Нового каналу з Франківська, 2 твк

Може гармоніки якісь були...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: admin від Грудень 10, 2021, 19:46:41
аналогову мережу УТ-1 можна глянути тут
https://ukrtvr.org/trk/38
(показати вимкнений аналог)
Львів історія є тут
https://ukrtvr.org/city/326
загальнонаціональна історія теж є на сторінці Львова (якщо це було дуже давно та обмін мережами між УТ та ЦТ)
Початок 2000-х то точно. Читав історію.  На карті аналогового покриття знайшов що в Києві УТ-1 було на 2 ТВК. Ну таке маленьке барахло явно Київ напряму не могло ловити. ))) Гармоніка можливо, але дуже вже чистий був прийом. Хіба обмін мережами, але на початку 2000-х ЦТ явно у Львові вже не транслювалося)) Є в досвіді прийом звуку з 5 ТВК з Лозової(Тернопіль) на Тексун -99.75 мГц, той же UA Перший і то у Львові на телескопічну антену, при чому напрямок у мене був явно не Тернопіль в тій квартирі де я то приймав. От таке.
  •  

Radio_2019

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Грудень 10, 2021, 19:21:19
чи в когось був такий досвід прийому?
Привіт.
У мене був такий досвід.
До вимкнення аналогу я міг приймати звуковий супровід UA: Першого з Лозової (Тернополя), який був там на 5 ТВК.
Було це на 99.75 Мгц або ж на 99.760417 МГц в FM (таку точну частоту знаю завдяки сайту fmscan.org), та з Антополя (Рівне) на  УКХ - 83.75 МГц. В Антополі ж він був на 3 ТВК.
В обох нас. пуктах UA: Перший мав дуже хорошу потужності - 20 та 10 кВт відповідно, тому дані частоти приймалися ідеально абсолютно всюди.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

vital-fm

Може це було зародження кабельного тв?
В Кароліно-Бугазі досі на фм аналоговий кабель ловиться і 65,99 також.
2 половина 90-их бували і радіотелефони у верхньому піддіапазоні.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: vital-fm від Грудень 10, 2021, 21:44:01
Може це було зародження кабельного тв?
В Кароліно-Бугазі досі на фм аналоговий кабель ловиться і 65,99 також.
2 половина 90-их бували і радіотелефони у верхньому піддіапазоні.
Справа у тім, що кабельного на 65 з копійками нема, воно починається від 117.75 мГц-перша кабельна смуга, хіба гармоніка від аналогового кабельного, або дійсно гармоніка з Високого Замку шурувала. В нас в будинку де я колись жив кабельне в 2001 році появилося.
  •  

pavlo_r

А можна слово ветерану кабельного телебачення?
Коли я прийшов на мережу в 2007 році нас були задіяні:
2 ТВК — УТ-1;
3 ТВК — Інтер;

Такий частотний план був задовго до мене і протримався у нас десь до 2010-2011 року. Тоді ми вирішили поганяти інтернет по HomeCNA і треба було розчистити смугу до 80 МГц, тому Перший переїхав на 5 ТВК, а от куди посунули Інтер вже не пам'ятаю. Тож це цілком могло бути і кабельне. Не факт, що наше, але на 2ТВК Перший тоді ганяв ще Желізко (Вільне Слово з України) і, кажись Т+ з Телебойманом (вони одні з перших, після Львів КТБ, під Волю попали).

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: pavlo_r від Грудень 11, 2021, 00:28:15
А можна слово ветерану кабельного телебачення?
Коли я прийшов на мережу в 2007 році нас були задіяні:
2 ТВК — УТ-1;
3 ТВК — Інтер;

Такий частотний план був задовго до мене і протримався у нас десь до 2010-2011 року. Тоді ми вирішили поганяти інтернет по HomeCNA і треба було розчистити смугу до 80 МГц, тому Перший переїхав на 5 ТВК, а от куди посунули Інтер вже не пам'ятаю. Тож це цілком могло бути і кабельне. Не факт, що наше, але на 2ТВК Перший тоді ганяв ще Желізко (Вільне Слово з України) і, кажись Т+ з Телебойманом (вони одні з перших, після Львів КТБ, під Волю попали).
А на тобі. А можна оцей частотний розподіл по якому ви тоді працювали?
  •  

vital-fm

pavlo_r
Виходить, що я, на початку 2000-их, інтер з львівськими врізками ловив з кабеля на 83,75.
згодом правда це припинилося
П.С. Пам'ятаю у нас в Тернополі ТТС, згодом густав, одеко і теперішня воля, ганяли малопотужними передавачами свої канали в аналозі на тих вулицях, які ще не покрили, було весело спостерігати, як їх перемикали, правда це вже було не на низьких каналах і мова не про те.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

pavlo_r

#3494
Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Грудень 11, 2021, 01:19:50
А на тобі. А можна оцей частотний розподіл по якому ви тоді працювали?
Я пошукаю у себе в старих документах. Десь мав зберегтися блокнот, в якому я розписав частотний план, як тільки на роботу прийшов. Якщо знайду — закину

Цитата: vital-fm від Грудень 11, 2021, 07:43:48
pavlo_r
Виходить, що я, на початку 2000-их, інтер з львівськими врізками ловив з кабеля на 83,75.
згодом правда це припинилося
У Тернополі? Та ну

Цитата: vital-fm від Грудень 11, 2021, 07:43:48

П.С. Пам'ятаю у нас в Тернополі ТТС, згодом густав, одеко і теперішня воля, ганяли малопотужними передавачами свої канали в аналозі на тих вулицях, які ще не покрили, було весело спостерігати, як їх перемикали, правда це вже було не на низьких каналах і мова не про те.
А для чого так робити? Якщо легально — на це потрібна ліцензія. Та й якість при цьому падає (якщо аналог). Ми ще до 2010 активно оптику використовували. Куди вигідніший і надійніший варіант
  •  
    Подякували за цей пост: corazon