ТРМ у Полтавській області

Автор admin, Вересень 11, 2011, 15:46:02

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Цитата: kotenko. від Червень 18, 2017, 22:46:33
Прийом Країни на рівні з іншими лубенськими станціями, тобто на 3-5 балів, РДС сьогодні висвітився на магнітолі:  100/KRAINAFM. Це єдина, Карл, в Лубнах станція з РДС.
мені сказали,що в них всюди РДС (як і в Люкса),кажуть поки тест,налаштовують обладнання,згодом виправлять
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

pavlo_r

Цитата: Radiostyle від Червень 18, 2017, 23:37:45
мені сказали,що в них всюди РДС (як і в Люкса)
Не сходиться. У Львові точно зараз RDS нема
  •  

kram2000

Цитата: Radiostyle від Червень 18, 2017, 23:37:45
мені сказали,що в них всюди РДС (як і в Люкса),кажуть поки тест,налаштовують обладнання,згодом виправлять

На сьогодні у Краматорську на Країні і Громадському нема РДС, як і на інших ФМ-ках мого міста
  •  

autorun

в Полтаві теж рдс нема на 98.7
RADIO - ❤
  •  

kotenko.

Розклад мовлення телекомпанії Лтава в будні;
7:00-12:00, 15:00-23:00
#наташанемішай
  •  

admin

Оновив дякую. Цифра як мовити?
Доречі є ряд ТВК які ще вказані як план
http://ukrtvr.org/telekanali-ta-radiostantsiji/oblasni-telekanaly/1025-ltava.html
Хтось знає чи є мовлення?
  •  

дрон

Близько тижня перестав прийматися передавач УР-1+облрадіо з Іскрівки (Чутівського району) на 65,96 МГц.
Стабільно його приймав раніше у смт. Буди (Харківської обл.) на "Ішим-003" з антеною ТАИ-12 (відстань до передавача - 62 км).
  •  

дрон

Цього тижня відновилася ретрансляція УР-1 через передавач у Іскрівці (65,96 МГц).
Сьогодні о 05.00 передавач вже працював.
Регіональні врізки перевірю наступного тижня, але ще до вимкнення у липні, регіональні врізки були полтавськими.
  •  

autorun

Цитата: admin від Липень 16, 2017, 16:39:42
Оновив дякую. Цифра як мовити?
Доречі є ряд ТВК які ще вказані як план
http://ukrtvr.org/telekanali-ta-radiostantsiji/oblasni-telekanaly/1025-ltava.html
Хтось знає чи є мовлення?
за всіх не скажу, але Красногорівка і Кобеляки мовлення Лтави є з початку мовлення Лтави у Полтаві в цифрі.
У нас в смт.Нові Санжари приймається цифра і з Полтави, Красногорівки і Кобеляк, (в різних районах селища якість різна через рельєф, частина в ямі)
Через прийом і Полтави і Кобеляк в цифрі часто з'являються глюки з МХ-2, вона в обох населених пунктах на одній частоті 38ТВК, а решітка на антенні польській слабо закриває задній сигнал і через це часто пропадає сигнал, причому не в мене одного так. Ще останнім часом гірше став прйматись МХ-3 49ТВК з Полтави . Почав сипатись, або зовсім пропадати сигнал (перевіряв і на 2х тв LG,Samsung з встроєним тюнером і на зовнішній тюнер Strong)
RADIO - ❤
  •  

дрон

Ретранслятор УР-1 через передавач у Іскрівці на 65,96 МГц працює з полтавськими регіональними врізками - Радіо "Лтава".
  •  

RomHol

Дякую. Це добре. А то я вже почав хвилюватися, що вимкнення могло бути повязано з переходом на інше джерело сигналу УР-1 без увімкнень радіо «Лтава».
  •  

дрон

Цитата: RomHol від Серпень 11, 2017, 18:33:01
Дякую. Це добре. А то я вже почав хвилюватися, що вимкнення могло бути повязано з переходом на інше джерело сигналу УР-1 без увімкнень радіо «Лтава».
Cкоріш за все, той перехід на ретрансляцію з Харкова був тимчасовий. Потрібно було десь брати - от і взяли від сусідів.
  •  

RomHol

Я не маю і не мав можливості слухати передачі УР-1 з Іскрівки. Тому перепрошую, якщо Ви не так мене зрозуміли. Я просто  хвилювався, щоб після поновлення роботи передавача врізки "Лтави" збереглися, тобто щоб не був лише київський ефір УР-1. Якщо дійсно Ви чули на частоті передавача харківські врізки, - приємно, що є можливість доставки такого сигналу з ХОРТПЦ навіть туди.
  •  

autorun

Нужны некоторые поправки в таблицах на сайте:
Полтава:
99.1 уже нет проблем с правым каналом
101.3 расширенное стерео, как и раньше
102.7 проблемы с левым каналом (во время перемещения по городу он то тише то громче, правый без изменений)
103.8 качество звука обычное
105.0 рдс сбился на стандартный заводской
Красногоровка:
101.5 наконец-то качество звука поправили теперь отлично слышно, но во время Полтавской рекламы идет перегруз по звуку
105.2 сетевой эфир качество хорошее, реклама Полтавская, но открывашка своя (вначале говорит 105.2 реклама) закрывашка  (телефон рекламної служби у Красногорівці 0532564242)
RADIO - ❤
  •  

admin

  •