ТРМ у Полтавській області

Автор admin, Вересень 11, 2011, 15:46:02

Попередня тема - Наступна тема

admin

На даний час на території Полтавщини є 18 вільних місць для мовлення у місцевих мультиплексах МХ-5. 10 місць на всіх передавачах області звільнилися після анулювання ліцензії ТОВ «Аріадна ТВ» (логотип «112 Україна»). 4 місця у населених пунктах м. Кобеляки, с. Іскрівка, с. Переліски. с. Красногорівка звільнилися після анулювання ліцензії ТОВ ,,Останній бастіон" (логотип «Останній бастіон»). Також, є 4 програми на новоствореному мультиплексі у м. Кременчук. Додатково слід зазначити, що ще 2 канали мовлення у м. Кременчук та м. Карлівка перебувають на етапі створення.
  •  

admin

ОСТАННІЙ БАСТІОН уже пошли по наклонной

Про результати позапланової безвиїзної перевірки
ТОВ «ОСТАННІЙ БАСТІОН», м. Полтава
(НР № 01458-м від 09.01.2019,
супутникове мовлення, логотип: «Останній бастіон»)


1. Визнати факт відмови ліцензіата ТОВ «ОСТАННІЙ БАСТІОН»,
м. Полтава, у проведенні уповноваженою особою Національної ради перевірки
його діяльності відповідно до вимог законодавства України.
3
2. Звернутись до суду з позовом про анулювання ліцензії на мовлення ТОВ
«ОСТАННІЙ БАСТІОН», м. Полтава, НР № 01458-м від 09.01.2019.
3. Копію цього рішення надіслати ТОВ «ОСТАННІЙ БАСТІОН»,
м. Полтава.
  •  

vital-fm

МХ втратили, навіщо їм тепер супутник, а могли б продати... Якби знали.
  •  

admin

А коли це вони втратили МХ?
  •  

vital-fm

Десь цього року, ніби анулювались.
  •  

admin

#470
та ні:
Втратив ліцензію на мовлення у МХ-5 на Полтавщині (Іскрівка, Переліски, Красногорівка, Кобеляки) 9 січня 2020 року через невихід в ефір протягом року від надання ліцензії.

ще трохи залишилось
https://ukrtvr.org/trk/491
  •  

kotenko.

Радіо НВ в Лубнах на 99,3 - цього тижня там поправили гучність. Тепер чути добре.
#наташанемішай

sen

#472
Звернув увагу що на старінці Пирятина немає УР-1 з Гребінки. Я колись їхав через Пирятин і там був дуже якісний прийом УР1 (нажаль частоту та РДС не запам'ятав). Потім не міг зрозуміти звідки сигнал - Лубни в мене там уже ледь приймались, приймач з досить слабким прийомом.
А зараз глянув на сторінку Гребінки - і там є УР-1 на 101.4 з потужністю 0,1 на відстані лише 10-12 км від Пирятина (я приймав тоді на трасі Харків-Київ). Думаю що я саме його тоді прийняв і дивлячись на відстань/потужність, сигнал з Гребінки має бути у Пирятині. Думаю його прийом варто додати до сторінки Пирятина.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

dxman

та 100% у Питятині гримить 101.4 вона і в Яготині приймається
  •  

dxman

Вчора їхав по Київ -Харків і не почув 102.6 з Лубнів. Шо передавач вирубили?
  •  

kotenko.

Вже в жовтні вирубили те Ретро ФМ, бо ліцензія закінчилась, і на вишках РРТ радіостанція в багатьох містах вже відсутня.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

kotenko.
В тім то й справа, що не закінчилась - просто ще не знайшли, звідки запустити.
  •  

autorun

Искровка
98,9
RDS: KULTURA/ISKRIVKA/98.9MHZ
101,0
RDS: *UR-1*/101 MHZ/ISKRIVKA/
RT: Radiotext

Еще заметил, что Ретро фм с Полтавы 99,1 стал намного лучше приниматься на удалении от города, как в сторону Кременчуга, так и в сторону Харькова
RADIO - ❤
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

admin



Цитата: autorun від Червень 07, 2021, 11:10:21
Еще заметил, что Ретро фм с Полтавы 99,1 стал намного лучше приниматься на удалении от города, как в сторону Кременчуга, так и в сторону Харькова

Хехе глянь сообщение в соседней теме.
  •  

admin

  •