ТРМ у Полтавській області

Автор admin, Вересень 11, 2011, 15:46:02

Попередня тема - Наступна тема

admin

#165
Кремень в Миргороде думаю залётное
100 км как никак

разбросал, что можно в города, а остальное на карту приёма
  •  

дрон

Цитата: admin від Січень 09, 2014, 19:15:59
Кремень в Миргороде думаю залётное
100 км как никак

Сидів біля вікна, яке на південь виходило . :music:
  •  

admin

если в следующий раз тоже будет приниматся, то ок, внесу в таблицу
  •  

fmdxua

#168
дрон
Гребінка:
106.3   Люкс FM (Черкаси) - слабкий сигнал
У Черкасах Люкс FM на 106.1  МГц.
Миргород:
92.3   Радіо РОКС Україна (Кременчук)   
100.9   Ретро FM (Кременчук)   
106.6   Ера FM   (Кременчук)   
107,0   Шарманка (Кременчук)

Прийом Кременчука на FM у Миргороді - звичайна справа, як і на ст. Ромодан, ст. Кибинці, Я не раз був у відрядженні у Миргороді, на Degen 1103 завжди приймав кременчуцькі станції, правда на 3-му поверсі. А у Ромодані Кременчук приймається на постійній основі наприклад в автомобілі. Полтаву у Ромодані чути не часто.
По залізниці між Миргородом та ст. Яреськи є місце, де завжди можливий прийом 106,5 МГц - Ретро FM із Перелісок.   
Решетилівка:
103.9   Русское Радио Україна (Кременчук)   
104.5   Русское Радио Україна (Полтава)   
106.6   Ера FM (Кременчук)   
107,0   Шарманка (Кременчук)

Підтверджую, в даному районі   я також приймав кременчуцькі станції, навіть на мобільний телефон. 
Селещина:
100 % вірно. П'ять років щодня їхав на роботу в даному напрямі.  Часто слухав радіо на мобільному, в автобусі зазвичай крутили ""Русское Радіо", сигнал починав пропадати у Селещині після переїзду.  Найбільш далекобійна полтавська станція в даному напрямі Селещина - Карлівка-Красноград - 107,2 МГц - Супер Радио (Полтава).
admin
Кремень в Миргороде думаю залётное
100 км как никак

Точніше  сказати " прийом можливий в деяких районах міста".  Сигнал FM станцій із кременчуцької вежі "Візиту" дуже далекобійний в північному напрямі.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

Цитата: fmdxua від Січень 09, 2014, 21:47:39Миргород:
92.3   Радіо РОКС Україна (Кременчук)   
100.9   Ретро FM (Кременчук)   
106.6   Ера FM   (Кременчук)   
107,0   Шарманка (Кременчук)

Прийом Кременчука на FM у Миргороді - звичайна справа, як і на ст. Ромодан, ст. Кибинці, Я не раз був у відрядженні у Миргороді, на Degen 1103 завжди приймав кременчуцькі станції, правда на 3-му поверсі.
на одне коліно Дегена?

Решитилівка - це 80 км
  •  

дрон

#170
Цитата: admin від Січень 09, 2014, 21:56:00
на одне коліно Дегена?


Так, на одне коліно. Хоча, як тільки від'їхали від станції за лісополосу сигнал таки погіршився.
  •  

дрон

#171
Цитата: fmdxua від Січень 09, 2014, 21:47:39
дрон
Гребінка:
106.3   Люкс FM (Черкаси) - слабкий сигнал
У Черкасах Люкс FM на 106.1  МГц.


Так і  є, 106,1, у блокноті так записано. Помилився коли заносив дані про Гребінку. Сигнал згідно "Правил", був між четвіркою та трійкою.

Цікаво ще те, що красноградські передавачі більше на захід (на Полтавщину) чути, ніж на північ. Скоріш за все, з-за рельєфу.
Хоча, іноді влітку по тропо майже до Харкова добивають.
  •  

admin

Цитата: дрон від Січень 09, 2014, 23:19:14
Так, на одне коліно. Хоча, як тільки від'їхали від станції за лісополосу сигнал таки погіршився.
я не тебе питав :)
  •  

fmdxua

admin
На одне коліно приймач ніколи не слухаю. Звісно, що я приймав на телескопічну антенну.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

отож
тоді думаю що Кремінь у Міргороді на одне коліно це однозначно дивно
  •  

kotenko.

Сьогодні я послухав з Лубен Ретро фм 102.6. Стало більше ВЧ в звуці.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

В Полтаві Ретро фм йде з полтавською рекламою? Бо в Лубнах ретро йде без місцевої реклами, але з музикою.
#наташанемішай
  •  

autorun

в с.Лелюхівка, Новосанжарського району з'явилася стерео-несуча на 107.4.
Невже на вашій хвилі знайшли кошти на установку обладнання. Перевірю вранці чи буде ефір, от цікаво чи 101.4 в Гребінці теж включаться.

Добре те що це буде перша фм станція у нашому районі, а от погано то, що 107.2 супер радіо тепер складно послухати бо глушить конкретно сама несуча. 

На телефон прийом дуже хороший (2км від передавача)
RADIO - ❤
  •  

autorun

Тепер можна із впевненістю сказати, що сьогодні в Нових Санжарах, Полтавської області з'явилась перша фм радіостанція на 107.4 MHz  - Полтавська обласна радіостанція Ваша хвиля (rds відсутній)
RADIO - ❤
  •  

admin

фото антенн на вежі не буде?
доречі, коли побудували саму вежу у Лелюхівці? 90ті?
  •