ТРМ у Полтавській області

Автор admin, Вересень 11, 2011, 15:46:02

Попередня тема - Наступна тема

dxman

#195
Радіо Ваша Хвиля вже йде в Гребінці на 101.3 точніше має бути 101.4, але в мене тоді починає 101.5  зі столиці йти тож налаштовуюсь 101.3 . Можна вносити і до таблиці міста Яготин Приймаю нормально
  •  

kotenko.

91.4 - Рось ФМ з Черкас приймається у Гребінці на 3+ вже 1,5 року.
99.3 Ера фм(Лубни)- прибрати треба помітку"звук хрипить".
Це треба внести адміну чи модераторам у відповідну сітку частот.
#наташанемішай
  •  

fmdxua

#197
Вчера установил 5-элементную антенну с горизонтальной поляризацией на диапазон 88-108 МГц, которую не использовал с прошлого года (высота подвеса - 19,5 м от земли).
Хочу отметить, что теперь постоянно принимаю дома 69,47 МГц - Украинское Радио 1 из Лелюховки Новосанжарского района . Расстояние до передатчика - 31 км, но слышу дома его впервые, так как мощность там невысокая и передающие антенны направлены в сторону от меня противоположную. Когда проезжаешь на машине мимо данного передатчика в сторону Полтавы, то сигнал УР-1  полностью исчезает уже через 10 км.

Также теперь отлично принимаются станции Кременчуга (95 км), которые вещают с горизонтальной поляризацией. Не знаю почему, но 101,7 МГц - Люкс FM ] на горизонтальную антенну слышно значительно лучше чем на вертикальную.
Видеозапись  104,3 МГц - Хит FM - Кременчуг с полным RDS и радиотекстом:

[Local] 104.3 MHz - Hit FM - Kremenchuk - Кременчук - (95 km) RDS
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Як виявляється, в горизонтальну поляризацію перевели не тільки  101,7 МГц - Люкс FM , а і 98,8 МГц - Kiss FM - Кременчук. Щойно перевірив прийом на різні антени: на вертикальну - навіть присутності немає, а на горизонтальну Kiss FM  іде в стерео з рівнем 30 dBf.  Решта кременчуцьких станцій працюють без змін.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

autorun

Цитата: fmdxua від Травень 22, 2014, 21:18:38
69,47 МГц - Украинское Радио 1 из Лелюховки Новосанжарского района . Расстояние до передатчика - 31 км, но слышу дома его впервые, так как мощность там невысокая и передающие антенны направлены в сторону от меня противоположную. Когда проезжаешь на машине мимо данного передатчика в сторону Полтавы, то сигнал УР-1  полностью исчезает уже через 10 км.

так-же само и Ваша Хвиля 107.4 у нас направлена на Новые Санжары. В Новых Санжарах ловится на телефон и без гарнитуры. Но стоит только отъехать в сторону Полтавы 7-8км то уже на телефон не ловится. Тоже недавно антенну сменил на домашнем приемнике (Автомагнитола Daewoo) вывел коаксиальный экранированный кабель на горище одноэтажного дома и под крышей установил 2 тв штыря 75см (типа роги) один вертикально, второй горизонтально. теперь в Новых Санжарах в низинной местности кроме местных Полтавских и Кременчугских станций, постоянно ловятся 99,75  101.1  102.0 из Днепропетровска на "4" а утром и на "5" перебивая все местное + каждую ночь и утро спокойно можно слушать 88,1 90,1 90,5 91,4 102,9 104,0 106,4 106,8 из Днепропетровска (110км) + частенько 103,0 106,1 из Харькова(160км) и иногда 99,3  103,1 из Запорожья (185км)
RADIO - ❤
  •  

fmdxua

Цитата: autorun від Травень 24, 2014, 22:42:11
так-же само и Ваша Хвиля 107.4 у нас направлена на Новые Санжары. В Новых Санжарах ловится на телефон и без гарнитуры. Но стоит только отъехать в сторону Полтавы 7-8км то уже на телефон не ловится.

У  Полтаві 107,4 МГц - Радіо "Ваша хвиля" - Лелюхівка приймаю на постійній основі з рівнем не нижче 20 dBf. Прийом тільки  на зовнішню антену.  У станції дуже неглибока модуляція , тихий звук, можна  нормально слухати навіть знизивши полосу пропускання до 55 кГц.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

kotenko.

 У Хіт ФМ(104.3) з Кременчука дуже низький(тихий) звук. 105.4 з Кременчука (Наше)  приймається краще. Тепер я розумію, чого з 18-19 травня кіссфм (98.8) гірше приймається.
Приймаю у м. Лубни , мікрорайон Південний, самсунгом В-200.
#наташанемішай
  •  

fmdxua

Інформація для адміна.

У Полтаві в значній частині міста на автомагнітолу можна приймати ряд кременчуцьких FM станцій. Не чути Кременчука взагалі в східній частині міста ( Левада, Поділ і сусідні райони), так як ця частина реально в ямі та ще і під горою. Також важко щось  прийняти з інших міст в місцях поблизу 3-х полтавських РПЦ, що транслюють FM (район студмістечка ПНТУ, поблизу ЦУМа та біля пл. Зигіна).

Найкраще Кременчук приймається в південній та західній частині Полтави. Станції, які йдуть найсильніше : 92.3 МГц - Рокс, 98,8 МГц - Kiss FM, 100,9 МГц - Ретро FM, 106,6 МГц - Радіо Ера FM, 107,0 МГц - Радіо Шарманка. Також дуже сильно до Полтави добиває 103,5 МГц - Радіо Мелодія (я відніс би її до однієї з найсильніших кременчуцьких станцій у Полтаві) , але через сусідство із місцевою 103,4 МГц - Радіо Ера FM прийом можливий не на будь-який приймач.
Мою інформацію може підтвердити і пан MrVlaDor,  місяць тому близько обіду (коли тропо практично відсутнє) ми з ним біля Макдональдса у машині приймали всі вищевказані кременчуцькі FM станції. Також для Полтави можна додати  107,6 МГц - Ретро FM - Красноград - прийом у південній частині міста, слабкий сигнал. 
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

Кременчуг, мабуть друге місце в країні після Києва, де найкращі висоти підвису антенн ФМ
  •  

Radiostyle

Молодці технарі,руки звідки треба ростуть,а не як у більшості!
  •  

admin

не думаю що тут питання у технарях
щастя Кременчуга, що немає метрових телеканалів, та немає 20 і більше кВт у ДМХ, тому на верхівці є місце для ФМ
  •  

kotenko.

Цитата: admin від Червень 22, 2014, 13:17:30
Кременчуг, мабуть друге місце в країні після Києва, де найкращі висоти підвису антенн ФМ
Стопудов згодний.
#наташанемішай
  •  

Radiostyle

  •  

fmdxua

Цитата: Radiostyle від Липень 04, 2014, 13:09:05
Щастить Кременчуку :bravo:

Кременчуку то однаково. Вони вони у себе в місті добре станції приймали б, коли б висота антен була і  30 м від землі. Більше щастить любителям дальнього прийому FM. За рахунок висоти підвісу передавальних антен FM станції чути дуже далеко. В радіусі до 150 км кременчуцькі станції з "Візиту" можна приймати практично щодня.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

MrVlaDor

Цитата: fmdxua від Липень 04, 2014, 13:38:28
В радіусі до 150 км кременчуцькі станції з "Візиту" можна приймати практично щодня.
Не надо так горячиться! Несколько раз за последнее время ездил в Киев через Кременчуг, так даже до 100 км не дотягивает прием. Если речь идет о приеме с направленной антенной - тогда да. Но с направленной антенной у меня и Киев летом через день принимается.
Оборудование: Elad FDM-S3 + 2 х Airspy R2 + 5 эл. Яги (гор. пол.)
  •