Радио Вести

Автор sohok, Червень 17, 2013, 23:09:30

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

ну зате росіяни всі можливі засоби використовують і всюди включають Радио России і Вести ФМ ... он навіть у Калінінграді врубили Вести на 1200 квт
  •  

дрон

Цитата: Александр від Жовтень 31, 2014, 21:27:34
Ганапольский говорил в своей утренней передаче, что Вести есть только в Киеве, Харькове и Днепропетровске, если я правильно понял. Если это так, то слабовато что-то. Я бы для антироссийской пропаганды на русском языке запустил хотя бы Вести (в контру российской Вести ФМ) где-нибудь на СВ, например на 711 кГц - вот тогда в Донецке было бы слышно.

Или (+вдобавок) развернуть направленное вещание на FM.

Кстати, про Харьков, на Барабашке и на других рынках у торгашей ещё в начале лета Р.Вести вошло в популярность. Идешь утром по базару, а по пути то там, то сям слышно как Ганапольский "вату" мочит.
  •  

дрон

Цитата: mikhail від Жовтень 31, 2014, 22:32:27
ну зате росіяни всі можливі засоби використовують і всюди включають Радио России і Вести ФМ ... он навіть у Калінінграді врубили Вести на 1200 квт

А чего удивляться - с Калининграда окучивают "вату" в странах Балтии.
Хотя, вот глянул по поиску в "ватный" пропогандистский ресурс, а там указано,
что с Калининграда "Вести ФМ" работают на северо-запад Украины. Не жалеют лекстричества...
http://zavtra.ru/content/view/o-veschanii-rossijskoj-radiostantsii-vesti-fm-na-territoriyu-ukrainyi/
  •  

mikhail

є там якась російська станція але я не прислуховувався яка ... от польське радіо є ... у львові сигнал взагалі був ідеальним .... у здолбунові трохи порипував але теж приймався добре
  •  

Yuriy

Цитата: Александр від Жовтень 31, 2014, 21:27:34
Правда пророссийские робята наверно быстро разбомбили бы РПЦ в Докучаевске.
Я бы не стал их "ребятами" называть.
А что касается СВ, то оно не нужно Украине- это "кондиционер с открытыми окнами".
  •  

Александр

Цитата: Yuriy від Жовтень 31, 2014, 23:39:08
Я бы не стал их "ребятами" называть.
А что касается СВ, то оно не нужно Украине- это "кондиционер с открытыми окнами".
Я не нежное "ребята" писал, а грубое "робята" - от слова rober - грабитель, разбойник.  :wink:
Если сложить все УКВ/ФМ-передатчики УР, то получится наверное не меньший расход энергии и финансов, чем от одного КВ 100-кВтника, например в Броварах, который было бы слышно не только по всей Украине, но и в России, и даже в удобоваримое время и в Америке. Вот, например, для Вестей Ганапольского это бы и пригодилось, ИМХО, раз время такое, что требует не строить долговременные ФМ-прожекты, а действовать быстро, исходя из ситуации. Пока Украина не может разродиться ФМ-ками, США запустили свой 100-кВтник и слышны и в С.Америке, и у нас. Вот вам и пример, кто практичнее. А зачем далеко идти - указанные выше российские Вести-ФМ слышны без проблем и на ламповые, и на портативники по всей Украине с трех сторон на трех СВ частотах с трех мегаваттников. И слушают этот бред у нас многие, кто имеет АМ, и особенно наша 5 колонна.  :P Получается российское телевидение блокируют, а в АМ у них полное превосходство. Это называется мудрая информационная борьба!!!
  •  

Yuriy

Цитата: Александр від Листопад 01, 2014, 11:17:04
Я не нежное "ребята" писал, а грубое "робята" - от слова rober - грабитель, разбойник.
Извините, что я так подумал.
А что касается СВ, то российский бред Радио "Вести" - это государственная контора, а украинская версия "Вести" - частная. Украинский частник не будет вкладываться в СВ.
  •  

pavlo_r

#337
От чесно - намагався пригадати хоч одну знайому мені людину, яка б слухала СХ/КХ для того щоб слухати, а не покрутити з цікавості, що там є. Не згадав. Люди, які на кілька років молодші від мене, в переважній більшості, навіть не знають, що таке АМ. Крім того Росія може собі дозволити палити нафтодолари гріючи атмосферу мегаватами на СХ. Нам таке не по кишені. Та й ефективність від такого мовлення практично нульова. Давайте будемо чесними: де сьогодні люди переважно слухають радіо (байдуже в якому діапазоні)? Більшість вмикає в машині або на кухні, щоб щось "бринькало", для багатьох навіть не важливо що. Скільки з цих людей слухають СХ/КХ? Одиниці, та й то переважно ті, в кого ще завалялись робочі "Океан-209" чи якийсь "VEF-202", наприклад. Жодна комерційна радіостанція, особливо в теперішніх умовах падіння рекламного ринку, не буде викидати гроші для кількох фанатів середньохвильового прийому. В таких радіостанцій від онлайн мовлення більша віддача при майже не відчутних затратах. Якби СХ було практичніше - то радіо Ера,  не будувало б FM-мережу, а запустилось би з Броварів, Красного і Луча. Для передачі голосу було б достатньо. Крім того специфіка, згаданого вже, падаючого рекламного ринку у нас така, що рекламу вигідніше продавати не загальнонаціоналним блоком, а роблячи регіональні врізки, що не доступно для СХ.
  •  

oan

Цитата: alez від Жовтень 31, 2014, 19:53:06
Понятно что трансляцию Best FM в Донецке не трогают, но уверен, что Радио Вести в эфире мы не услышим. А жаль...  К чему только эти телодвижения по Донецку.

Вместо Бест фм нафик нафик.  Единственная нормальная станция, которую можно слушать на сегодняшний день в Донецке. Вместо 104 1 или 100.0 я обеими руками за.
  •  

oan

Цитата: GMB від Жовтень 31, 2014, 20:29:23
лицензия одна на две частоты, ото и трогают
Так в Харькове у них итак есть частота, а а Донецке не факт, что они смогут запустить.  Какой смысл вообще тогда покупать ноту?
  •  

GMB

в Харькове та частота их или арендованая? В этом может быть вопрос как раз
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

дрон

Цитата: oan від Листопад 01, 2014, 14:19:19
Так в Харькове у них итак есть частота, а а Донецке не факт, что они смогут запустить.  Какой смысл вообще тогда покупать ноту?

Смысл какой? На перспективу, по-дешевке наверняка...
 
  •  

Александр

ЦитатаКрім того специфіка, згаданого вже, падаючого рекламного ринку у нас така, що рекламу вигідніше продавати не загальнонаціоналним блоком, а роблячи регіональні врізки, що не доступно для СХ.
Ось тут все і сказано - в сучасному суспільстві ФМ з його сугубо регіональним типом мовлення призначено в першу чергу для впливу на мізки населення свого міста комерційною агітацією і пропагандою (рекламою). Вся інша складова мовлення коммерційної ФМ-станції (музика, веселе базікання, новини...) призначені для залучення клієнтів у цю сферу, перш за все молоді, яка тут вже і залишається, набувши звичку слухати ФМ. Наповнення ФМ діапазону в кожному місті своє, тому дійсно необхідності в дальнобійних діапазонах немає. Тому й радіопромисловість перестроїлась на виготовлення переважно ФМ приймачів.
Державне і міжнародне мовлення потребують якомога більшого охоплення своєї аудиторії, тому й використовують також СХ, КХ, разом з інтернетом, супутниками - усі види по можливості. Старші покоління набули свого часу звичку слухати саме АМ діапазони, тому що інших засобів зв"язку ще не було, а радіостанції працювали саме в АМ діапазонах, трохи в УКХ. Для любителів міжнародної інформації тут і зараз багато чого можно почути цікавого, корисного. А ФМ хай буде переважно для молоді. Кожному своє.
Я слухаю всі діапазони, але більше всього АМ. Тут простор і немає реклами. :super:
  •  

admin

А чому, якщо це сучасне суспільство, то держава має забити на мовлення, та мовити лише для пенсіонерів цієі та інших держав?
Чому украінський громадянин Вася 18 років залишен без уваги держави, а от італійський пенсіонер Marco наділений уввгою? Це такий приоритет? Спалити к чортам усі СХ/ДХ/Кх передавачі раз мізків немає...правильно зробили у Броварах.
  •  

GMB

я на своем китайском приемничке нормально СВ послушать не могу, так как еще и куча помех от бытовых приборов
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •