Радио Вести

Автор sohok, Червень 17, 2013, 23:09:30

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Цитата: sohok від Серпень 12, 2015, 20:45:09
дуже шкода що радіо Перець не мав частоти у Львові і радіо Вести у Львові не буде ,можливо радио вести купить радіо Вголос або іншу частоту у Львові
На біса вони тобі якось не цікаво. А от на біса вони у Львові? - питання відкрите.
  •  

sohok

Цитата: pavlo_r від Серпень 12, 2015, 21:02:02
На біса вони тобі якось не цікаво. А от на біса вони у Львові? - питання відкрите.
Мені радіо Вести потрібне тому що це найкраща інформаційно-розмовна радіостанція в Україні 
  •  

pavlo_r

Ну так і слухай їх в інтернеті. Для чого закликати їх в ефір міста в кожному другому повідомленні на цьому форумі? Типу від цього щось зміниться.
  •  

sohok

Цитата: pavlo_r від Серпень 12, 2015, 21:12:14
Ну так і слухай їх в інтернеті. Для чого закликати їх в ефір міста в кожному другому повідомленні на цьому форумі? Типу від цього щось зміниться.
Я їх хочу слухати не в нтернеті ,а на радіоприймачі
  •  

pavlo_r

А я хочу RMF FM і що з того? Припиняй флудити. Раз написав, що хочеш Вєсті і досить. Наступні повідомлення про те як тобі шкода, що їх не буде - стиратимуться.

Sent from my Lenovo A369i using Tapatalk

  •  

Formally 20

Про консолидацию компаний, купленных холдингом Вести, вокруг единственного владельца.
ТОВ «Медіа інвест плюс» до этого был владельцем Комры, Ноты, Оникса и Стильного радио Мелитополь напрямую, или через подконтрольные ему структуры.
Теперь новая структура будет выглядеть так. Плюс взял к себе Дивосвіт и ЄС Продакшен Груп

1.) ТОВ «Медіа інвест плюс» (99%) та ТОВ «Айджи медіа Україна» (1%):
ТОВ «ЄС Продакшен Груп» (канал UBR)
ТОВ «ТРК «Дивосвіт» (Київ 104.6 та Севастополь 87.7)
ТОВ «ТРК Онікс»
ТОВ «ТРК «Нота» (Харків 104.0 та Донецьк 105.5)
ТОВ «Телерадіовидавнична компанія «Комра» (Маріуполь 102.8)
ТОВ «ТРК «Стильне радіо» (Мелітополь 102.2)

2.)   ТОВ ТРК «Пріоритет» (76%) та ТОВ «Мультімедіа-інвест-груп» (24%):
ТОВ «ТРВК «Мастер» (Харків 100.5)
ТОВ «ТРК «Світ» (Дніпропетровськ 107.7)


  •  

vital-fm

Але яким чином там затесалось "24" в Харкові? Ось це цікаво.
  •  

Formally 20

В начале заседания НацРады вопрос про UBR перенесли в связи со сменой гендиректора. Так что владельцем UBR пока остаётся Мультимедиа-Инвест-Групп
  •  

Formally 20

#443
Через несколько минут дойдёт очередь до структур холдинга Вести https://www.youtube.com/watch?v=5v1mMUOhFcU

UPD: всё переоформили
  •  

velychko.op

Цитата: vital-fm від Серпень 13, 2015, 02:06:16
Але яким чином там затесалось "24" в Харкові? Ось це цікаво.
хіба та частота належить радіо 24? Бест закривають.... у Вестей частота в Харкові вже є.... тому здаватимуть в оренду 24 певне
  •  

Formally 20

Логичнее было бы продать ТРК Люкс Ноту или Мастер
  •  

sohok

Цитата: sergeydesh від Серпень 13, 2015, 12:11:17
Через несколько минут дойдёт очередь до структур холдинга Вести https://www.youtube.com/watch?v=5v1mMUOhFcU

UPD: всё переоформили
Переоформили тільки власників. Представник радіо Вести сказала ,що конепцію і формат перця і бест фм на вести поки що міняти не будуть
  •  

admin

  •  

vital-fm

Sohok з Порошенком не домовився:
:lol:
Логічно продати холдингу Мастер, бо "люкс" вже є по ліцензіях в Донецьку, але тут невідомо, що будуть робити, може ще що запустять на додачу до Вєстей в Харкові.
  •  

pavlo_r

Потрібно було директора RadioLife підключити до перемовин ;)
  •