Best FM

Автор admin, Червень 18, 2013, 16:26:05

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Цитата: Zheka від Листопад 30, 2022, 17:31:14
Онлайн вещение:
https://radio.perec.fm/bestfm

Послухав трохи етер Best FM і я більше переконуюсь, що краще б Карпій запускав цю радіостанцію замість Перця через те, що дві радіостанції мають однаковий репертуар.
  •  

vital-fm

На бесті база вкрай маленька - за годину по 3 пісні ОЄ та Скрябіна.
  •  

DrewUA

Карпій казав що йому Перець дуже дорогий, чи залишиться формат Бесту на довго не знаю, але мені такий Перець дуже подобається чим той що був, кожен день вмикаю.
  •  

Bogdan 55

Цитата: DrewUA від Грудень 03, 2022, 07:26:47
Карпій казав що йому Перець дуже дорогий, чи залишиться формат Бесту на довго не знаю, але мені такий Перець дуже подобається чим той що був, кожен день вмикаю.
а який там зараз формат
  •  

DrewUA

  •  

TV-Ukr

Ще є рубрики "Круті перці 80-х" та "Круті перці 90-х", також можуть траплятися пісні 2000-х.
Цитата: DrewUA від Грудень 03, 2022, 07:26:47
Карпій казав що йому Перець дуже дорогий, чи залишиться формат Бесту на довго не знаю, але мені такий Перець дуже подобається чим той що був, кожен день вмикаю.
Я теж вмикаю Перець кожен день, бо він краще, ніж Хіт FM як за якістю прийому та більшою різноманітністю плейлиста, так і за наявністю коротких, але цікавих програм.  Коли Хіт тільки вийшов з марафону, то на ньому з програм була лише Перезарядка від Дані Бєлого. Потім додався Хеппі Ранок, але він виявився не таким цікавим, як я очікував.

Кому цікаво, то місцева реклама на Перці виходить на 10 та 50 хвилинах, загальнонаціональна - на 20 хвилині.

До речі, а у кого є записи старих джинглів Перця? Хочу послухати для ностальгії.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

kaverin

Якщо брати формат, то у Перця він зараз досить непоганий, але ж назва  :nea: По-перше назва станції подвійна. Ну що це за Стильне радіо Перець ФМ? Ви вже або Стильне або Перець. І обидві, як на мене, прив'язують до формату.... Це шансон або шось типу того... Пам'ятаєте, як колись «Любимое радіо» тренслювало рок? І формат наче нічого, але ж назва... вона просто десонувала.

Натомість Бест, в плані назви, сучасніший і більше пасує. А неймінг - це вкрай важливо!

І знову ж таки... Формати що у Перця, що у Беста схожі. Потрібне якось урізноманітнити їх позиціонування. Гадаю над цим ще попрацюють фахівці станцій.
  •  

DrewUA

Цитата: kaverin від Грудень 03, 2022, 13:03:10
Якщо брати формат, то у Перця він зараз досить непоганий, але ж назва  :nea: По-перше назва станції подвійна. Ну що це за Стильне радіо Перець ФМ? Ви вже або Стильне або Перець. І обидві, як на мене, прив'язують до формату.... Це шансон або шось типу того... Пам'ятаєте, як колись «Любимое радіо» тренслювало рок? І формат наче нічого, але ж назва... вона просто десонувала.

Натомість Бест, в плані назви, сучасніший і більше пасує. А неймінг - це вкрай важливо!

І знову ж таки... Формати що у Перця, що у Беста схожі. Потрібне якось урізноманітнити їх позиціонування. Гадаю над цим ще попрацюють фахівці станцій.
Згоден, але вже десь як 3 роки назва "Стильне" майже не згадується, суто Перець, а раніше так, трохи бісило. Best назва краща, але ж ми знаємо що як бренд Карпій все рівно буде розвивати Перець.
  •  

vital-fm

#38
Так стильне зараз якось більше як слоган використовують.
Але Поплавський це ще той перець, і аж ніяк не стильний.
Вмикав бест - ще нічого не змінилось, чекаємо.
  •  

corazon

 Думаю, на сайті слід оновити сторінку, написавши "київська" станція і змінивши адресу сайту та логотип на полуниці.
  •  

0-0-0-0

Best FM остаточно прописалося на RadioClub. Там вже поставили онлайн-трансляцію та на сторінці https://radioclub.ua/radio/bestfm поставили банер з київською частотою.
Цю сторінку можна поставити в якості сайту радіостанції, а також видалити старі онлайн-потоки та поставити той, який Zheka надав вище.
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

0-0-0-0

Онлайн трансляція не працює.
  •  

0-0-0-0

Цитата: 2006 від Грудень 05, 2022, 12:09:22
Онлайн трансляція не працює.
Вже відновили.
До речі, можна зі сторінки станції прибрати посилання на сайт і фейсбук сторінку (давно не оновлювалися) та поставити посилання на сторінку на RadioClub, посилання на яку я давав вище?
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

admin

  •