Гм-гм... Якщо брати те, що найдорожче (причому з безпідставною накруткою) й виводити середню температуру по палаті, то безперечно вийдуть якісь такі дикі ціни... Не знаю, як у Акермані, але мову веду про хлібні ларки різних хлібофірм-виробників, маленькі приватні магазинчики (у тому числі у центрі Рівного), котрі привозять хліб невеликими порціями безпосередньо від виробника й можуть дозволити собі не робити величезні націнки -- тобто мова не про якийсь "кустарный промысел". І саме вони показують дійсну ціну хлібобулочних у тому чи іншому місті. От у згаданому мною прикладі про 5.50 продавець, супермаркет Bопак, завищує можливу ціну (з урахуванням росту цін) десь копійок на 20-30, як на інші свої товари (це порівняння по місту, навіть у тому ж Фозі дешевше, а якщо з карткою знижок, то узагалі, хліб також).
До речі, пшеничний середнього класу кілограмовий цілком можна купити за ціною від виробника (у котрого ціни на власну продукцію чи не найдорожчі у місті) за 4.60 як у магазинчику при заводі, так і у іншому кінці міста (тобто усе залежить від перепродувачів -- чи поставлять ціну "по-божеськи", бо гуртом продукція їм продаеться ДЕШЕBШЕ, чи навіть зі знижкою ще накрутять додатково копійок 50, а 50-70 копійок від собівартости це не жарти, тут вже не скупість, а питання принципу, аби на людях не наживались так нахабно)
п.м. У таких хлібних ларках від хлібофірм брати краще ще й тому, бо за ціну від виробника, без надмірних накруток можна завжди чи майже завжди придбати СBІЖИЙ хліб, а не переплачувати супермаркету за черствий (ну хіба що коли нема більш де купити, а конче потрібно, то мусиш черствий і дорогий). Я принципово не купую причерствілий -- навіщо, якщо можна знайти свіжий і дешевший (хлібовиробників на місто декілька і потужностей вистачае), якість продукції однакова чи майже однакова, різних "Куліничів" у нас нема...