Нова цілодобова КХ радіостанція

Автор 2692775, Жовтень 27, 2014, 18:02:49

Попередня тема - Наступна тема

Александр

Із Хелоуіном вас усіх, з гарбузами! :hi: Може Глобал 24 присвятила своє відкриття саме цьому святу.
Вирішив уночі не поспати, а послухать, що буде. І було як на мене дуже цікаво. Чутність вночі була дуже гарною, навіть не подумав би, що за їхніми даними направленість кудись на Далекий Схід. Мабуть так гарно у них випромінюється боковий пелюсток діаграми антени, а також дуже сприятливий прохід радіохвиль, бо сьогодні було добре чутно також RUI на 11580 кГц. Моя бувша колежанка по англійській редакції RUI Віра Малій розповідала історію Межигірського монастиря-заповідника, в якому хозяйнували тоді запорожці.
Нонстоп рокпопмузика на 9395 закінчилась мабуть десь коло 23.30ЮТС, розпочалася робота диктора. Об 00.00ЮТС якби розпочалися власно передачі за роскладом. Далі я слухав через дрімоту, періодично просинаючись, щоб послухать. Було дуже цікаво. Наприклад, у програмі були історичні записи виступу Джона Кенеді стосовно Карибського кризісу, потім були цікаві для мене пісеньки 1962 року і з топ-чарту 1954 року (6 перших пісень). Музики було досить багато, але й серьозних передач, присвячених, наприклад, також Нельсону Манделі. Далі спав з навушником у вусі. :music: На ранок чи проходження послабло, чи також на 9400 кГц включились курди (через Молдову?) і дуже вже приглушують. Такщо вже гаплик настав Глобалу 24. Знову таки допомагає нижня бокова LSB.
Взагалі дуже цікава радіостанція, але ж не спати через неї - це вже не для мене. До того ж зимою повинні бути провали в проходженні, особливо у магнітних бурях.
  •  

FMDX

#16
Нуу, як я і думав :ermm: - розпіярене як нібито повністю власне мовлення 24/7 десь наполовину складається з ретрансляцій інших станцій, уранці, наприклад, KBS WR було, хоч до того на сайті серед планованих на ретрансляцію про нього не згадувалось. По суті, це щось таке як ДРУГИЙ канал WRMI -- певний обсяг самої станції, а усе інше ретрансляції міжнародніх мовників. Очевидно за рахунок цього існувати й розвиватись планують... //Серед сучасних цілодобових можна було б назвати Laser Hot Hits (принаймні у попередньому сезоні по 2-3 дні без перерви прослуховувалось), Europa 24 чи німецьке Радіо 700 з ретрансляціями різних фрірейдистів...
  •  

Александр

 Так, я теж це помітив. Сьогодні теж серед ночі проснувся і слухнув. О 2й годині майже півгодини діскутували на українську тему в рамках трикутника Україна-Росія-Польща. Говорили про війну на сході, вибори, жахливий стан економіки... О 2.30 включили Міжнародне Польське радіо, яке теж біля 10 хвилин передавало про Україну. Потім поляки давали репортажі з Словаччини, Чехії та Румунії. О 3.00 в новинах теж згадували Україну, а о 3.05 почалась музична программа Jazz from the left. Чутність була суперова. Під неї і заснув. Нажаль, вранці після 6-ї неможливо слухать через перешкоди від Denge Kurdistana з Цейлона на 9400 кГц.
Цікаво, що в Штатах перехід на зимовий час буде сьогодні. Тому їхні трансляції теж повинні зсунутись на годину пізніше.
  •  

Александр

#18
Неправильну частоту вибрали американці. Чому б не зайняти хоча б 9370 кГц, де нещодавно цілодобово працювала WTJC? Вранці було б чутно без перешкод.

П.С. Хоча ні - там вже зайнято американською ж WWRB 1300-2400 ЮТС.
  •  

Александр

Дело ближе к весне - проход на 9395 кГц улучшается. Сегодня после 5 утра послушал Global24. Странный плейлист у них однако. Как ни включусь - попадаю на одну и ту же классику типа Баховской грустной пьесы типа тех, что крутились в совковом эфире на смерть какого-нибудь генсека. МИнут десять, затем оплески и другая какая-то революцийная сюита с использованием Марсельезы с боем колоколов в конце. Затем короткая рекламка... и эти две пьесы играются снова и снова... :roll:
В 6ч включились курды на 9400 и заглушили Глобал24.
  •  

Александр

С сегодняшнего дня курды ушли с 9400 кГц и не будут уже мешать Глобал24. Правда есть еще угроза, что на этой частоте утром с 8ч и вечером до 1ч может заработать цифровой передатчик в Болгарии. Этого еще только не хватало. :ermm:
  •  

Александр

Похоже, что на 9395 кГц теперь вещает католическая радиостанция с названием типа Saint Paul Radio. Неужели Miami Int. продались им? Это просто пошесть какая-то - почти все КВ радиостанции Америки продаются религиозным организациям.
  •  

pavlo_r

Може тому, що  комерційне мовлення на КХ штука не прибуткова, а промивку мізків оплачують хом'ячки-адепти?
  •