Нова цілодобова КХ радіостанція

Автор 2692775, Жовтень 27, 2014, 18:02:49

Попередня тема - Наступна тема

2692775

Щойно натрапив на дуже цікаву статтю http://dxing.ru/novosti/21-radioveschanie/2100-novaja-kruglosutochnaja-kv-radiostantsija.html. Я навіть увісні такого подумати не міг. Найцікавіше те, що радіостанція комерційна. Які Ваші думки щодо цієї новини?
  •  

FMDX

#1
Цитата: 2692775 від Жовтень 27, 2014, 18:02:49
Щойно натрапив на дуже цікаву статтю http://dxing.ru/novosti/21-radioveschanie/2100-novaja-kruglosutochnaja-kv-radiostantsija.html. Я навіть увісні такого подумати не міг. Найцікавіше те, що радіостанція комерційна. Які Ваші думки щодо цієї новини?

а ЯКІ тут думки можуть бути, на цьому Форумі :wink:? Усі надто прогнозовані -- Адміністрація розповідатиме як то погано та безсенсово 8-), а я, дрон, Александр та примкнулі панове переконуватимемо їх у корисности розвитку КХ (марно) :-) Якщо ж по суті, то судячи з написаного на їхньому ресурсі, ХТОСЬ капітальньо вирішив узятись й зробити собі іграшку, шиканути по-крупному -- вирішили навіть переплюнути Радіо КНР, а для цього потрібно мати дуже потужні фінанси, бо цілодобове зучить як фантастика :roll: та шапкозакидацтво. Навіть при використанні реклами це неокупна штука... Утім, що за цим хтось серйозний стоіть, може підтверджувати наступне: http://about.global24radio.com/about-us/join-our-listeners-club/ , а про серйозність підходу до слухача свідчить оце: http://about.global24radio.com/why-shortwave/shortwave-listening-guide/ , де вказано ЗА РЕГІОНАМИ, коли де краще приймати... У будь-якому разі цікаво, головне, щоб це не виявилась прихована станція якоі-небудь небезпечноі секти саєнтологів :nono:, бо "затягнуть" -- і слухач навіть не відчує...
*****
Не можу нічого через Гуглю знайти про засновника та структуру, що створила станцію...
  •  

Александр

#2
Мені це викликає спогади про американську "Radio New York Worldwide" WNYW, яка в кінці 60х та на початку 70х працювало на КХ в діапазоні 19м. Я її слухав залюбки. Передавали інфо і багато музики. Потім її продали WYFR Family Radio.
Спробуємо послухати і цю Global 24 Radio LLC. Можливо буде взимку з пізднього вечора до ранку, якщо проходження не підведе. Але я вважаю, що у нас сигнал буде слабенький, тому що в цей час передавач (згідно зі списком HFCC) буде направлений через Сибір на Далекий Схід і Океанію.
  •  

дрон

#3
А мені пригадалася радіостанція KYOI з Гонолулу (Гавайї), яку я слухав під час військової служби у північному Казахстані (проходила вона там мовою "вільних мовників" - ГРОМОБОЙНО).
напочатку часу коротенькі новини, прогноз погоди і далі хіт-парад "ТОР-40"
http://soul-d.narod.ru

Після повернення до Харкова я кілька разів наприкінці 80-х приймав цю станцію на 25 метрах.
  •  

Александр

На WNYW теж був якийсь top-chart. Крім того, я регулярно слухав щотижневий TOP 20 на англомовній ВВС.
Щодо цілодобових музичних КХ станцій в Європі згадалося про Р.Люксембург на 6090 кГц (франц) та 15350 кГц (нім). Також слухав Radio Northsee international десь на 99ХХ кГц.
  •  

FMDX

Робив спробу для початку почути поки хоча б через Твенте (тоді вже можна буде й на власному портативнику ловити, бо у мене гірший за якістю) --якщо інфа Dxing.ru точна, то мало б вже від 14ого звучати, та поки глухо, навіть жодних ознак життя... Зараз ще пройдусь американськими онлайн-приймачами, а раптом...
  •  

2692775

Цитата: FMDX від Жовтень 31, 2014, 18:05:36
Робив спробу для початку почути поки хоча б через Твенте (тоді вже можна буде й на власному портативнику ловити, бо у мене гірший за якістю) --якщо інфа Dxing.ru точна, то мало б вже від 14ого звучати, та поки глухо, навіть жодних ознак життя... Зараз ще пройдусь американськими онлайн-приймачами, а раптом...
Взагалі-то мовлення ще не розпочалось. На Dxing.ru написано що мовлення розпочнеться 1 листопада в 0:00UTC. За київським часом це буде 2 година ночі, а от за їхнім місцевим 19:00
  •  

2692775

Мабуть з 14 жовтня ця радіостанція мовить лише в тестовому режимі і з мінімальною потужністю, тому її і не чути
  •  

Александр

Немає навіть ознаки несучої. Треба почекати до 00.00UTC. Сумліваюсь я однако, що вдасться добре послухати цю радіостанцію. Взимку проходження на цій частоті може бути відсутнє в нічний час плюс не на нас направленість передавача. До того ж з обох боків на 9400 і 9390 допізна працюють радіостанції, що роблять значні перешкоди на 9395 кГц.
  •  

Vova.UA

ага, на 9395 дуже хороший сигнал, не дасть нормально слухати
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Александр

Уже работает. Сигнал у меня очень слабый. Слышны какие-то анонсы и музыка, например Credence Clearwater Revival... Немного мешает станция c 9390 кГц. Помогает прием на верхней боковой полосе USB.
  •  

Александр

Стало слышно лучше. Мешающая станция на 9390 отключилась. Санжин при слабом сигнале скрипит, поэтому сменил его на Деген 1103, у которого более приятный, мягкий звук, чище сигнал. Применяю также усилитель-преселектор и наружную антенну метров 8 длиной. Несмотря на частый мелкий фединг, музыку можно слушать, особенно если она знакомая. Что не услышишь, то память восстанавливает. :wink:
  •  

FMDX

#12
На мій власний нічого (на 9410 CRI португальською) :ermm:, на онлайн-приймачі через ГлобальніТюнери та Голандію чути тільки через Твенте, Італія не прослуховується, Бразилія та Гонконг теж, з американських теж десь один тільки (причому зі спеціялізованих на КХ-прийом, інші не "куштувАв", буде вільний час -- ще й у СХ-ФМ половлю, там теж з нормальним КХ-прийомом були), зате у Канаді непогано...

п.м. Поки не помітив якихось "внятных" позивних з мелодією, тільки он щойно сказали, що ми слухаємо ...WRMI, Окічобі, Флоріда...

п.п.м. Bам-то, Олександре, легше, а я з Кріденсами :-) та іншими американцями не знайомий зовсім, якщо потрібно буде рапорт скласти зараз й не буде чогось відомішого -- не нашкребу на інфу :ermm:
  •  

FMDX

#13
До речі, на їхньому ресурсі вже розміщена програма передач на ніч. Серед іншого планують транслювати популярне американське радіошоу Демократія нині, а також RFI (не розумію, будуть виконувати функцію WRMI? Чи вони їхній підрозділ?), але й свої рубрики... Зокрема таку: http://www.news-network.eu/?page_id=3857  :super:
  •  

2692775

Зараз ця радіостанція дуже добре приймається через онлайн КХ приймач. Але поруч на 9400 також мовить якась потужна станція, яка створює на 9395 перешкоди, тому потрібно налаштувати онлайн КХ приймач на 9391. На цій частоті прийрм найкращий.
  •